nasiona marihuany

Biobizz

Wyszukiwarka Forumowa:

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,075
Odznaki
3
Witam panowie czytam czytam I nic znalezc nie moge Jak stosujecie biobizz ? Biobizz-woda-biobizz-woda ? Gdzies slyszalem ze warto dawac pol dawki ale podlewac za kazdym razem podpowie ktos ?
I czy jest sens kupowac biogrow z ziemia biobizz lightmix ?
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,229
Buchów
2,046
Odznaki
1
mozna kupic. Ja biore zawsze plagron light mix.
Nawoz leje praktycznie do kazdego podlania w mniejszej badz wiekszej dawce, w zaleznosci jak roslinka sie czuje

BioBizzfeedchart1.jpg
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,075
Odznaki
3
Tabelke wlasnie widzialem tylko zastanawiam sie Jak czesto wlasnie dawac te nawozy :) Jak mowisz ze prawie do kazdego to tez Tak zrobie
 

hokej

Member
Rejestracja
Lut 18, 2019
Postów
13
Buchów
1
Z nawożeniem roślin to jest tak jak z ludźmi, leki bierzemy wtedy gdy jesteśmy chorzy, a nie cały czas.
Obserwuj rośline i jak będzie taka potrzeba to wtedy zapodaj nawóz.
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
256
Buchów
425
Odznaki
2
Witam. Trypack możesz stosować do każdego podlania i tak zaleca Biobizz. Stosuję te nawozy od paru lat. Na indoor jak i na outdoor dawałem do każdego podlania i wszystko było spoko. Tylko oczywiście dawki dopasuj do stanu roślin oraz jakości ziemi. Jak roślina zdrowa ciemnozielona to możesz mniej dawać, ale gdy roślina blednie, szybko żółkną stare liście to możesz dawać ciut więcej. Bardziej bym Ci polecał ziemię All Mix do uprawy indoor i mniejsze dawki nawozów mniej-więcej według tabelki.
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,075
Odznaki
3
Witam. Trypack możesz stosować do każdego podlania i tak zaleca Biobizz. Stosuję te nawozy od paru lat. Na indoor jak i na outdoor dawałem do każdego podlania i wszystko było spoko. Tylko oczywiście dawki dopasuj do stanu roślin oraz jakości ziemi. Jak roślina zdrowa ciemnozielona to możesz mniej dawać, ale gdy roślina blednie, szybko żółkną stare liście to możesz dawać ciut więcej. Bardziej bym Ci polecał ziemię All Mix do uprawy indoor i mniejsze dawki nawozów mniej-więcej według tabelki.

Dziekuje bardzo za podpowiedz z doswiadczenia na Ile starcza ci try pack ? Tak sie zastanawiam czy starczy na 4 planty czy lepiej 500ml kupic ..
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
256
Buchów
425
Odznaki
2
Na ile starcza to ciężko powiedzieć, bo każdy ma inne warunki itp. Jeden podlewa częściej drugi rzadziej, zależy kto ma jaką temperaturę, wilgotność, jakie lampy, jaka wentylacja i ile litrów ziemi w donicach i ile litrów leje wody. Najwyżej dokupisz jak będzie się nawóz kończył :). Z indoor mam małe doświadczenie, próbowałem tylko 4 razy w microbox zawsze jedna roślina i 3 razy miałem ziemię BioBizz AllMix i stosowałem TryPack i fajnie to wyszło. Bawię się głównie outdoor, ale też używam Try Packa tylko bardziej wersję outdoor, chociaż dawałem czasem podczas wzrostu Fish Mix na przemian z Bio Grow.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
hokej dobrze napisał, zgadzam się z nim, trzeba obserwować i w zależności od potrzeby lać nawozy. A sugerowanie by lać nawozy do każdego podlania to błedne założenie. Każda roślina ma rózne zapotrzebowanie na pokarm, nawet ta sama odmiana z jednej paczki nie musi jeść jednakowo.
 

Smoky

Member
Rejestracja
Lut 25, 2019
Postów
18
Buchów
0
Jak zwykle wepchnę się komuś w wątek, ale jest okazja.
Mam małego planta, w boxie z komody, planuję od drugiego tygodnia zacząć go troszkę podlewać bihumusem, a później na flo przejść na p/k. Pytanie, czy automacik da radę przy tak delikatnym nawożeniu, z uwzględnieniem odpowiedniego pH gleby oczywiście?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół