nasiona marihuany

Bruce Banner #3

Wyszukiwarka Forumowa:

Pestkomania

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 9, 2017
Postów
852
Buchów
843


Bruce Banner
zawdzięcza swoją nazwę komiksowemu bohaterowi Hulkowi, ponieważ jest to potężny szczep osiągający prawie 30% THC!
Bruce Banner #3 jest najsilniejszym szczepem jaki kiedykolwiek był testowany w US Cannabis Cup. Swoje korzenie ma w Colorado, skąd bezpośrednio (od naszego przyjaciela) otrzymaliśmy elitarny klon. Fenotyp nr 3 Bruce'a Banner'a ma dominujące cechy OG i powstał w wyniku skrzyżowania OG Ghost z Strawberry Cough x Sour Diesel.
Efekt przychodzi szybko i natychmiast powoduje euforię. Później daje relaks. Ta potężna odmiana ma doskonały balans pomiędzy efektem sativa i indica. Energia, którą daje Bruce Banner łatwo przynosi produktywność, dzięki czemu szczep nadaje się do dziennych i wieczornych sesji, chociaż jego jego moc może być zdradliwa w sytuacjach wymagających profesjonalizmu.
Uprawa tej odmiany to przyjemność: późno kwitnie, liście mają tendencję do przyjmowania ciemnego koloru fuksji. Trichomy pokrywają niemal wszystkie powierzchnie, a pąki są gęste, całkowicie oszronione i lekko zaokrąglone. Aromat jest bardzo słodki i ma nuty cytrynowe. Pozostaje lekko pikantny posmak. Efekt jest natychmiastowy - euforyczny high, który pozwala dryfować i przyjemnie relaksować ciało podczas gdy umysł wziąż ma maksymalną wydajność.
Podróż z Bruce'm Banner'em zdaje się nigdy nie kończyć, a prawie 30% zawartość THC da niesamowite przeżycia. Ta odmiana to doskonały wybór dla osób, które liczą na energetyczny i silny high.

UPRAWA: Bruce Banner #3 rośnie w około 8-9 tygodni. Najlepsze wyniki można uzyskać metodą SCROG przy 9 roślinach na m2. Bruce Banner #3 produkuje duże zbiory mimo swojej niezwykłej siły działania. Pąki są bardzo lepkie, ciężkie i duże. Rośliny muszą być często podwiązywany by mieć kontrolę nad ich wysokością.

WŁAŚCIWOŚCI MEDYCZNE: Bruce Banner #3 zapewnia relaks ciała łączący uśmierzanie bólu. Skuteczny także w leczeniu depresji, stanach zapalnych i migrenach.
 
Ostatnia edycja:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Właśnie jadę 4 szt organicznie na biotabsach i muszę przyznać że maja niesamowity wigor i jak na 15 dniowe rośliny są naprawdę duże i mają bardzo grubą łodygę. Mam jeszcze inne rosliny w tym samym wieku i są dużo mniejsze. Na relację jestem za leniwy ale jakies zdjęcia co jakiś czas moge powrzucać. Mam nadzieję że wszystkie odmiany Anesi mają takiego powera bo mam ich kilka w kalserze i czekaja na swoją kolej. Pozdro.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
przeza***isty jest BB#3, na mnie antydepresyjnie w hooj, jak zażyłem to zaraz byłem naprawdę szczęśliwy, no i chwalony był przez dużo osób z czym inne odmiany się nie spotkały
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
przeza***isty jest BB#3, na mnie antydepresyjnie w hooj, jak zażyłem to zaraz byłem naprawdę szczęśliwy, no i chwalony był przez dużo osób z czym inne odmiany się nie spotkały

Masz jakieś fotki z flo?
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Niestety leciał w tajnym boxie, dosyć długo się zbierał i kwitł koło 13 tygodni, w ostatnich 3 tygodniach nabrał masy. Sam smak już przy pierwszym strzale robił wrażenie, jednym słowem :


KWIATY W WANNIE:sunny:
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Niestety leciał w tajnym boxie, dosyć długo się zbierał i kwitł koło 13 tygodni, w ostatnich 3 tygodniach nabrał masy. Sam smak już przy pierwszym strzale robił wrażenie, jednym słowem :


KWIATY W WANNIE:sunny:

Mam nadzieje, ze u mnie nie bedzie kwitl 13 tyg bo to przesada...
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Ale smak w gębie jakbyś wsysał ciasto owocowe, hooj że 13 tygodni, sam mam zamiar polecieć z Lemon Haze od Holenderski Skun ciekawe ile to będzie cisło z flo i jak to się ma do drugiej pozycji z Lemon Haze (Holenderski Skun)-Holenderski Skun bo różnica jest w opisie niebagatelna?

E: Ja zebrałem po 13 tygodniach, wyglądał wcześniej na gotowy ale wolałem dla pewności poczekać bo mam jeszcze niewprawne oko w określeniu czasu kosy, karamba:sunny:
 
Ostatnia edycja:

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
IMG_20190512_233200.jpg
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
20190603_103545.jpg

Prawie jak z katalogu :jaraczz:
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Cóż prawie robi wielką różnicę. Ręka drgnęła i się rozjechało. Ale wszystkie moje Brusy były jak ze zdjęcia.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
@BioF@rmer na tym setupie - 036m2 i cob 150W i Biotabs chyba największy plon jaki miałem. Wyszło ponad 260g wtedy z 4 sztuk i za***iste zioło było. Musze sprawdzić tego od Dark Horse ale cięzko dostać.
 

BioF@rmer

Member
Rejestracja
Sty 2, 2021
Postów
7
Buchów
2
@BioF@rmer na tym setupie - 036m2 i cob 150W i Biotabs chyba największy plon jaki miałem. Wyszło ponad 260g wtedy z 4 sztuk i za***iste zioło było. Musze sprawdzić tego od Dark Horse ale cięzko dostać.

Wahałem się między big bazooka a bb3,wybrałem bb3,secik mam 1,44 /220h pakuję tam 16 bb3,biotabs oczywiście,jak długo wegować My/hPs,w planach cięcie na 4 lub 6 szczytów,
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół