nasiona marihuany

Przygotowania outdoor 2019

Wyszukiwarka Forumowa:

plejerone

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2018
Postów
288
Buchów
861
Odznaki
1
Witam. Pomalu bede zbieral sie do przygotowan. Potrzebuje pomocy w wyborze nasion na outdoor, poki co pelnosezonowki. Jakie sezony dojda pod naszym niebem? Zalezy mi zeby byly to sezony z przewaga sativy i sredni lub duzy plon. Prosilbym abyscie polecili sklepy z najlepszymi nasionami, fajnie by bylo gdyby do zakupow dolaczane byly jakies gratisy.
 

CrazyRider

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
128
Buchów
26
dobrym sklepem na pewno jest ganjafarmer,a co do odmian to poprzeglądaj te fotorelacje-lepszych informacji niż stamtąd nie wyciągniesz :p
 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
pestkomania.pl weź sobie GGSy jakieś pół automaty
 

CorAngar

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
135
Buchów
0
Jakie sezony dojda pod naszym niebem? Zalezy mi zeby byly to sezony z przewaga sativy i sredni lub duzy plon. Prosilbym abyscie polecili sklepy z najlepszymi nasionami, fajnie by bylo gdyby do zakupow dolaczane byly jakies gratisy.

Polecam tak jak kanabisek
serious 6 od serious seeds albo od GGS raczej ciężko do dostania ale napewno taniej niż od serious seeds

A tutaj moje propozycje :
Shaman od Dutch Passion
Durban Poison od Dutch Passion

Napewno dojdą nad naszym słonkiem :D
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
GGSy oczywiście,masz ful relacji z pestek Grzesia

polecam też Northern Passion od Bulk Seeds,szybka,mocna,piękne zbite topki,ze 2,5 metra u mnie, zbiór 3 tydz.września
 

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
Easy Sativa Female Seeds
Purple Maroc Female Seeds
LSD Barney's Farm

Moje typy 2k19
 

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
uuu to jeszcze brak jakiegoś hejza w kolekcji ..rozumiem że sadzisz w kalafiorni lub amstralii? ;)



Wydaje mi się że już tutaj ktoś to sadził, i też chciałem to sprawdzić :) Chyba że polecasz jakąś inną fajną indice.
 

CorAngar

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
135
Buchów
0
Jak chcesz fajną indijke wypróbuj sobie Northern Passion 2.0 od bulka na ganjafarmer dostaniesz.
Fajne palenie na Mnie działa jak typowy kanapowiec :D
 

CrazyRider

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
128
Buchów
26
A tak ze swojej strony: Planuje 3 odmiany po 5 automatów w tym roku-co powiedzie o:

Auto White Widow X-treme od Bulk Feminized Seeds
Amnesia XXL Autoflowering od Dinafemu
Auto Jack Herer X-treme od Bulk Feminized Seeds

i dodatkowo z darmowych wziąłbym:
Critical+ od Dinafem
Killer Kush Auto od Sweet Seeds
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Wydaje mi się że już tutaj ktoś to sadził, i też chciałem to sprawdzić :) Chyba że polecasz jakąś inną fajną indice.

no jak chcesz sprawdzić to nikt nie broni,chętnie zobacze u kogoś
jak jednak chcesz coś zebrać to polukaj relacje wybieraj co Ci się podoba

wyżej też pisałem o Nort.Passion ,ggsy,purple maroc x g13 itp...tematów o tym na ten rok już się narodziło,lukaj
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Wszystko zależy ile siana masz do wydania i jako motywacje do opieki nad roślinami. Bo kminie ze zasadzisz i samo urośnie .
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Wszystko zależy ile siana masz do wydania i jako motywacje do opieki nad roślinami. Bo kminie ze zasadzisz i samo urośnie .



Jak chce na łatwizne to powinien sadzić sezonówki automaty szybko zarastaja krzaki, plus szybko łapie plecha nie wspomne ze stratuje je byle co bo są małe,a sezonówka w dobrym terenie i ziemi i oczywiście nie critical+ da z 200 przy paru odwiedzinach posypywaniu azofoską z dolomitem, laniu wodą i opryskiem z topsinu nawet bez nawozów na FLo by sie obeszło jak ziemia dobra.
 

Deskotekowka

Member
Rejestracja
Lut 18, 2011
Postów
15
Buchów
0
Aby nie zakładać tego samego wątku, udzielę się tutaj.

Tak samo pierwszy outdoor. Odmiany jakie wpadły mi w ręce to :
Laughing Buddah od barney's Farm AF , Bulldozer AF z Polskie nasiona, Punk Devil Auto od panpestka, sweet skunk od Royal seeds AF, Super Shark AF i dodatkowo nabyłem jedna odmianę GG's Guerilla Gold x Hindu Kush 3 szt.

Jeżeli chodzi o ziemię to zwykła z biedry uniwersalna leci. Natomiast nawozy i wszelkie minerały jakie będę używać to. Chcę do ziemi dodać bat guano, bio super mix (grzyby) , dolomit na regulację ph, dodatkowo tabsy od Guerilla i na spryskiwanie Guerilla Juice. Na dno dołka i na powierzchnię poleci Keramzyt Na przepustowość gleby i na flo dodatkowo Pk 13-14 od Plagron. Co sądzicie o tym mixie w ziemi? Czy ktoś używał produktów plagron i może się wypowiedzieć w tej kwestii? Pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół