nasiona marihuany

[3m2][1200W] 9 GMO x Sunset Sherbet

Wyszukiwarka Forumowa:

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Siemano, mialem nie zakladac fotorelki, ale sie zebralem, zeby cyknac kilka zdjec.
9 klonow GMO x SS, 3 sztuki pheno#1 i 6 pheno #2.Planty dosc dlugo siedzialy w donicach 3l, niektore porosly po jajca, wiec przy przesadzaniu byly juz spore.Teraz po 12 dniach od przesadzenia do 15L donic sa bardzo duze, a dopiero wlochy zaczely puszczac kilka dni temu.Przyjmijmy, ze dzis jest 2 dzien flo.Zaczynam sie zastanawiac, czy niektorych nie przyciac jak ostatnim razem.
Box:150x200x200cm
Oswietlenie:2 x HPS 600W
Donice/Ziemia:15L, BioBizz Light Mix
Nawozy:BioTabs
Wentylacja:Rhino Pro 125mm(wentyl i filtr)
Cele:Zeby bylo jak najsmaczniejsze, a co do wyniku, to minimum chcialbym 800g.Wszystko ponizej bedzie rozczarowaniem, po cichu chcialbym klocka, ale to by musialo wyjsc po ok.111g z krzaka, co jest mozliwe, bo wyszlo mi ciut wiecej z 8 Amnesii kiedys, ale to inna bajka.Czas na zdjecia, jest kilka potworow, czego moze nie widac, bo juz wiekszosc boksa zarosniete i nie ma jak zrobic zdjec pojedynczych krzakow.





















 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Dzien 22 flo.
Planty takie wielkie porosly, ze nie mam slow.Musialem dolozyc jeszcze jedna lampe i zjechac na 400W, bo jak byly 2 po 600W, to mi kilka szczytow przypalilo.Lampy sa na maxa podniesione, a wingi rozlozone na maxa.Kilka glownych szczytow i tak przeroslo linie swiatla, jedna sztuke dzieli grubosc palca od dachu namiotu ;/ Biotabsy popalily planty, zaczelo sie na poczatku drugiego tygodnia flo, ale teraz juz sie nie pogarszaja popalenia.Nie jest jakos tragicznie, ale za mocne troche.Tak to sama woda caly czas.Malo zdjec, bo nie jest latwo popykac wiecej i tez nie ma sensu teraz jakis zblizen na topy robic.Nastepnym razem bedzie wiecej.









 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
moglbys jakas specyfikacje filtra i wyciagu zapodac? daja rade? jak z zapachem poza boxem? ale Ci rozsadzilo te 3m2, pozazdroscic... masz witke do roslin pozdro z fartem
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
moglbys jakas specyfikacje filtra i wyciagu zapodac? daja rade? jak z zapachem poza boxem? ale Ci rozsadzilo te 3m2, pozazdroscic... masz witke do roslin pozdro z fartem

Wentylacja:Rhino Pro 125mm(wentyl i filtr)

Z zapachem bez problemu, box tez jest porzadnie pozasysany, ale moze 150mm by lepiej cieplo odprowadzal.Kilka grow juz na tym zestawie polecialo.Ja akurat mialem ten wentyl z 2,25m2, wiec nie kupowalem wiekszego.Nie zaszkodzi kupic ciut wiekszego.
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
no ja wlasnie sobie pod 2.25m2 zamowilem 580m2 150fi filtr i wyciag... mam nadzieje ze bedzie gitara a te mieszaki RAMu jak ci sie sprawuja? masz je dluzej?
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
no ja wlasnie sobie pod 2.25m2 zamowilem 580m2 150fi filtr i wyciag... mam nadzieje ze bedzie gitara a te mieszaki RAMu jak ci sie sprawuja? masz je dluzej?

Sa calkiem ok, uzywam ich od dluzszego czasu.
 

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
[MENTION=7378]cheton[/MENTION] kolego porosły takie ''Kolosalne wierze'' że tyczek bambusowych sporo będzie potrzebę!!
W zaawansowanym flow będzie tłusto :yeahh:

Ps: takie wyczyny to już norma
 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
ladnie sie to prezentuje
lukier mniam mniam :crazy:
sory za offtopic czy wydajnosc wenta 240 m3/h wystarczy na 1.2x.1.2x2h ?
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
ladnie sie to prezentuje
lukier mniam mniam :crazy:
sory za offtopic czy wydajnosc wenta 240 m3/h wystarczy na 1.2x.1.2x2h ?

Znajduje mały problem z temperaturą przy wencie 280m3 i założonym filtrem na 064m2 wszystko podłączone do cooltuby 400w
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Jak sytuacja [MENTION=7378]cheton[/MENTION]?
Puchną ? :)
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Jakiś upik [MENTION=7378]cheton[/MENTION]?
Chętnie bym pooglądał bydlaki :)
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Dzien 46 flo.
Troche przedziorki zaczely gnebic planty, to mi sie odechcialo aktualizacji, ale jesli chodzi o samo puchniecie plantow, to jest dobrze.Nic im nie dawalem do ostatniej srody na flo, bo mialem nadzieje, ze uda mi sie na samej wodzie do konca dojechac.Tym bardziej, ze bylo widac, ze biotabsy mocne sa dla nich i jest duzo zarcia, ale wystapil niedobor pk podejrzewam razem, albo co najmniej jednego z tych pierwiastkow.Widac czerwone lodygi i liscie, ale kwiaty buduja normalnie.Na zdjeciach nie wygladaja te bobki wzdluz lodyg na duze, ale po 2-3g jak wyschna z kazdego powinno byc.80g z krzaka to jest minimum.Powbijalem troche 150cm bambusow, ale duzo odgalezien jeszcze lezy na innych krzakach i wymaga podparcia.Dostaly 2 razy bio pk od biotabsa 10ml/l wody i to bedzie tyle chyba, jesli chodzi o nawozenie.Smierdzi tam juz porzadnie, lubie w ch*j tego crossa.Ma wszystko czego mozna chciec, wyglad, intensywny zapach, smak, pie****niecie, dobra produkcje zywicy i dobrze plonuje za kazdym razem.Zdjecia takie se, wiadomo.Nie widac wszystkich krzakow tam chyba, ciezko porobic dobre fotki wszystkim.U klonow #2, widze rozbieznosc w dojrzewaniu, ciekawe.




























Z poprzedniej uprawy, pheno #2.Zdjecia troche stracily na jakosci i kolorach po wrzuceniu na forum.Na telefonie lepiej wygladaja.

 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Bobek wygląda jak wystawiony na mroźny wiatr w zimową noc ;o
Piękny szron - fajne geny i pewna ręka :)

*****e przędziory ci nie odpuszczają widzę ;/ Szkoda...
Z tak dużego namiotu chyba ciężko się dziadostwa pozbyć.

Ja z moim 0.36m2 trochę powalczyłem i na razie jest spokój -
oprysk całego namiotu karate, umycie go wodą z Domestosem i finalnie pranie w 40 stopniach w pralce.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół