nasiona marihuany

pojemnik na blanta aby nie uciekal dym oraz na dym ktory wydmuchujemy

  • Autor wątku Jake Sully
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
J

Jake Sully

Guest
Siemka
Szukam pojemnika na blanta gdzie wkladamy poprostu blanta podpalonego z jednej strony ciagniemy dym nie ma gdzie uciekac i jest pochlaniany
bylo cos takiego prezentowane przez weedweek w odcinku z targow w wawie
ale nigdzie tego na necie nie umiem znalesc.

Znalazlem jedynie pojemnik do ktorego mozemy wdmuchac nasz dym
https://vaporshop.pl/pl/filtry-wegl...al-personalny-filtr-powietrza-i-zapachów.html

wiecie jak to sie profesionalnie nazywa i gdzie dostac ?
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
To jest tak zwany Sploof.
Ale tego konkretnego z filmu nie moge znalezc.

Pierwsza czesc czyli ta rureczka to nie wiem, z tego co zrozumialem to ma ona zminimalizowac straty trzymajac dym w szklanej bance
 

hokej

Member
Rejestracja
Lut 18, 2019
Postów
13
Buchów
1
Nie na blanta ale na pojedyńcze buchy z bonga lub wiadra znam dwa sposoby żeby nikt nie poczuł.
1. Do balona, reklamówki, worka na śmieci
2. W delegacji jak byłem to w hotelu paliłem z rury lub wiadra, zamykałem sie w łazience łapałem bucha i wypuszczałem go do zlewu, przystawiałem usta do samej tej kratki w zlewie i szybko wypuszczałem dym po czym odkręcałem wode żeby ta woda przepchała dym w rurze het het daleko.... i nie było czuć.

Wiem że to nie o to chodzi w tym temacie ale napisałem to bo może sie komuś przyda. :)
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,077
Buchów
5,495
Odznaki
3
Nie na blanta ale na pojedyńcze buchy z bonga lub wiadra znam dwa sposoby żeby nikt nie poczuł.
1. Do balona, reklamówki, worka na śmieci
2. W delegacji jak byłem to w hotelu paliłem z rury lub wiadra, zamykałem sie w łazience łapałem bucha i wypuszczałem go do zlewu, przystawiałem usta do samej tej kratki w zlewie i szybko wypuszczałem dym po czym odkręcałem wode żeby ta woda przepchała dym w rurze het het daleko.... i nie było czuć.

Wiem że to nie o to chodzi w tym temacie ale napisałem to bo może sie komuś przyda. :)

Dym nie poszedł do góry gdy przepychałeś go wodą ? :D
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Jakbys wiedzial co ludzie robia z tymi umywalkami to by Ci sie odechcialo kratke calowac:p
Najprostrzy sposob jest z rurka od papieru toaletowego. Na jeden koniec zaklada sie kilka warstw jakiegos cienkiego filcu a z drugiej dmucha, albo rozkreca przysznic na max temp i dmucha w strumien. para wodna absorbuje dym
 
Ostatnia edycja:

hokej

Member
Rejestracja
Lut 18, 2019
Postów
13
Buchów
1
Dokładnie k***e wymyłem zanim pocałowałem :)

Wytłumacz dokładniej sposoby które wymieniłeś bo nie kapuje za bardzo.
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
wklep w google Sploof , bedzie pokazane kilka patentow:)
 
J

Jake Sully

Guest
jak wgl ta "rurka" do ktorej wklada sie blanta dziala skoro jest zamknieta to niedochodzi tam chyba powietrze a kopcacy sie blant zabiera resztki powietrza ktore byly na poczatku w tej tubie a bez powietrza nie ma ognia wiec joint powinnien zgasnac
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
jak wgl ta "rurka" do ktorej wklada sie blanta dziala skoro jest zamknieta to niedochodzi tam chyba powietrze a kopcacy sie blant zabiera resztki powietrza ktore byly na poczatku w tej tubie a bez powietrza nie ma ognia wiec joint powinnien zgasnac

Przeciez z jednej i drugiej strony sa otwory. Obstawiam jakis zawor wsteczny w jednej z dziur. Ciagnac jointa zasysasz powietrze do tuby, ale w druga strone nic nie wyleci.

Edit:
Obejrzalem jeszcze raz, nie za zadnego wbudowanego zaworu, wiec musisz po prostu palcem przytykac dziure:)
 

Papryczka chili

Well-known member
Rejestracja
Lis 24, 2015
Postów
62
Buchów
73
Odznaki
2
testowałem kiedyś na szlugu domowego sploofa. szlug był włożony w butelkę poprzez dziurę w korku żeby z niego dym nie uciekał. Później zapaliłem po prostu bez niczego przy oknie i efekt był taki sam a może i lepszy
 

power_plant

Active member
Rejestracja
Lip 15, 2021
Postów
27
Buchów
14
Temat troche stary ale..
Polecam takie urzadzenia z allegro, np. oczyszczacz powietrza one sa z filtrem weglowym. Takze palenie przy nim zdaje egzamin. Filtry ok 120zl Wymienia sie co max. 6 msc.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół