nasiona marihuany

2x600w 2x1.44 (24 Dziewczyny) Power Flower,Critical,Guerilla gold (Bobek31)

  • Autor wątku Usunięty 74888
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 74888

Guest
Na tym etapie lałbym 3 albo 4ml/L.

W sensie Boosta ? Bo napisales że przysępiłem tego boosta a piszesz teraz zebym lał jeszcze mniej hehe. Czy to chodzi o Vege :D ?

aa dobra bo podales na Litr a nie na 5 . Sorki źle zrozumialem :D
 
U

Usunięty 74888

Guest
Gdzie postawić osuszacz ? Na podłodze w boxie czy może jakoś nad szczytami ? Podpowiedz mi ktos :D . pozdro :D
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Jeśli masz dobra cyrkulację to chyba bez różnicy gdzie.
 
U

Usunięty 65798

Guest
koło doniczek tam gdzie podlewasz jest najwieksza wilgoć
 
U

Usunięty 74888

Guest
Kupiłem osuszacze jak narazie po około 20 godzinach zebrało około 250ml wody ale wilgotność jak była wysoka tak jest dalej.. dałem za jeden ponad 200zł nie wiem już co robić z tą wilgotnością... . Na osuszaczu pokazuje 77% a na tym czymś od temperatury i rh ponad 90%..
Boxy mam pozamykane osuszacze 3mam na samym środku na doniczce na wysokości pomiędzy szczytami a doniczką później dodam zdjęcia dla jasności . Nie wiem już co robić porozkładałem dodatkowo oprócz osuszaczy ryżu wszędzie w boxie ale chu*a to też pomogło.. już nie mam pomysłów co robic pomocy ;( :sunny:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Wietrzysz pomieszczenie gdzie stoją namioty ? I jak masz ogarniętą wentylację, zużyte powietrze zostaje w pomieszczeniu czy wyprowadzasz je gdzieś poza ?
 

Nekro

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2018
Postów
104
Buchów
1
a na tym czymś od temperatury i rh ponad 90%..
Może sprawdź działanie samego urządzenia w innym pomieszczeniu, powinna spaść wilgotność.
Ewentualnie baterie do wymiany.
"W przypadku pomieszczeń zamkniętych wilgotność powietrza powinna wahać się w granicach 30-65%. "
Pzdr.
 
U

Usunięty 74888

Guest
Może sprawdź działanie samego urządzenia w innym pomieszczeniu, powinna spaść wilgotność.
Ewentualnie baterie do wymiany.
"W przypadku pomieszczeń zamkniętych wilgotność powietrza powinna wahać się w granicach 30-65%. "
Pzdr.

To nie jest na baterie hehe :D

---------- Post Zaktualizowany 01:10 ---------- Data pierwszego postu 01:09 ----------

Wietrzysz pomieszczenie gdzie stoją namioty ? I jak masz ogarniętą wentylację, zużyte powietrze zostaje w pomieszczeniu czy wyprowadzasz je gdzieś poza ?

Mało go wietrze mam jedynie ciagle otwarte drzwi od pomieszczenia w którym są boxy i przez te drzwi mam wyprowadzone wyciągi .
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
No to lipa!
Kup osuszacz ktory kosztuje kolo 500-600zl to Ci zrobi roznice a nie jakies badziewie.
Kilka jiz razy byl juz taki trmat waro poszukac a pozniej kupowac.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
No i masz :D puchna jak trzeba, ile ci tam zostało do końca? No i chyba
Polepszylo się po dodaniu grow?
 
U

Usunięty 74888

Guest
No i masz :D puchna jak trzeba, ile ci tam zostało do końca? No i chyba
Polepszylo się po dodaniu grow?

Lepiej lepiej dzieki za podpowiedz A nie wiem kiedy zetne chcial bym jak najszybciej musze sobie kupic jakies powiekszenie i wtedy bede mniej wiecej wiedzial kiedy kosa. Pozdro
 
U

Usunięty 74888

Guest
Jak suszycie fajke :D ? Tak na przyszłość bym chciał wiedzieć żeby nie z***ać nic z suszeniem :D :D
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ścinasz krzaka, ewentualnie pojedyncze gałęzie i wieszasz z boxie topami w dół. Bez korzeni. Powinno być dobre po 1-2 tygodniach, jak łodygi łamią się z trzaskiem można trymować i w słoiki. Ewentualnie możesz otrymować z liści przed, ale ja nie praktykuję i nie polecam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół