nasiona marihuany

Ziemia na tegoroczny outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Hejka wszystkim, jestem nowy w temacie outdoor chciałbym zacząć od początku sprawnie, tak więc mam kilkanaście pestek fajnego palonka "NoName" i do tego chciałbym zainwestować w worko doniczki oraz ziemie chciałbym jakieś ciekawe propozycje. I mam pytanie czy w Canna Terra Profesionall jest możliwość na ładny out?
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Niema sensu inwestowania w profesjonalne ziemie na out, tym bardziej, ze to pestki no name, wiec mogą być duże straty, albo Ci się trafi jakaś długo kwitnąca odmiana i żadna nie dojdzie. Lepiej zwykłą ziemie z ogrodniczego kup, rożne mieszanki są na forum, do tego sprawdzone pestki z seedbanku. A jeżeli masz duży budżet to polecam ziemie biobizz lightmix na początek, a później przy przesadzić do allmixu też z biobizza no i kup sobie jakieś sprawdzone pechy.
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Niema sensu inwestowania w profesjonalne ziemie na out, tym bardziej, ze to pestki no name, wiec mogą być duże straty, albo Ci się trafi jakaś długo kwitnąca odmiana i żadna nie dojdzie. Lepiej zwykłą ziemie z ogrodniczego kup, rożne mieszanki są na forum, do tego sprawdzone pestki z seedbanku. A jeżeli masz duży budżet to polecam ziemie biobizz lightmix na początek, a później przy przesadzić do allmixu też z biobizza no i kup sobie jakieś sprawdzone pechy.

Mam jeszcze 5 pestek LSD na out więc chcę coś dobrego dobrać a co do tych no name są raczej pewne. Ale mogę się mylić.
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Jak masz dobrą glebę na spocie to wystarczy przekopać i wymieszać glebę z nawozem na wzrost i dolomitem. A potem jak zadbasz to będzie udany out ;]
 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
Mam jeszcze 5 pestek LSD na out więc chcę coś dobrego dobrać a co do tych no name są raczej pewne. Ale mogę się mylić.

kup sobie sprawdzone nasionka na out cos co wybacza bledy poczatkujacego co do ziemi to mozesz kupic sobie w markecie budowlanym worek ziemi za 8/10 zl 50 litrow i tez bedzie dobra na outa :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół