nasiona marihuany

[Mix19]LSD 25-NorthernExpress-BigBudxMazar-GreenCrak-PunkDevilAuto i wille innych

Wyszukiwarka Forumowa:

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Zastaw coś i sprawdź czy spota nie odwiedza ktos jeszcze;). Raczej zwierzęta plastików nie wpie****aja chyba że na biologi nie uważałem :D może ktoś ją zdeptal

Siemanko
Nikt jej nie zdeptał była wbita tak jak na zdjęciu.
Zero śladów...
Zobaczymy za jakiś czas czy krzaki nie znikana

---------- Post Zaktualizowany 05:25 ---------- Data pierwszego postu 05:02 ----------

Czyli jak jest dobra Pestka to na 100% kiełkuje i wyrasta ?
A jeśli Pestka wykiełkuje a później są z nią problemy i nie rośnie tylko gnije to jest wina pestki ( Pestka jest słaba ) czy moja wina i coś robię nie tak ?

A co można zrobić nie tak . Wrzucisz nasiona na 8godzin do wody A później do ziemi i ma być.
Dziś o 6rano sprawdzałem wykielkowalo 14 z 15 nasion . Później wrzucę fotkę bo jestem w pracy . Pozdro
 

Banana77

New member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
1
Buchów
0
No wlasnie mi tez sie tak zrobiło w tym roku.
Wyszedl kielek z ziemi i zgnil
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
No wlasnie mi tez sie tak zrobiło w tym roku.
Wyszedl kielek z ziemi i zgnil

Jest szansa że zbyt dużo wody dałeś. Ziemia nie może być zbyt mokra . Młody korzeń ma sobie szukać wody .
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
U mnie kobieta podlewa bo ja często na dwa dni wyjeżdżam a wiadomo jak to kobieta stara być nadgorliwa i często przelewa.Jak wracam to widzę że ziemia jest zbyt mokra. Ale dostałem nasiona od jednego typa i rosną bez problemu i nawet przelewanie im nie jest groźne.
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
U mnie kobieta podlewa bo ja często na dwa dni wyjeżdżam a wiadomo jak to kobieta stara być nadgorliwa i często przelewa.Jak wracam to widzę że ziemia jest zbyt mokra. Ale dostałem nasiona od jednego typa i rosną bez problemu i nawet przelewanie im nie jest groźne.

Powodzenia życzę
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Widzę że u Ciebie pięknie planty rosna. Ja wczoraj byłem na swojej miejscówce a szedłem z nadzieję że zobaczę piękne krzaczki bo już dwa tygodnie mnie tam nie było. I zobaczyłem tylko wystający jeden kikut. Wk***iłem się na maxa. Pewnie jakiś pie****ony zwierzak moim moimi krzaczkami się poczestowal. Zostały mi jeszcze jakieś w donicach ale tym razem korzystając z porad forum haszysz zabezpiecze je przed lewymi konsumentami.
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Widzę że u Ciebie pięknie planty rosna. Ja wczoraj byłem na swojej miejscówce a szedłem z nadzieję że zobaczę piękne krzaczki bo już dwa tygodnie mnie tam nie było. I zobaczyłem tylko wystający jeden kikut. Wk***iłem się na maxa. Pewnie jakiś pie****ony zwierzak moim moimi krzaczkami się poczestowal. Zostały mi jeszcze jakieś w donicach ale tym razem korzystając z porad forum haszysz zabezpiecze je przed lewymi konsumentami.

Ja nie mam problemów z zwierzyną

Kup sobie automaty od Pana pestki
Jeszcze nie jest za późno

F2seeds też ma spoko nasiona
Zainwestuj 150zl
Zasiej I zbieraj plon
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Czyli jeszcze nie jest za późno żeby zamówić i zasadzić automaty ?
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,618
Odznaki
8
Remo Bywam tutaj często.
Zaglądam co się dzieje. Będę zostawił buszka zawsze żeby był jakiś ślad po mnie.
Pozdro mordeczko.
[MENTION=92171]Nazir[/MENTION]
Nie jest za później spokojnie można sądzić. Ja jestem w trakcie wysadzania 30, ale nie wiem gdzie je Posadzić.
Coś muszę poszukać na to jakiegoś spota na szybkości i przygotować bo może być za późno.
Ty też szybko się biez do pracy. Najlepiej do końca czerwca mieć już wszystko w glebie. Udanych upraw pozdro.
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Ziarno od Pana pestki
Efekt kielkowania po 72godzinach
14/15wyszlo z gleby

³
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
No pieknie. Ja też zamówiłem. Mam nadzieję że szybko przyjdzie żeby uruchomić machinę ;)
A zamówiłem sobie :
Auto Critical Haze Opakowanie 5 sztuk
Auto Jack Diesel Opakowanie 3 sztuki
Cheese XXL Autoflowering
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
No pieknie. Ja też zamówiłem. Mam nadzieję że szybko przyjdzie żeby uruchomić machinę ;)
A zamówiłem sobie :
Auto Critical Haze Opakowanie 5 sztuk
Auto Jack Diesel Opakowanie 3 sztuki
Cheese XXL Autoflowering

Załóż fotorelację to ci pomożemy z uprawą . Tylko załóż jak będziesz kiełkować. A nie teraz
Teraz to sobie kup Dolomit w ogrodniczym i preparat na ślimaki
Jakiś Biohumus też nie zaszkodzi
Przygotuj glebę pod uprawę i jazda
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Ok dzięki każda dobra rada mile widziana. Bo to jest mój pierwszy sezon więc moja znajomość i wiedza na temat uprawy jest równa "0". No może trochę więcej odkąd czytam te forum. Tak sobie myślę za***ista sprawa będzie usiąść sobie wieczorem wygodnie w fotelu i skręcić blancika z własnej uprawy i się wyluzować. To jest myśl przewodnia ;)
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,618
Odznaki
8
[MENTION=92171]Nazir[/MENTION]
Myśl przewodnia. Zobaczysz jaką zabawką jest chodowac swojego krzaka. Masakra co się dzieje opieka jak nad małym dzieckiem się włącza. Coraz bardziej pielęgnacji chęć i z dnia na dzień większą ciekawość jak to wygląda!
Co zastaniesz ja spocie jak tam dojdziesz. Jaka czeka cię niespodzianka?
Jest to uczucie nie do opisania. Tak jak powiedział Remo zakładaj fr. jak już będziesz miał jakieś kiełki chociaż i zobaczysz każdy chętnie Ci pomoże. Nie tylko my.
<piwofuck>
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
[MENTION=92171]Nazir[/MENTION]
Myśl przewodnia. Zobaczysz jaką zabawką jest chodowac swojego krzaka. Masakra co się dzieje opieka jak nad małym dzieckiem się włącza. Coraz bardziej pielęgnacji chęć i z dnia na dzień większą ciekawość jak to wygląda!
Co zastaniesz ja spocie jak tam dojdziesz. Jaka czeka cię niespodzianka?
Jest to uczucie nie do opisania. Tak jak powiedział Remo zakładaj fr. jak już będziesz miał jakieś kiełki chociaż i zobaczysz każdy chętnie Ci pomoże. Nie tylko my.
<piwofuck>


Moim zdaniem nie warto się opiekować aż tak mocno
Nie wolno chodzić na spota co 2dni

Myślę że trzeba pozwolić jej rosnąć i dostarczyć raz na jakis czas jesc .

Myślę że nie jest to opieka nad małym dzieckiem
Bardziej porownalbym to do młodszej siostry;)
Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół