nasiona marihuany

preflowery usychają proszę o pomoc.

Wyszukiwarka Forumowa:

halabanda

Member
Rejestracja
Mar 3, 2019
Postów
16
Buchów
0
Moja dziewczyna OG kush AF (chyba af) rozwijała się super szybko, rosła w oczach zapowiadało się bardzo fajnie.
Mineło 50dni jej żywotu i wypuściła preflowery przy świetle 20/4. ale od 18dni przestała się rozwijać zupełnie ,aż do wczoraj gdy zauważyłem ,iż większość właśnie tych białych wąsów totalnie zbrązowiało i zaczęło odpadać usychać. Mozecie mi jakoś doradzić zmienić na 12/12 lub dać więcej pk ? Nie wiem totalnie co robić. Jak był podobny temat to wybaczcie ale jestem tu nowy i nie ogarniam jeszcze zbytnio za dużo. dodam też ,ze nasionka nie były z jakieś super za***istej firmy bo z Nasionabank czy jakoś tak, może geny do kitu ?.Pozdroo:jocolor:
 
U

Usunięty 58869

Guest
kolego przeholowałeś z nawozami najwidoczniej... sama woda, masz w ogóle ph meter?... brak przy chemicznych nawozach to lipa
 

halabanda

Member
Rejestracja
Mar 3, 2019
Postów
16
Buchów
0
Nie stosowałem chemicznych nawozów od czsu pokazania się preflower'ów ,ph utrzymuje się w okolicach 6,5 czasem troszkę mniej trochę wiecej ale nie spada poniżej 6 ani nie wzrasta powyżej 7, dotychczas stosowałem odżywki na okres weg. ale od 18 dni sama woda stąd moje poirytowanie tym faktem , potrzymać ją kilka dni czy już nic z niej nie będzie jak to wygląda ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Nie stosowałem chemicznych nawozów od czsu pokazania się preflower'ów ,ph utrzymuje się w okolicach 6,5 czasem troszkę mniej trochę wiecej ale nie spada poniżej 6 ani nie wzrasta powyżej 7, dotychczas stosowałem odżywki na okres weg. ale od 18 dni sama woda stąd moje poirytowanie tym faktem , potrzymać ją kilka dni czy już nic z niej nie będzie jak to wygląda ?

Roślina tak reaguje na nadmiar nawozów, proponowałbym je odstawić. :) Jak byś mógł to wrzuć fotę, chciałbym zobaczyć Twoją dziewuszkę.
 

halabanda

Member
Rejestracja
Mar 3, 2019
Postów
16
Buchów
0
Okej czyli przez najbliższy okres leje samą wodę kontroluje ph i obserwuje, dodam zdj przed i po za 10 dni :D

---------- Post Zaktualizowany 13:17 ---------- Data pierwszego postu 13:02 ----------

Roślina tak reaguje na nadmiar nawozów, proponowałbym je odstawić. :) Jak byś mógł to wrzuć fotę, chciałbym zobaczyć Twoją dziewuszkę.
https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pid=1010895 jak wrócę do domu to dodam lepszą fotke na razie tylko mam dostęp do takiej jakości :/
 

halabanda

Member
Rejestracja
Mar 3, 2019
Postów
16
Buchów
0
Wiem wiem tylko muszę mieć lepszy aparat bo ten nie chce mi złapać makro ,dzis wieczorem wrzucę
 

halabanda

Member
Rejestracja
Mar 3, 2019
Postów
16
Buchów
0
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/101126/3.jpg
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/101126/2.jpg
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/101126/1.jpg
Macie fotki i napiszcie co robić

---------- Post Zaktualizowany 21:02 ---------- Data pierwszego postu 20:59 ----------

thumb_1.jpg
[/url]

 
T

talib

Guest
Przełącz na 12/12. Najprawdopodobniej nie jest to af- czego sam w zasadzie nie wiesz.... ale na to wychodzi- określiła się, jednak nie kwitnie.
 

halabanda

Member
Rejestracja
Mar 3, 2019
Postów
16
Buchów
0
znaczy kupiłem af ,tylko firma była lipna więc stąd moje podejrzenie. Okej to przełączę na 12/12 i dodam zdj za 10dni,Dziękuje wszystkim za rady :p
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Siema , u mnie na automatach miałem takie włoski zanim zaczęła kwitnąć , na niektórych to w połowie flow też się robiły brązowe ale szczerze to nawet nie zwracałem uwagi :D no i kazde auto zaczynało kwitnąć od 3,5 tyg. Spróbuj tak jak Ci reszta radzi 12/12 i odczekaj z 1-2 tyg.
 

halabanda

Member
Rejestracja
Mar 3, 2019
Postów
16
Buchów
0
Siema , u mnie na automatach miałem takie włoski zanim zaczęła kwitnąć , na niektórych to w połowie flow też się robiły brązowe ale szczerze to nawet nie zwracałem uwagi :D no i kazde auto zaczynało kwitnąć od 3,5 tyg. Spróbuj tak jak Ci reszta radzi 12/12 i odczekaj z 1-2 tyg.

Dzięki za info :D Powiem Ci jednak ,ze moje auto to nie jest chyba jednak auto , moja ma już dokładnie 66dni czyli 9 tygodni ,albo *ujowe geny albo to nie AF. Dodam foty za 10dni, zobaczymy jak to będzie wyglądać :D
 

halabanda

Member
Rejestracja
Mar 3, 2019
Postów
16
Buchów
0
Mija 5 dzień, efektów nie widać ,po jakim czasie mniej więcej od przełączenia na 12/12 roślinka pokazuje ładne preflowery ?
Czy to raczej zależne od Rośliny ?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
coś w przedziale 7 dni - 3 tygodnie
 

halabanda

Member
Rejestracja
Mar 3, 2019
Postów
16
Buchów
0
Jest lepiej :D


lepiej.jpg


---------- Post Zaktualizowany 17:01 ---------- Data pierwszego postu 12:24 ----------

Skoro już wiem ,ze to jadnak nie była odmiana af, mam parę pytanie
Mogę zmienić cykl np na 15/9, czy zostać przy 12/12 ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół