nasiona marihuany

2x600w 2x1.44 (24 Dziewczyny) Power Flower,Critical,Guerilla gold (Bobek31)

  • Autor wątku Usunięty 74888
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Gdy mi wyskoczyly te przejasnienia, podałem bio grow i roslinka znowu lapala kolorek. Więc chyba był to deficyt azotu bo wyrosło wielkie drzewo, a na vegu podałem mało biogrowa. Spróbuj podać im azot.
 
U

Usunięty 74888

Guest
Chcą jeść Bobek :)

To jeszcze częściej je podlewać ? Czy moze wiecej im lać niz 1l na doniczke ��?

---------- Post Zaktualizowany 09:15 ---------- Data pierwszego postu 09:13 ----------

Gdy mi wyskoczyly te przejasnienia, podałem bio grow i roslinka znowu lapala kolorek. Więc chyba był to deficyt azotu bo wyrosło wielkie drzewo, a na vegu podałem mało biogrowa. Spróbuj podać im azot.

Okej tak zrobie. Obecnie leje Canna Boost ,Flores,Cannazym . Dodac do tego growaaaa czy cos odstawic a dac Bio growa ��?
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Mi średnio pada 3 podlanie na tydzień. I robię tak że 2 podlanie daje po 1l na donice A jedno takie że aż się przelewa. Nic nie odstawiaj po prostu dołóż azotu i obserwuj kolorek roślin.
Podlewam wtedy gdy donica jest lekka, ale też nie zbyt lekka bo przesuszysz .
 
Ostatnia edycja:
O

OdcieńZieleni

Guest
Dałem im przed wczoraj PK 20ml/5L .[/COLOR][/COLOR][/B]

sporo do***ałes ... Jak dobrze pamiętam to 1.5ml na litr wg zaleceń producenta czyli ponad 250% dawki gdzieś do***ałeś ... nie lej już pk narazie, do flores możesz dodać z 50% vega tym najbardziej jasnym ...
 
U

Usunięty 74888

Guest
sporo do***ałes ... Jak dobrze pamiętam to 1.5ml na litr wg zaleceń producenta czyli ponad 250% dawki gdzieś do***ałeś ... nie lej już pk narazie, do flores możesz dodać z 50% vega tym najbardziej jasnym ...

Tak mi ktoś pisał wcześniej żeby dać 4ml na litr i tak zrobiłem :/

Okej :D
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Ale tu jest postow napie****ane... cale szczescie ze jak do tej pory wyglada przyzwoicie..
 
U

Usunięty 74888

Guest
Dzień 75/72

Dałem im ostatnio BioGrowa i nie widać żeby kolejne liście żółkły, podlewam co 2 dzień 1L/11L raz sama woda raz woda z nawozami.

Mniejsze roślinki wydają sie bardziej zbite, mają grubsze topy ogólnie lepiej wyglądają niż te wysokie :)






NAMIOT Z NIŻSZYMI ROŚLINKAMI





NAMIOT Z WYŻSZYMI ROŚLINKAMI







 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Ładnie kwitną, chociaż ten mały namiot to glodomory straszne, ja już panuje nad glodem Ayahuascy, znowu dostała 4ml/1l bio grow i te żółte liście dziś już są zielone. Więc pompuj tam azotem i nawozami na flo.
Pozdro idzie dobrze :)
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Ogólnie to z tego co pamiętam nadmiar azotu opóźnia kwitnienie, nie wiem też po co w tym okresie miałby go lać aż tyle tym bardziej, że przecież ostatnio zapodał biogrow a wujo google podpowiedział że jest tam N 4%, fosfor P2O5 3%, potas 6%, więc całkiem go tam sporo <peace>. Sam flores też ma 2-2-4%. Siedzę i czytam pare poprzednich stron fotorelki, i przy tipie z podaniem 4ml/l PK aż mocniej zabiło mi serce haha :D ja z tym kurestwem zaczynam mega ostrożnie, daje 0,75ml/l przy pierwszej dawce bo łatwo nim popalić planty o czym przyszło mi się przekonać podczas pierwszego grow <lol> Ogólnie różne zdania są na temat tej odżywki, niektórzy zapodają ją tylko parę razy w przeciągu całego kwitnienia, a jeszcze inni leją w opór przez większość flo - ja go zapodałem chyba z 4 razy, za każdym razem zwiększając dawkę począwszy od 50%, a kończyłem na 100 lub 150%, w zależności od kondycji i zapotrzebowania roślin. Pewne jest natomiast, że psuje trochę smaczek baczki więc warto go odstawić co najmniej na 2 tygodnie przed ścinką. Ile razy go zapodałeś, i w jakich dawkach? Bo piszesz, że lejesz na zmianę żarcie/woda, ale cały czas dostawały dawkę 4ml/l pk? Napisz może ogólnie jakie proporcje lejesz, to na pewno będzie łatwiej coś zdiagnozować chociaż sam jeszcze jestem laikiem i zazwyczaj jest to bardziej na czuja :freak2:
Aaaaa no i bym zapomniał - lecisz Bobek do sklepu po pochłaniaczy wilgoci, płacisz 150pln i śpisz spokojnie. W przeciwnym razie bez pleśni prawdopodobnie się nie objedzie, tym bardziej że podlewasz co 2 dni koło 15L wody na namiot więc od chu*a jej paruje. Ja podlewałem co 3 dni jak nie miałem pochłaniacza, licząc na to że dobra wentylacja załatwi sprawę i się mocno przeliczyłem.Nigdy też nie wiesz co będzie, zawsze może coś wypaść jak to w życiu i wystarczy że będziesz miał trochę mniej czasu na dokładną kontrole i w tydzień plecha w***ie Ci pare takich pochłaniaczy wilgoci ;) Jeszcze zaraz lato się rozpędzi a nic nie sprzyja bardziej tej szarej suce jak wysoka temperatura i rh. Nic mocniej nerki nie szarpie jak plecha, i to spod lampy <palacz> nie ma co gadać, ~1,5kWh też swoje z portfela pobiera więc lepiej zapobiegać niż leczyć. Podsumowując idzie bardzo ładnie, jak nic się nie z***ie to może być fajny wynik ;)
Pozdro
 
U

Usunięty 74888

Guest
Napisz może ogólnie jakie proporcje lejesz, to na pewno będzie łatwiej coś zdiagnozować chociaż sam jeszcze jestem laikiem i zazwyczaj jest to bardziej na czuja :freak2:

Narazie do tej pory dałem raz PK 20ml/5L wiem że za dużo ale posłuchałem sie kogoś kto mi tak napisał
BioGrow dałem też narazie tylko raz ale zaczne go chyba dorzucać do każdego podlewania do póki liście nie przestaną żółknąć. Co o tym powiesz?

a tak to ciągle podlewam raz sama woda 6.7 PH a raz Woda + 10ml Cannazymu,20ml Flores,5ml Boosta /5L bańke.



a co do osuszaczy dzisiaj zamawiam od wtorku powinny juz siedzieć w boxach. Mógł byś mi albo ktoś inny jakiś polecic który spełni swoją funkcje w takim boxie jaki posiadam ? :D Pozdro
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Skoro cały czas na przemian zapodajesz im żarcie to raczej źle nie jest, tym bardziej że ten wypadek z pk był jednorazowy :D Jeżeli faktycznie widzisz że jakieś z nich wyróżniają się na tle reszty z jaśniejszym kolorem to może warto przy następnym podlaniu z nawozem dorzucić połowę dawki t.vega do mieszanki, i obserwować czy z czasem nie postępuje. Czasami też na foto wydają się liście jaśniejsze niż w rzeczywistości i może to być trochę mylące, no ale to już musisz sam ocenić. Nie jestem też do końca pewien ile koksów było w tej ziemi co używasz i na ile one starczyły, no i nie wiem do końca ile im lałeś vega na indukcji, ale osobiście zdarza mi się dolać troche nawozu na weg przez okres pierwszych 3-4 tygodni na flo jak widzę że im brakuje a, w szczególności tym najwyższym bądź najszerszym, ogólnie tym co zapie****ają najlepiej <lol>
Niech się wypowie jeszcze jakiś rolnik co ogarnia temat, w końcu początkującym powinniśmy pomagać.. no chyba że są z rejonu i robią konkurencję :sunny:
Ps. Tego boosta to przysępiłeś :sunny:
 
U

Usunięty 74888

Guest
Nie pamietam ile dawałem T.Vegi . A ile lać tego boosta nie chcialem na niczym zaoszczędzić hehe sugerowałem sie tabelką Canny powiedz ile lać to będę tyle lał :D pozdro
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Na tym etapie lałbym 3 albo 4ml/L.
Ale mówię, nie sugeruj się tylko moimi wypowiedziami, ilu growerów tyle sposobów :D
Teraz pewnie poszedłbym w biotabsy, bo nie trzeba się je**ć z żadnym ph, nawozami, miernikami i innym chujostwem. No i baczka lepiej smakuje, zdarzy mi się mieć w sezonie jakieś pare autosów które lecą na samej wodzie i mimo małych rozmiarów palenie z nich jest wyśmienite :bongo:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół