nasiona marihuany

lolek/bongo wyrwane serce z klatki, mrowienie palców

Wyszukiwarka Forumowa:

bydlaku123

New member
Rejestracja
Mar 3, 2019
Postów
1
Buchów
0
palone byly orange budy, amnesia haze, blueberry z bonga szlo tego mysle sporo czasem 5g starczalo na dwa dni, potem byla przerwa od palenia 5 letnia i do przelamania tej przerwy zakupilem cos co nazwane bylo easy sativa, koszt byl niski bo jedyne $46 za 10g. zapach bardzo mocny aromatyczny, ale wyglad juz lipny, jakby przesuszone. nic sie nie lepi do palców, kruszy się prawie na pył. zapakowałem do 110mm raw cones gotowego, bez ubijania, bez tytoniu. spalony na pół z osobą. po skończeniu palenia dżoja weszło na oczy a po chwili uśmiech bez powodu i takie jasne myślenie. po około godzinie mocna chęć na jedzenie i spanie. po kilku godzinach skręciłem kolejnego tym razem już ubiłem i był wyraźnie cięższy. znów spalony na pół. z minutę po spaleniu momentalnie wskoczyło uderzenie, poczułem że dzieje się coś nie tak, serce zaczęło walić, czułem jak krew krąży w całym ciele. takie coś trzymało się około godziny ale zasnąć mogłem dopiero po około 3 godzinach. po tym kilka dni przerwy i kolejna próba z bonga. ilosc mniej wiecej taka jak do dżoja, zmieliłem, w palcach uformowałem kulke, załadowałem i poszły 2 może 3 szybkie hity jeden po drugim i od razu uśmiech bez powodu, a po kilkunastu sekundach znów uderzenie i znów z tym sercem problem ale teraz było o wiele, wiele gorzej bo czułem mrowienie/pulsowanie w palcach u rąk i stóp. to było tragiczne uczucie. zajmowanie się czymś innym/myślenie o czymś innym niczego nie dawało, nie pomagało. takiego zejścia nie miałem nawet po stimach. zioło tanie i kupione na darku pod nazwą easy sativa. co najlepsze osobie tylko się kręciło w głowie po bongach i co jakiś czas się osoba uśmiechała, siedziała na wy***aniu. ja po doswiadczeniu ze stimami nie myslalem o tym, jak zle sie czuje, bo wiem, ze to tylko pogarsza stan, więc tutaj jakaś inna przyczyna musiała być, tylko czy ktoś wie jaka, że mnie skosiło, dostałem takiego podwyższonego ciśnienia że serce prawie wyskoczyło, czułem jak krew w całym ciele krąży, palce pulsują, raz gorąco, raz zimno i tak co chwila inaczej. a osobie nic złego nie było, mimo że paliła miej więcej tyle co ja teraz, a wcześniej osoba paliła może z 8 lat temu.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Też czasem miewam takie stany. Nie wiem czym to jest spowodowane, wydaje mi się że to nerwica..
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Może być, że nerwica.
Tzw. Nerwica na wielkiej piź**ie... :crazy:
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Jak dla mnie jest to panika.
organizm jest nieprzewidywalny, podobnie jak działanie marihuany na każdego człowieka z osobna.
dodatkowo maryśka intensyfikuje doznania i tu myślę że zapalenie kilku hitów z bonga w połączeniu ze stresem mogło doprowadzić do takiego stanu, druga istotną sprawą to to, że kupiłeś coś na darknecie i nie masz nawet pojęcia czy nie dostałeś jakiegoś dopalacza tym bardziej że opis wskazuję na średniej jakości zieleninę.
wszystkie wyżej wymienione przez ciebie symptomy idealnie pasują do stanu paniki, podrecznikowo wręcz a wiem że takie rzeczy się zdarzają.
 

bydlaku1234

Member
Rejestracja
Mar 4, 2019
Postów
5
Buchów
0
załączam zdjęcia poglądowe możesz ocenić czy to nie dopalacz. pierw myślałem że może podlane jakimś dopem ale skoro na osobe zadziałało powiedzmy tak jak trzeba, a na mnie tak jak w temacie to jednak nie mam już pomysłu.
8.jpg

9.jpg

10.jpg
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Ja po dłuższym detoxie też łapie bad tripy ale po dniu mi przechodzi :D
Jezz nie wygląda za najlepiej, ja nie jestem w stanie powiedzieć czy nie jest w czymś maczane.
Sam nie raz dostałem dziwny szit z ulicy, topy ciężkie i brązowe podobna konstrukcja jak ta twoja na zdjęciach i po ukazaniu topów doświadczonej osobie to stwierdziła, że jest w czymś maczane.
Często te jaranie było właśnie mocne i zamulające. Szybko bania schodziła.
A jak zapach tego jarania? Zbite są topy? Najbardziej zapach ci podpowie czy było do***ane czymś i twardość topów.
Pozdro
 

bydlaku1234

Member
Rejestracja
Mar 4, 2019
Postów
5
Buchów
0
zapach jest bardzo mocny, charakterystyczny, nie idzie go pomylic. topy są zbite, ciężko rozdzielać ale jednocześnie bardzo kruche. nie ma co sie oszukiwac to byla najtansza oferka na dreamie okolo 46usd za dyche. odmiana to podobno easy sativa. było próżniowo pakowane kilkukrotnie ale nie wiem czy to miało wpływ na to że są tak przesuszone i kruche. odmiana teoretycznie lekka 10-12% thc. moze w wolnym czasie podejme kolejna probe ale tym razem tylko ze dwa machy z lolka czystego jak zawsze bez tytexu.
 

haczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
336
Buchów
84
Wg mnie to zioło jest zgniłe. Może nie wszystko, ale wydaje mi się, ze większość.
 

bydlaku1234

Member
Rejestracja
Mar 4, 2019
Postów
5
Buchów
0
po czym to poznać, że zgniłe? jak chcesz wrzuce lepsze foty, tylko napisz konkretnie jakie, to wrzuce żeby ułatwić identyfikacje.
no cena była jak za 3g, bo nawet 5g jest droższe, ale mimo to nie powinien zgniłego wysyłać.
to możliwe że nawet jeśli byłoby zgniłe, to po zgnilaku takie akcje się mogą dziac?
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
254
Buchów
418
Odznaki
2
Hej. Zgadzam się z Haczyk, też moim zdaniem to jest zgniłe czy tam spleśniałe. Nie całość, ale sporo. Ogólnie ciężko powiedzieć po tych zdjęciach. Widać to głównie na dole topków, tu gdzie łodyga zaczyna się rozszerzać w topa, takie miejsca bardziej brązowe niż zielone. Oczywiście mogę się mylić, ale tak mi się wydaje. Kiedyś widziałem podobne topy, znajomemu zamokły w woreczku. Próbował wysuszyć i niby dało radę, ale leżały trochę mokre i właśnie zrobiły się takie brązowe, kruche, dziwnie smakowały. Te miejsca niby zepsute powinny bardzo łatwo się rozpadać, kruszyć, wystarczy wziąć w dwa palce i potrzeć i powinno się sypać. Sam nie wiem, ale stawiałbym, że mogło to zaczynać pleśnieć.
 

bydlaku1234

Member
Rejestracja
Mar 4, 2019
Postów
5
Buchów
0
dzięki za odpowiedzi. trochę poczytałem fora na temat spleśniałego-zgniłego zioła ale to pisali, że idzie wyczuć bo po pierwsze śmierdzi, a po drugie już po jednym machu odrzuca smak. w tym co mam nic z tego nie występuje. jednak zgadza się to co napisałeś z tym brązem i kruchością, jednak pocierając w dwóch palcach sypie się tylko bardzo mało, wierzchnia warstwa, potem już nic nie daje trzeba młynem. ja się obawiałem że są po prostu przesuszone na maxa. mimo to nawet po zapaleniu pleśniaka z tego co czytałem nie powinno być takich efektów, raczej jakaś wizyta w toalecie czy zapalenie płuc aniżeli problemy z sercem, ciśnieniem. w wolnym czasie popatrze na dreamie jakieś zioła w normalnej cenie od jakiegoś innego vendora i zrobie kolejne podejście ale już do nowego stuffu jakiegoś bardziej znanego jak strawberry kush czy sweet dreams haze. wtedy będę miał szersze spojrzenie, czy to ze mną coś nie tak, czy z materiałem. no nic chytry dwa razy traci. gdyby jednak ktoś miał jeszcze jakiś pomysł co to mogło być opisane w pierwszym poście, to zapraszam do dyskusji.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Dopał to nie jest na pewno więc bez watpienia mamy do czynienia z palonkiem.
nie wygląda tragicznie, co prawda kiepsko otrymowane ale też może jest po prostu mocniejsze niż się spodziewałeś..?
Wywal to dla świętego spokoju i po problemie
 

haczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
336
Buchów
84
Zgniłe jest, ale twoje fazy nie od tego. Po prostu cię pozamiatała. Tez tak mam czasami jak zjaram całego jointa. Spadła ci tolerancja. Popal codziennie po lufce i dopiero Wez się za lolka z czyściochy.
 

bydlaku1234

Member
Rejestracja
Mar 4, 2019
Postów
5
Buchów
0
chyba faktycznie mnie pozamiatała ale zastanawiam się czemu skoro kilka lat temu jak paliłem pierwsze razy to tylko bongo i było pozytywnie, za***iście tak. myślałem że to zadziała jak pamięć mięśniowa. dziś po kolejnej próbie 3-4 soczyste machy z czystego lola, bo tytexu nie tykam i przez dosłownie pierwsze 5minut było szybsze bicie serca które aż tak mocno nie przeszkadzało ale jakbym miał porównać to z takim tętnem bym nie zasnął. na pewno było dużo spokojniej niż to co napisałem w głównym poście. jak już zeszło wysokie tętno po dosłownie max 10min, to weszło przyjemne rozluzowanie i już się tylko odprężałem wygodnie w fotelu oglądajac filmy na yt, po około 1,5h zaczęło schodzić przyjemne uczucie wyluzowania i to tyle, nic dalej się nie działo żadnego napadu głodu czy takich spraw. w drodze jest już myślę zioło z takiej normalnej półki za normalną cenę może trochę wyższą nawet, więc zobacze jak będzie, a w wolnej chwili zrobie ostatnie podejście do tego co mam i wywalam, skoro zgniła jest część ale nie wiadomo jak to odróżnić, to nie ma co się bawić. dzięki raz jeszcze wszystkim komentującym odezwe się po sesji.
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
A to nie przypadkiem maczanka? xd niby chujowizna z wygladu a nawet wariatow po czerepie trzaska ostro.

Jaki ma zapach?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół