nasiona marihuany

Critical 2.0 + 33dni 2 dni Flo

Wyszukiwarka Forumowa:

Gabrys204

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2014
Postów
46
Buchów
0
Witam posiadam 3x critical pytanie moje jest takie czy nie za wcześnie przełączyłem na fazę kwitnienia 2 Panny sa jakieś takie karłowate bo maja po 25 cm największa ma 40cm boje sie ze się pożniej ta jedna nie zmieści w boxie czytałem ze mogą urosnąć jeszcze trzy razy takie w fazie kwitnienia dobrze zrobiłem ze zmieniłem swiatło i przełaczyłem na 12/12



https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/81000/P1020159.JPG
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Critical to glownie indica, wiec po zmianie 12/12 nie powinna az tyle urosnac, tak z 50-80%. Chociaz to wszystko zalezy jeszcze od swiatla. Jak gowniane to i 5x tyle sie wyciagnie:)

Jak teraz przelaczysz to nic sie nie stanie, wszystko bedzie dobrze.
 

Gabrys204

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2014
Postów
46
Buchów
0
Critical to glownie indica, wiec po zmianie 12/12 nie powinna az tyle urosnac, tak z 50-80%. Chociaz to wszystko zalezy jeszcze od swiatla. Jak gowniane to i 5x tyle sie wyciagnie:)

Jak teraz przelaczysz to nic sie nie stanie, wszystko bedzie dobrze.

no ot Lipa
mam takie dziadostwo
nie było mnie stać na lepszy sprzęt
Lampa LED Mars Hydro 48x5W 240W
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Ta lampa akurat nie jest zla, tylko powierzchnie i wysokosc dobra trzeba do niej dobrac. Mialem na mysli rozne inne inwencje tworcze srednio ogarnietych ogrodnikow:)
Widze, ze masz ten boxik nie wiekszy niz 60x60. Trzymaj lampe w przedziale 35-50cm nad roslinka i bedzie dobrze
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Byku, zawsze można naginać, łamać, będzie dobrze, nie dygaj :D
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Gabryś bez paniki, 11 dzień ale po przełaczeniu, czyli indukowała Ci kolo tygodnia więc od 3-4 kwitnie, spokojnie nic nie przyspieszysz, musisz czekać ale teraz w ciagu tygodnia się bujnie, pozdro
 

CrazyRider

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
128
Buchów
26
Albo źle widze na telefonie albo liście są pożółknięte-lewa strona przedostatnie piętro bodajże;może ma to związek?
 

Gabrys204

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2014
Postów
46
Buchów
0
Witam Co do Krzaków i Liści rosną zdrowo wszystkie liście pięknie zielone przebieg krzaków 48 dni życia 18 dni flo mam mały problem namiot robi mi się mały ktoś gdzieś kiedyś tu na forum pisał mi gościu ze jak będę je miał za długie to mam je normalnie łamać nie wiem tylko czy nie wpadnie w jakiś stres i przestanie rosnąć czy też kwitnąć czy tez dobrym wyjściem by było nagiąć szczyty w dół na tyle ile by się dało rosliny do dam ze są blisko Lampy szczytów boje się ze je po pali :(
Jutro wstawię jakieś foto
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół