nasiona marihuany

Big Bud + organiczne?

Wyszukiwarka Forumowa:

ubabuba

Member
Rejestracja
Lut 17, 2019
Postów
9
Buchów
0
Czy jest sens uźywać Big Buda jeśli reszta nawozów jest organiczna? Czy wtedy Big Bud zabije bakterie w ziemi i organiczność traci sens? Jak tak to ktoś poleci jakiś dobry zamiennik?
 

ubabuba

Member
Rejestracja
Lut 17, 2019
Postów
9
Buchów
0
czyli zdania podzielone :/ a znacie jakiś organiczny zamiennik Big Buda? Mam Top-Maxa od BioBizza i Atami Blossom Builder, ale obydwa są na ostatnie tygodnie kwitnienia, a szukam akceleratora na początki.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Co to znaczy 'akcelerator na początki'? :scratch:
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Lałem nie raz nie dwa organiki z mineralnymi wszystko było dobrze,tylko Mikoryza zaszczepiona w ziemi przy mineralnych pada z tego co się orientuje.
 

ubabuba

Member
Rejestracja
Lut 17, 2019
Postów
9
Buchów
0
Co to znaczy 'akcelerator na początki'? :scratch:
Chodzi o sterydy dla roślinek na początkach kwitnienia, bo te dwa co podałem to pod ostatnie tygodnie kwitnienia. To chyba dam tego Big Buda mimo iż mineral i będzie git. Ogólnie ciekawostka: znalazłem Big Bud Organic, ale w Polsce nie do dostania
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Chodzi o sterydy dla roślinek na początkach kwitnienia, bo te dwa co podałem to pod ostatnie tygodnie kwitnienia. To chyba dam tego Big Buda mimo iż mineral i będzie git. Ogólnie ciekawostka: znalazłem Big Bud Organic, ale w Polsce nie do dostania

Aaaa, nie ogarnąłem, świerzbią Cię ręce i chcesz koksić rośliny, no nic, czekam na foty popalonych roślin i temat 'POMOCY'. :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół