nasiona marihuany

"Egzamin na usera"

Wyszukiwarka Forumowa:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Hej,

Wydaje mi się że egzamin na usera jest już znacznie przestarzały :)
Trzeba zmienić zasady gry, bo w necie krążą odpowiedzi i w sumie każdy może być członkiem naszego kochanego forum.:sunny:

Wiadomo, że zmiana zasad ograniczy przyrost liczby nowych użytkowników tylko chwilowo,
ale wydaje mi się że będzie sporo mniej postów od osób, którym szkoda czasu na edukację z naszej za***istej #pedii, istniejących już wątków itp...

Do starszych użytkowników-
wyraźcie swoją opinię w tym temacie.
 
Ostatnia edycja:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
E ja tam uważam że nie ma co kombinować w tej kwestii bo i tak niewiele to zmieni . . .
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Również nie widzę żadnego sensu.
Już od ładnych kilku lat na wszystkich forach tematycznych ruch sukcesywnie spada, bez względu na to czego dotyczą, bo duże media społecznościowe je wypierają. Na Instagramie growlogi i aktywistów konopnych mozna dziś w grubych tysiącach liczyć. W tym samym czasie na Icmagu, największym na świecie forum konopnym ruch spadł do 1/4 tego co było jeszcze kilka lat temu. U nas zresztą podobnie, do tego cały czas ktoś z moderacji jest zalogowany, wszystko jest ogarniane na bieżąco, to po co mamy jeszcze utrudnienia przy rejestracji robić? W jakim celu? Żeby zamiast 3 bezwartościowych postów na dzień był 1? Co to niby zmieni? Tak więc z uwagi na powyższe nie planuje się wprowadzania zmian w tej sprawie.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Dzięki za odpowiedź panowie.
Szkoda że forum nie jest już tak oblegane, ale dzięki temu aktywni userzy, to z reguły goście (i panie) którzy/re wiedzą sporo.
Wpadł mi taki pomysł do głowy - stąd ten temat.

Często obserwuję eleganckie i rzeczowe dyskusje doświadczonych forumowiczów, a przeplatają je posty nowych userów "którzy mają tu już ósme konto" i radzą ludziom robienie rzeczy, których sami nigdy nie robili xd
Większość do "Perełek" żal wklejać - szkoda brudzić kursora tymi gównianymi tekstami ;p
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Dzięki za odpowiedź panowie.
Szkoda że forum nie jest już tak oblegane, ale dzięki temu aktywni userzy, to z reguły goście (i panie) którzy/re wiedzą sporo.
Wpadł mi taki pomysł do głowy - stąd ten temat.

Często obserwuję eleganckie i rzeczowe dyskusje doświadczonych forumowiczów, a przeplatają je posty nowych userów "którzy mają tu już ósme konto" i radzą ludziom robienie rzeczy, których sami nigdy nie robili xd
Większość do "Perełek" żal wklejać - szkoda brudzić kursora tymi gównianymi tekstami ;p

Idz na (cenzura) tam mają test :). A i tak sami idioci tam grasują.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół