nasiona marihuany

Co myslicie o tych odmianach

Wyszukiwarka Forumowa:

jarekfujarek

Member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
24
Buchów
0
Witam, ktos testowal te odmiany? Jaki plon, wzrost i ew. problemy? :D
auto ak47 2.0
auto jack herer xtreme
auto white widow xtreme
auto afghan
auto killer kush
auto critical kush
moneymaker
northern passion 2.0
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
prędzej niż doczekasz odpowiedzi tutaj sprawdziłbyś za pomocą wyszukiwarki czy ktoś to sadził, robił fotorelację... i z niej wyciągnął wnioski
 

jarekfujarek

Member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
24
Buchów
0
Masz rację, ale np przy sprawdzaniu Money Makera i porownaniu z danymi na seedshopie jest zbyt duza roznica, nie mam pojecia niestety, czy to seed sie myli, czy to inne geny lub kwestia producenta :spalony: moze warto dodac, ze chodzi mi o seed ganjafarmer, moze ktos zamawial te odmiany :D
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Miałem Moneymakery w '16. Z 10 nasion wyszły 4szt jak pamiętam gdzie GGSy 100% i Oriony to samo Sweet seeds i Wary też. Nie doszły do konca października i wogóle to były najchujowesze planty w tamtym sezonie a miałem wtedy ponad 35 krzaków. Liście jakies pokręcone i słabo rosły gdy inne zapie****ały elegancko. Jest co prawda fajna relka z nimi na ałcie i to w kokosie z '15 roku bodajże i pod jej wpływem nabyłem te pestki. Ja ich więcej nie kupię ale zawsze można sprawdzić.
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Masz rację, ale np przy sprawdzaniu Money Makera i porownaniu z danymi na seedshopie jest zbyt duza roznica, nie mam pojecia niestety, czy to seed sie myli, czy to inne geny lub kwestia producenta :spalony: moze warto dodac, ze chodzi mi o seed ganjafarmer, moze ktos zamawial te odmiany :D

Dane od producenta się do niczego nie nadają, plon zależy bardziej od warunków niż tego co wpisał producent. Poszczególne odmiany wiadomo różnie dają plon, mniej czy więcej, ale dane od breederów to z przymrużeniem oka, możesz mieć wklepane na stronie 80g z rośliny, a w praktyce możesz zebrać zarówno 20g jak i 200g. Najbardziej rzetelne info masz szukając po fotorelacjach.
U mnie np. Auto AK47 2.0 od Bulk Feminized dał jakoś ~15-17g przy organicznej uprawie w tamtym roku. Moc jak i smak bardzo przyjemnie, gdybym poświęcił więcej czasu raczej nie byłoby problemem zebrać dwa razy więcej z tego.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół