nasiona marihuany

Szukam max 0,3thc high cbd

Wyszukiwarka Forumowa:

Weedini321

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2011
Postów
88
Buchów
0
Witam
Panowie i Panie poszukuje legalnej odmiany na nasz głupi kraj ale zawierająca dużo cbd, już trochę szukałem a jedyne co znalazłem to na ganjafarmer 0,5%thc a to jednak troszkę za dużo :/


Pozdrawiam serdecznie
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Przede wszystkim to, co piszą sklepy, a to, co Ci wyrośnie, to mogę być 2 kompletnie różne rzeczy. Zeby mieć pewność, że masz czego szukasz, musiałbyś mieć klony z matki ze zbadanym THC i CBD, a i to może być zmienne w zależności od warunków uprawy.
Tak więc niestety szanse że znajdziesz to czego szukasz w nasionach ze sklepu oscylują w okolicach 0%.
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
I nawet jeśli zdobędziesz nasiona odmiany z poniżej 0,2% THC to i tak uprawianie jej nie będzie legalne chociaż susz juz tak.
Poczytaj sobie o odmianach dopuszczonych do uprawiania w Polsce chociaż myślę, że pojedyncze nasiona raczej nie są sprzedawane.
 

ZieleNaKraterze

New member
Rejestracja
Lut 28, 2019
Postów
4
Buchów
0
Finola. Odmiana dopuszczona do obrotu na terenie EU. W suszu masz nasionka. CBD tak z 3-8% (górne części kwiatostanów mają więcej).Waporyzacja jest git, palenie też. A masełko (i makumba XD) wyśmienita.


Co do hempbroker to masz tam informacje o odmianie.

A tutaj o odmianie Carmagnola. Jest tam podane że CBD 3-7% ale czytałem że rzadko ta odmiana osiąga 5% więc trochę temu nie ufam. Na allegro koleś też ma.

Susz "premium" z finoli CBD +8%



znalazłem jeszcze stronke seedsforcbd mają zakładkę seeds poszukaj więcej pod frazą "cbd premium flowers seeds"
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,556
Odznaki
11
[MENTION=91097]ZieleNaKraterze[/MENTION] opanuj się z tymi adresami,,alehro?? przeczytaj reg.forum



------------


[MENTION=91097]ZieleNaKraterze[/MENTION] ew wpisuj same info o odmianie jak znasz to zainteresowani sami znajdą
 

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,163
Rozwiązań
1
Buchów
1,802
Odznaki
6
Orion ma w ofercie Crystal medical CBD, fem i autofem. Ponoć praktycznie czyste CBD, pewnie zależne od trafionego feno, musiałbyś plon sprawdzić w labie.... Co to będzie w praktyce? jeżeli wyrośnie to wrzucę na forum we wrześniu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół