nasiona marihuany

Santa Maria F6

Wyszukiwarka Forumowa:

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Co trudnego w trzymaniu roślin na parapecie ? Wystarczy zadbać o bezprzypałowe okno.
 
C

Canabis_16

Guest
No nie wiem czy to takie proste, kiedy wokól rośnie kilkanaście innych roślin. Na zewnątrz wieje wiatr albo pada deszcz. Nasiona wytwarzane w Holandi uzyskiwane są z roślin chodowanych w szlkarniach no może nie zawsze ale zawsze opiekowane są fachowo a nawozy, kture są im dawane są przeznaczone do tych właśnie czynności..Heh za***ałem ostro. Urban oni muszą robić najleprze nasiona!!! Bo byś od nich nie kupywał, a siał byś przemysłówke! Taka prawda. Czepiasz sie jak chój.

[ Dodano: 2006-04-23, 13:13 ]
Urban! Zastanów sie dlaczego kupujesz nasiona z www.cannabis.fr.pl, kture kosztują 100zł za 10 sztuk a nie od koleszki, ktury choduje zoło i sam robi nasiona i sprzedaje ja po 1 zł za sztuke ????
 
C

Canabis_16

Guest
No wlaśnie a Urban walczy ze mną o to,że nasiona, kture zrobi sobje sam nie bądą gorsze od Holenderskich. Bzdura!
 
R

Rider

Guest
Ale nadal nieodpowiedziałes dlaczego same pestki maja byc gorszej jakosci ? ,bo beda podlewane innym nawozem ? ,bo beda F2? ,bo beda uprawiane na dworze?
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Canabis_16 napisał:
No wlaśnie a Urban walczy ze mną o to,że nasiona, kture zrobi sobje sam nie bądą gorsze od Holenderskich. Bzdura!

Nie będą. Jeśli będzie miał nasiona F1 i zrobi pokolenie F2, to one będą takie same jak te z nirvany.
 
C

Canabis_16

Guest
Jest.

[ Dodano: 2006-04-23, 16:40 ]
urban napisał:
Ale nadal nieodpowiedziałes dlaczego same pestki maja byc gorszej jakosci ? ,

Odpowiedzałem. Musisz przeczytać wszystko od początku!
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Jedyna różnica jest taka, że wyjdzie z rośliny mniej nasion. Cannabis, nie kłuć się, bo nie masz racji.
 

Młody

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2006
Postów
55
Buchów
0
Potwierdzam, ni chu*a nie ma racji. Róbcie nasionka i nie walcie w chu*a, po co płacić za coś co możesz mieć za darmo:p
Edit: O ku**a cenzura jest, nie zauważyłem tego wcześniej:D
 
C

Canabis_16

Guest
ku**a ja nie odradzam nikomu żebu nie robił nason!!! Temat ku**a skończony!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół