nasiona marihuany

[0.24m2][AF][LED COB] Sweet coffe haze CBD, AK47, Speed Bud x speed + coś

Wyszukiwarka Forumowa:

DobreBicie

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
256
Buchów
1
Siemano, fotorelacja miała nie mieć miejsca, ale jednak mnie podkusiło i jest ;) mądre sugestie zawsze w cenie ;)
Pudełeczko 60x40x80cm
Pestki: sweet coffe haze CBD Af Fem, AK47 af fem, Speed Bud x speed af fem oraz do 4 miejsca prawdopodobnie pójdzie Auto blue sensation
Diody cob od chinola w kolejności 50w zimna, 20w zimna, 30w ciepła, 20w zimna i 50w full, po prostu z ciekawości co z nich wyjdzie, możliwe, że za jakiś czas zainwestuje w citizeny bo te przy takim poborze energii pozostawiają wiele do życzenia, ale czego ja się spodziewałem ;)
Radiator 185x350x35mm + wentylator 120mm, temperatura radiatora przy odpalonej diodzie 1,2,4,5= 31stopni
Wentylatory: dmuchający na skarpetę zamoczoną w wodzie, aby podnieść wilgotność + wtłaczający + na radiatorze, ustawione na jakieś ~60%
Pogoda: temperatura w dzień koło 24-26 stopni, wilgotność 45-55%, w nocy około 22stopni i 45%
Pojemnik na medium ~24l czyli ok. 6l na jedno pole
Ziemia przy kiełkowaniu biobizz light-mix, przesadzone do pojemników docelowych z ziemią all-mix
Nawozy w posiadaniu: biobizz try pack, sensi cal mag xtra, plagron glorious green sugar royal, canna pk13/14 oraz canna boost
przy wrzucaniu kiełków w ziemie oraz przy przesadzaniu w docelowe miejsca podsypywane było mikoryzą great white premium
i teraz tak uprzedzając pytania, te dwie panienki kwitnące to były zabawki wrzucone w ziemie do puszek elektrycznych dla testów boxa, światła oraz ogólnego klimatu w nim, od razu je leciałem 12/12, a, że okazały się panienki to takie badyle zostały, reszta w małych doniczkach to też jakieś no name nie wiem jeszcze co z nimi zrobię, może zmontuje jakiegoś pcboxa i wrzucę je tam, mam dużo diod od chinola, nie wiem jeszcze, zależy jak mi się będzie chciało i jak mi się potoczy życie z czasem ;) chyba to wszystko co chciałem napisać więc teraz zdjęcia i z fartem ;)

pudełko





zaraz po przesadzeniu do pudła docelowego, miały wtedy po 14dni









no i z dzisiaj tj. 17dzień











 

DobreBicie

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
256
Buchów
1
update ;) dzisiaj znowu wziąłem się za naginanie i sweet coffe haze cbd pchał się w gips i się doigrał... niefart, ledwo go naciągnąłem i pyk, stało się, kiepska sytuacja, na paru nitkach się tylko trzymał główny szczyt tak jakoś kiepsko chrupnęło... od razu w gips żeby to się trzymało bo tak to odpadał i oprysk z asahi na stres poszedł, mam nadzieje, że się zrośnie bo źle to wyglądało, ale jestem dobrej myśli... główny ładny szczyt poszedł by na zmarnowanie :pl:

co do reszty parę dni temu oraz dzisiaj poszła mała dawka po 2ml/l bio-bloom i top-max

23 dzień





inwalida


 

DobreBicie

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
256
Buchów
1
up. ;)
sweet haze zwariował... tak idzie do góry, że muszę coś z tym zrobić
ogólnie panny chyba ładnie idą ;)

28 dzień





Speed Bud x speed


ak47


i badyle ;P
 

DobreBicie

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
256
Buchów
1
aa i dzisiaj się zebrałem wyciągnąć paczkę i ponaginać te wariatki, sweet coffe została sprowadzona do parteru bo dziś rano przed pracą miała jeszcze kawałek do diody, a po powrocie z pracy patrze, a ta masochistka smaży już szczyt na diodzie, trudno, nic strasznego się nie stało, 3 szczyty lekko złamałem, żeby ją przystopować bo w takim tempie to nie ma szans żeby ona się pomieściła ;) lampa została podniesiona ostro w górę

dzień 29

złamanie w sweet coffe wygląda dziś tak




i po nagince




 

2dwitamina

New member
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
2
Buchów
0
Powodzenia! Jestem ciekaw sweet coffe haze CBD Af Fem, będe zaglądał
 

Konfidentusz

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2019
Postów
111
Buchów
1
Fajnie że kawka się odrodziła, oglądam od długiego czasu i kibicuje!:spalony:
 

DobreBicie

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
256
Buchów
1
Dawno nic nie było, najwyższa pora na aktualizacje

Dzień 51



speed



ak47











i tak to wygląda ;) nie wiem o co chodzi z tymi przebarwieniami fioletowymi więc liczę na jakieś wskazówki co działać
 

DobreBicie

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
256
Buchów
1
Zebrałem się w sobie i w końcu wymieniłem diody na coś normalnego i wjechały 3x clu048 na 35V i 1.05A







 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Soczewki tam już są? Czy dopiero dodasz? Dostaną lepsze światełko i będzie lepiej
 

DobreBicie

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
256
Buchów
1
Nie mam soczewek i nie miałem w głowie w sumie dorzucać. Te 3 diody mają 108w poboru mocy, przy tych clu048 jest 155lm/w, biorąc nawet biedny scenariusz i te zaniżone 140lm/w to mam ok. 15000lm więc na tą powierzchnie i tak za dużo
 

DobreBicie

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
256
Buchów
1
Dzień 61, zastanawiam się nad kosą dla speed buda... ak47 też już ładnie wygląda





sweet coffe haze cbd



ak47



speed bud





i tutaj speed pod lupą



 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Daj im jeszcze tydzien. Dobrze przesusz i ścinaj ;p
 

DobreBicie

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
256
Buchów
1
Witam witam, Ci którzy czekali, wybaczcie, że dopiero teraz wrzucam zakończenie, ale namiętnie testowałem co z tego wyszło i nie mogłem się zabrać do wrzucenia zdjęć haha ;)
finalnie zostały ścięte w 67 dniu swojego życia, najlepsza faska moim zdaniem jest ze sweet coffee haze cbd, bardzo żywa, pozytywna w każdym stopniu ;) speed bud oraz ak47 również bardzo w porządku, jednak najbardziej polecam ziomka cbd :) i teraz tak, suchego tematu wyszło:
sweet coffee haze cbd - 43
speed bud - 26
ak47 - 19,5
= 88

i kilka fotek











 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół