nasiona marihuany

[konkurs] test nowego sklepu nasionamarihuany.pl

Wyszukiwarka Forumowa:

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
DARMOWE PESTKI ZA TEST NOWEGO SKLEPU!!!!!


Mamy wielką prośbę do Was i prosimy o pomoc! W związku z wdrożeniem nowiusieńkiego sklepu w pełni dostosowanego do używania go na mobile (w końcu!), prosimy Was o sprawdzenie go. Chodzi nam o to, abyście weszli na nasz nowy sklep https://nasionamarihuany.pl/ i powiedzieli nam wprost, co wam się podoba, co jest dobrze a co źle, czego brakuje – wszystko, co nam napiszecie będzie dla nas bardzo cenne – sklep jest dla was i zależy nam na Waszym zdaniu. Oczywiście najciekawsze opnie będą przez nas nagradzane pestkami – a znamy się od lat i wiecie, że jesteśmy HOJNI :)

Piszcie nam swoje opinie na PRIV.

V
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Witam , to Ja będę pierwszy :) i nie na priv :p
Jedynie czego mi tam brakuje to płatności PayPal , jest to ( przynajmniej dla mnie ) najprostsza i najszybsza forma płatności :)
A tak poza tym to chyba nic tam nie brakuje , wrzucę do zakładek i może kiedyś skorzystam z waszego banku <lol>
Niech moc będzie z Wami :)
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
404 <Ta recenzja była słaba>
 
Ostatnia edycja:

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
No nikt ślepy nie jest (chyba) na ogólnym przynajmniej ludzie nie będą się powtarzać i 'innych' uwagi warto prześledzić :) tak uważam - jeśli trzeba odpokutuje :pl:
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Zmniejszyłbym przerwy pomiędzy nazwami odmian umieszczonymi pod obrazkami tychże odmian a nazwami/banerkami seedbankow
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
ogólne wydajnościowe mobile:
- optymalizacja obrazów - wyświetlaj obrazy w formatach nowej generacji 2.1s oszczędności
- wyeliminuj zasoby blokujące renderowanie 1.3s oszczędności

strona główna:
- brak meta keywords
- wynik 64 na mobile wg. Google insights nalży zwiększyć do 80+
- opisy kategorii należy wyjustować
- odstęp między nazwa odmiany a producentem nalezy zmniejszyć
- odstęp miedzy ilością a producentem nalezy zwiększyć
- odstep miedzy KUP a ceną nalezy zmniejszyc
- filtruj produkty zwiekszyc przerwe u góry

strona produktu:
- odstepy miedzy ilosciami nasion do wyboru sa za duże (za duzo ekranu zajmuja)

płatności:
- brak paypal
- brak bitcoin
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
Czytamy to co piszecie zarówno tu jak i na priv. Bardzo wam jesteśmy wdzięczni. Czekamy na resztę opinii do końca marca i będziemy rozdawać pechy. Naprawdę wielkie dzięki za każdą opnię. Serdecznie pozdrawiamy!!
 

Sintrabajo

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
75
Buchów
0
Dostając kupon za udział w głosowaniu photo od the month wszedłem na waszą stronę wszystko fajnie ale jest jeden minus odstęp w pionie pomiędzy nazwą odmiany a nazwą breedera ( tylko przy krótkich nazwach odmian na 1 linijkę teksu ) a poza tym nie ma się czego doczepić
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Witam serdecznie,

Na wstępie mojej subiektywnej recenzji sklepu muszę przyznać że estetyka strony pod względem budowy jak i koloroystyki jest bardzo na plus.
Jedynym chyba mankamentem jest zbyt duży odstęp pomiędzy nazwą odmiany, a nazwą breadera - co zaburza czasem klarowny widok i potrafi wprowadzić w błąd.

Zdaje sobie sprawę z tego że nie wszystko można szybko sprawnie i łatwo zakodować tak żeby dostosowywać każdy detal do oczekiwań ale może któreś z tych poniższych rozwiązań pomoże dobrać odpowiednią formę - najbardziej przejrzystą i intuicyjną w odbiorze...

1. Zamiast nazwy breadera można zastosować znaki wodne z logiem breadera umieszczone w rogu zdjęcia danej pozycji - wtedy automatycznie uzyskamy więcej miejsca i każda pozycja/ każda odmiana będzie przedstawiona w bardziej kompaktowy i skompresowany sposób. Lub zostawić logo breadera obok jego nazwy ale przysunąć bliżej nazwy odmiany.

2. Pole ilości nasion w paczce (zmienić z "3 nasiona" na "3 szt.") mogłoby być o połowę węższe i sąsiadować z również zwężonym polem ilości " - 1 + " . Pole ilości zamawianych paczek nasion można też usunąć z wyglądu głównego produktów i dodać je dopiero w koszyku.

3. Kategorie "wszystkie produkty", "autoflowering", "indoor", "outdoor" powinny znajdować się również w chowanym menu (tym w lewym górnym rogu) nad kategoriami "dostawa i płatność" - myślę że powinno to ułatwić nawigację ponieważ przyciski reprezentujące powyższe kategorie nie scrollują się razem z przewijaniem strony - a warto mieć je pod ręką.

4. Jeszcze jedna rzecz dotycząca scrollowania- nie wiem czy jest to u wszystkich na smartfonach ale na moim Galaxy S9 - przycisk, który służy do przwinięcia na samą górę strony pojawia się dopiero po przewinięciu ponad 3/4 całej zawartości strony - uważam że powinien pojawić się wcześniej - w podobny sposób jak robi to przycisk "filtruj produkty" - który automatycznie wskakuje nam w momencie kiedy stracimy dany guzik z oczu podczas scrollowania.

5. Banery reklamowe bardzo atrakcyjnie wyglądają w sliderach i zajmują wtedy mniej miejsca - warto umieścić je wyżej bo często informują o mających wpływ na przebieg zakupów promocjach i specjalnych ofertach.

6. Wielki ukłon w stronę twórców za obszerne i wyczerpujące opisy - zredagowane w przystępny sposób - często sprytnie wymijają użycie profesjonalnej nomenklatury która wymagałaby szczególnie od nowego użytkownika dokładniejszej wiedzy z zakresu języka fachowego, bądź zastosowania dodatkowych opisów, a tak jest prosto, zwięźle i przystępnie.

Nie mam chyba więcej uwag i spostrzeżeń. Pozostaje mi życzyć ekipie udanej optymalizacji sklepu i sukcesów w biznesie.
Tymczasem.

Intermundi.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
Czytamy to co piszecie zarówno tu jak i na priv. Bardzo wam jesteśmy wdzięczni. Czekamy na resztę opinii do końca marca i będziemy rozdawać pechy. Naprawdę wielkie dzięki za każdą opnię. Serdecznie pozdrawiamy!!

i jak tam :D
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Kiedy rozwiązanie [MENTION=65511]nasionamarihuany[/MENTION] ?
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
chyba nie aktualny juz konkurs
skoro
Ostatnio aktywny 03-04-2019 14:07
czyli był po zakonczeniu "ofick=jalnym)(do konca marca) lecz nic nie napisał.
Wiem że każdy ciekaw a nikt nie chce stracić "ewentualnych" nagród pisząc to co ja :)

Trza podejść do tego tak że po prostu pomogliśmy usprawnić stronke
+ dobry uczynek :D
+ karma wróci

5
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół