nasiona marihuany

3 letni asahi sl i tytanit będą dobre?

Wyszukiwarka Forumowa:

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
Jak w temacie panowie. Mam sprzed 3 lat asahi SL oraz tytanit i się zastanawiam czy to się jeszcze w ogóle na coś nada?
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Mysle ze przeceniasz nasze możliwości <lol> Lepiej jak sam sprawdzisz datę ważności ziomek <peace>
 

AmitoWisi

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2015
Postów
109
Buchów
0
też miałem wątpliwości czy używać w obecnym grow przeterminowany 1,5 roku superplon od targeta, zważywszy, że był przechowywany w temperaturach skrajnych na + i - , bałem się, że se strzele w kolano ale spróbowałem i widzę, że spoko działa - dwa opryski poleciały - liście stanęły dęba, dziewucha wywaliła w kosmos i mam dżungle w boxie..
ale Twoja decyzja - te specyfiki nie są drogie więc decyduj
pzdr
 

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
w sumie to racja z tym że nie są drogie. faktycznie nie ma co się spuszczać nad tym, jak będzie po dacie ważności to to ***ne przez okno :D
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Data jest tylko pod firmę. Wszystko jest dobre to chemia. Normalnie używaj.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Asahi SL to unikalny biostymulator oparty na trzech substancjach aktywnych z grupy nitrofenoli naturalnie występujących w roślinach.

Tytanit jest mineralny ale Asahi raczej nie :sunny:
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Można mieszać te dwa nawozy w jednym zraszaczu, czy osobno oprysk z tego i osobno z tego?
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
Można mieszać te dwa nawozy w jednym zraszaczu, czy osobno oprysk z tego i osobno z tego?
widziałem ze ktos pisal na forum ze miesza i za***iscie sie sprawdza nawet cos jeszcze dodawał

EDYCJA: znalazłem
Używałem 1,5ml/1L Asahi i 0,6-0,8ml/L tytanitu. 0,8 to jest górna zalecana dawka przez producenta...

Ostatnio opryskiwałem jednocześnie tytanitem i asahi, nie zauważyłem negatywnych skutków.

aczkolwiekwydaje mi sie ze to nie o jego posta mi chodziło
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół