nasiona marihuany

AK47 AUTO HolenderskiSkun

Wyszukiwarka Forumowa:

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
Witam, mały smoke raport odmiany AK47. Roślinka pochodzi z indoor, palona zarówno z jointa i wiadra, około 1 mies. curingu. Co do łatwości uprawy, była to dziewicza roślinka i trochę przygód w czasie rośnięcia było. Co mnie dziwi dość małe topki ale to dlatego, że nie karmiłem jej specjalnie bo chodziło mi o jakość nie o ilość i chyba mi się udało. Szczerze polecam odmianę na początek, powinna przeżyć do zbioru nawet w tak nie doświadczonych rękach jak moje... mi się udało więc tobie też się uda.

Breeder:
HolenderskiSkun

Zapach 7/10:
Ostry i bardzo wyczywalny tzn. intensywny czuć z 5m jak ma się w kielni, więc trochę przypał

Smak 8/10:
Podobnie jak zapach, czuć przyprawy pieprz coś w tym stylu, czuć było nawet cytrusowe nuty ale może mi się zdawało, natomiast dla gardła po kilku tyg cuuringu bardzo łagodny

Moc 7/10:
Jak dla mnie amatora nawet spoko kumple wprawieni w boju mówią, że okej ale kosiarz to nie jest, być może nie była jeszcze dojrzała do końca. Ale 5 buszków i jest dobrze więc w miare ekonomiczne jaranko ;)

Działanie 8/10:
Relax, spokój i euforia. Właściwie na tych trzech słowach można by zakończyć opis działania. Czuć, że to sativa działa pobudzająco nie ma zamuły mi odpowiada napewno jeszcze kiedyś spróbuję tej odmiany.

(malutki topek)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół