nasiona marihuany

[AF][80W][0,2m2] - White Russian x Greeck Crack, Grapefruit x G.S.C., pestki od GGS

Wyszukiwarka Forumowa:

Jaki wynik z 2 krzaczków?

  • mniej niż 30g

    Głosów: 1 33.3%
  • 30g-40g

    Głosów: 1 33.3%
  • 41g-50g

    Głosów: 0 0.0%
  • więcej niż 50g

    Głosów: 1 33.3%

  • Łącznie głosujących
    3

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
Witajcie forumowicze! Drugie podejście po pierwszym w miarę udanym AK47 AUTO, zdecydowałem się na pestki od Grzecha które są zachwalane na forum, jednak nie znalazłem fotorelki af'ów indoor więc oto jestem z tym projektem.

Rośliny -
White Russian x Green Crack oraz Grapefruit x Girl Scout Cookies - GrzechuGrowSeeds
Box - 0,20m2 (50x40x120), zrobiony z szafki
Oświetlenie - Led'y marketowe sztuk siedem ok 15W jedna łącznie około 9000 lm.
Medium - 5l, ziemia z castoramy oczywiście dwie doniczki
Wentylacja - PC cooler 140 fi na wylot i wlot pasywny + mieszający 80 fi
Nawozy - Początek BioHumus, dalej TryPack od BioBizz'a
Warunki - 25' C, wilg. ok 70-60%
Trening - LST :D


 

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
UPDATE:

Dzień 2
- Dostały dzisiaj wodę ok. 400 ml, pierwszy raz od kiełka bo było sucho. Dosypałem ziemii bo trochę się wyciągały narazie White Russian wygląda lepiej, szybciej też wyszła na powierzchnię.

White Russian x Green Crack


Grapefruit x Girl Scout Cookies
 

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
UPDATE:

Dzień 9
- Jakoś leci, póki co bez nawozów
WRxGC

GRxGSC

Cały box


 

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
UPDATE:

Dzień 14
- Eluwa, lewa (WR x GC) leci pięknie i zastanawiam się kiedy robić LST? W ten weekend zamawiam pakiet BioBizza i zaczynam lać, poki co nie potrzębują dużo nawozu więc nie leje, czekam na kuriera. Grapefuit x GSC się opie****a z deczka co mnie leciutko zastanawia czemu i wgl, ale inna odmiana i może poleci w górę, jest jedno piętro liści do tyłu niż lewa siostra.

Grapefruit x Girl Scout Cookies
normal_IMG_20190330_023806.jpg


White Russian x Green Crack


 

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
UPDATE:

Dzień 24 -
Już 4 tydzień życia roślinek biegnie. Doszedł do mnie try-pack od biobizza. W 21 dniu dostały 2ml/L - BioGrow, 1ml/L - BioBloom. W kolejnym podlaniu zastosuję 2ml/L BioGrow, 2ml/L BioBloom, 1ml/L TopMax, myślicie, że będzię ok? Nie wiem jak dokładnie stosować tą tabelkę ponieważ jest ona dla sezonówek, a ja mam autoski. I możecie zagłosować w ankiecie <wyżej>. Prawa się troszku ociąga. Lewa jest po LST, zaczęła kwitnąć 20 dnia.

White Russian x Green Crack



Grapefruit x Girl Scout Cookies


Cały box



 

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
UPDATE:

Dzień 39 -
Up'ik po dłuszej przerwie, od ostatniego się trochę pogorszyło. Tzn. ogień na lisciach starszych, nowe idą w miarę, problemem ph wody niestety nie mam jak zbić. Temp. 19 C* - 23 C*, więc w miarę.
Miało być dłużej ale się wk***iłem bo napisałem z 150 słów ale oczywiście musiałem zakładkę zamknąć.
Ścinka gdzieś 80 dzień tak sądzę. Dawki nawozów: teraz dostaje więcej BioBloom i standardowo 1ml/l TopMax, BioGrow mniej.

Prawa WRxGC, Lewa GRxGSC

Szczyt lewej

Szczyt prawej

 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Jak masz za duże ph to zbij octem. Popalone troszkę :D
 

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
Popalone troszkę :D
Problem w tym, że nie wiem ile wlać octu bo nie mam ph metra niestety wiem, że to podstawa ale następnym razem się poprawie. Nie wiem czym miałbym popalić organiką laną według tabeli?
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Pisze już o tym z 4 raz ale chwalę sobie, używam i polecam, Akwarystyczne kropelkowy test ph "aquatest zoolek" co ma dwa zakresy od 4,5 do 9 i od 6 do 8, jedna buteleczka starcza na ok 100 testów, koszt ok 15-20zł a naprawdę pomaga ;)


Druga sprawa to polecam też dzbanek do wody z filtrem dafi, też używam i woda kranowa z ok ph 8 spada na 6,4-6,6 a i chlor przefiltruje :)

Jak "poznasz" swoją wodę to w sumie można lecieć bez testu z tym dzbankiem :D ale ja tam sprawdzam za każdym razem dla pewności.

A co do octu, niewiele, jak musiałem zbić to do zakrętki od octu wlewałem "na oko" na dno, nawet nie 1/3 zakrętki i dolewałem do litrowej butelki wody, wtedy spada z ok 7-7,5 do 6,5. trzeba uważać bo łatwo z***ać
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Ja daje 4 ml octu na 1.5 L wody z kranu która odstała i ma pH 7.0.

Sprobuj dawkować i sprawdzać jakimś miernikiem.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Złym ph np. Na baniak 5l wlej z 5ml octu powinno być w miarę normy. Ja podaje 5-7ml octu na baniak który ma 8ph zbija do 6.3-6.5
 

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
UPDATE:

Dzień 52 -
Siema, ph wg mnie opanowane, już nie pojawiają się przebarwienia. Usunąłem zdechniętę liscie z obawy przed pleśnia. Na następny raz poświęce te 50 zł i kupie ph metr bo tyle stresu co przeszedłem to głowa mała i wk***u ale to inną drogą. Ruszyło ogólnie rzecz biorąc, co prawda lewa (GRxGSC) opie****a się od początku i zawsze byłą karzełkiem. Prawa (WRxGR) radzi sobię. Dostały teraz dawkę nawozów wg. tabeli + 2ml octu jak tam kolega zalecił. Wcześniej podlewane woda + ocet. Będę nawoził do 2 tyg. przed ścinką czyli kiedy? Wyrobią się na 1 czerwca?


 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Wiem, że sprawa rozwiązana z ph ale chcialem się podzielić informacją od nosnie regulowania pH, ja używam kwasku cytrynowego w proszku ok. 2 szczypty na 1.5l i wtedy mam ph 6.0-6.8 zależy jak wyjdą szczypty :) jak nie wykorzystam całej butli to zakrecam, bo w przeciwnym razie ph się rozregulowuje.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół