nasiona marihuany

Modele kartonowe, plastikowe.

Wyszukiwarka Forumowa:

Gonzo123

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2018
Postów
73
Buchów
0
Witam koleżanki i koledzy :D Chciałbym zaprezentować moje hobby, pasję, nie znalazłem podobnego tematu. Czy są tu jacyś składacze? Ostatnio po latach wróciłem do tego hobby z powodu nudy weekendowej. Postanowiłem zacząć od czołgu T34/85. Przedstawiać nie trzeba, chyba każdy Czterech pancernych oglądał. Poniżej fotki z pracy nad tym pojazdem:
displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Jeśli macie podobne prace pochwalcie się :D :smokee:
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Siema

Mi też coś ostatnio od***ało i chciałem poczuć się jak za małolata. Fajnie było sobie przypomnieć, ale ręka chyba już nie ta :-D

normal_20181021_113317.jpg


normal_20181020_120252.jpg


normal_20181006_115325.jpg
 
Ostatnia edycja:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Za gówniarza sklejałem plastikowe modele a jak byłem troszkę starszy zaczałem sklejać modele z Małego Modelarza . . . za***ista frajda do dziś to wspominam z łezką w oku . . . poziom trudności duuzo większy niż w przypadku plastikowych, nieraz trzeba było solidnie pokombinować żeby konkretnie zbudować model . . . Sklejałem wszystko jednak głownie modele z II Wojny Światowej . . . samoloty czołgi statki . . . dawno to było ale z modeli które pamiętam do dziś to zrobiłem m.in samoloty Spitfire, JU87 - Stuka, Corsair, czołg japoński 2 "KA-MI" czy pancernik Rodney . . . musiałbym pogłowkowć to przypomniałbym sobie więcej . . .
Potem po Młodym Modelarzu pojawiły się w sklepach modelarskich modele kartonowe które nie były Młodym Modelarzem ale generlanie było to praktycznie to samo - papier był jedynie lepszy . . .


Wogole za***ista zajawka . . . . szkoda ze w dzisiejszych czasach już tak mało popularna . . .
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ja do chu*a kiedyś sklejałem. Plastikowych modeli to miałem grubo ponad setkę. Z Małego Modelarza samoloty dwupłatowe z I wojny kleiłem i okręt z XVII wieku Victory - całe wakacje w domu siedziałem i tylko ten okręt kleiłem :) Potem u ziomka w akwarium go zatopiliśmy żeby fajnie wyglądało i wsypaliśmy parę garści jednogroszówek, ale okręt rozmiękł, puścił farbę i mu rybki zdechły :)

Mam na dysku skany w rzeczywistym rozmiarze wszystkich numerow Małego Modelarza, tylko wydrukować, przykleić na karton i można działać, może na emeryturze się tym zajmę znowu :D
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
heh tez sobie powtarzam ze kiedyś na starość może do tego wróce . . . . :)
 

Gonzo123

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2018
Postów
73
Buchów
0
Ja to za malolata robiłem głównie pojazdy i samoloty oczywiście 2 wojna światowa :D A w sylwestra najmniej ładne okazy braliśmy z ziomkiem, rakieta albo Achtung popularny wsadzalim i ***!!! hahaha co to byli za czasy :D plastiki też robiłem. Ładna Hania :)
 

Gonzo123

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2018
Postów
73
Buchów
0
W końcu Rudzielec nabiera kształtów :D

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Spoko hobby, pewnie każdy za gnojka coś sklejał zwłaszcza w czasach sklepów harcerskich, ja kleiłem modle latające.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół