nasiona marihuany

2x600w 2x1.44 (24 Dziewczyny) Power Flower,Critical,Guerilla gold (Bobek31)

  • Autor wątku Usunięty 74888
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 74888

Guest
Tak jak mówilem jeden namiot już ścięty powybierałem z obu namiotów te najbardziej dojrzałem i sciąłem. Może jeszcze nie były jakoś super gotowe ale bałem sie o pleśń bo wilgotność z osuszaczami była w granicach 80% a na osuszaczach pokazywało 60/65% to i tak za dużo i temperatura dzień 25/30 noc 23/25 ;) Jutro lub po jutrze wstawie jakieś fotki. pozdro
 
U

Usunięty 74888

Guest
Pierw suszycie czy trymujecie ?? Ja pierw susze ale to chyba ch***wy pomysl :/
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
ja pierw wiatraki i wieksze lisciochy wycinam potem susze i dopiero trymuje, ale jak kto woli musisz rozkminic co ci bardziej odpowiada
 
U

Usunięty 74888

Guest
właśnie teraz zrobiłem tak jak ty piszesz. Zobaczymy 2 namiot jak bedzie ch***wo tak jak teraz to pierw otrymuje heh

---------- Post Zaktualizowany 23:34 ---------- Data pierwszego postu 22:33 ----------

1 namiot już scięty dzisiaj mija 3 dzień suszenia



2 dzień po scięciu





3 dzień od scięcia



Jedną roślinke otrymowałem po czym stwierdziłem ze reszte otrymuje po wysuszeniu :D

Warunki 60% wilgotności 25* w boxie osuszacz + 1 mieszak. Co powiecie o takich warunkach?

Jak myślicie ile będzię z 1 namiotu ?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Jak myślicie ile będzię z 1 namiotu ?

Myślę, że będzie tyle ile urosło i ani grama więcej, ani mniej. To forum zrzesza growerow nie wrozbitów i to raczej Twoja rola jest podanie końcowego wyniku. ;)

p. s. oprożnij skrzynkę jeżeli chcesz otrzymywać odpowiedzi.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
[MENTION=89873]Bobek31[/MENTION] elegancko :D u mnie już słoiki po 4 dniach suszenia bo suuuucho. Szukaj liczby od 400+, sprawdzałem wczoraj swoje i z całego namiotu powinno wyjść około 300g. Paliles już coś z tego ?
 
U

Usunięty 74888

Guest
@Bobek31 Paliles już coś z tego ?

A jadłem 1 wiaderko hehe ***ie ostro w sagan :D Już nic narazie nie skubie czekam az wyschnie i dopiero coś posmakuje :D

Fajnie by bylo jak by było 400+ :D Oo to ładny wynik gratulacje :D pozdro

---------- Post Zaktualizowany 17:59 ---------- Data pierwszego postu 16:01 ----------

p. s. oprożnij skrzynkę jeżeli chcesz otrzymywać odpowiedzi.

Już opróżniłem ;)
 
U

Usunięty 74888

Guest
Palenie jeszcze sie suszy na ten moment tego co widać na firance to 450g z 12 krzaków czyli 1 namiotu
Zostało jeszcze sporo do obcięcia ale cieżko na raz to wszystko obciąć. Raczej 500g z namiotu pęknie ;)
2 namiot jeszcze tydzień i też scinka


po 4 dniach suszenia

Power Flower szczyt 15g







 
U

Usunięty 74888

Guest
Wczoraj wieczorem 450 wsadzilem w sloiki jeszcze okolo 50 sie suszy . Warunki w ktorych 3mam sloiki to 25* i 50%rh juz chlodniejszego pomieszczenia nie ogarne :/
Ps. Jak sloik troche ***ie po ogorkach to chyba nie powinno nic byc fajce? bo zabraklo mi sloikow i 2 musialem wziasc uzywane i jak wkladalem fajke to lekko walilo ogorkami ale dzisiaj juz przeszlo faja i nie wali ��
 
U

Usunięty 74888

Guest
Wczoraj 15.06.2019 sciąłem 2 namiot :D Tym razem wszystko najpierw otrymowałem dopiero wrzuciłem do suszarni . W suszarni czyli boxie teraz mam 2 osuszacze 1 mieszaka i zdjąłem wentylator promieniowy z 1 boxa i zrobiłem z niego wentylator wtłaczający ustawiony na 420 nie wiem czy troche nie za mocno wdmuchuje te powietrze do boxa ? Zawartość z 1 boxa już w słoikach od 2 dni :D Dam dzisiaj jakieś zdjęcia albo dam za kilka dni od razu z wynikiem i wyschniętym towarem jeszcze zobacze :D Pozdro
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
Do suszarni wtłaczasz powietrze???
troszke bez sensu
lepiej wlot pasywny i niech zasysa ściany boxa by wilgotnośc była jak najmniejsza
5dni i masz suche topy
pozdro
 
U

Usunięty 74888

Guest
Wyszło około 1050g czyli średnio 44g z krzaka :D Myśle że jak na 1 wiekszą uprawe wynik nie jest najgorszy. Mogło być wiecej sporo rzeczy z***ałem ale człowiek na błędach sie uczy niestety wyszło tak że nie zdążyłem porobić zdjęć najbardziej jestem zadowolony z PF zbite ładnie pachnące zioło na 2 miejscu Critical też ładnie zbite i na 3 miejscu GG po wysuszeniu średnio zbita z pięknym zapachem cytrusa najlepiej klepiąca z tych 3 odmian mocna fajka jak ktoś chce sie u***ać to polecam wgniata w fotel może jakoś pięknie nie wyglada ale na prawde robi robote :D Narazie przerwa kiedy wróce czas pokaże :D pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół