nasiona marihuany

[Regi+Fem][OS][MH/HPS 250-400w] 0.64m2 [BIO Ogródek]#1

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Siemanko wszystkim!

Po krótkiej przerwie znowu rozkładam namiot, tym razem nowy setup jeszcze nie sprawdzany. Czekałem z niecierpliwością na ten dzień przyglądając się waszym fotorelacjiom. Dużo wniosków i nauk wyciągnąłem i zobaczymy jak sprawdzi się to u mnie. Przedstawiam wam Panienki z tej imprezy.

Odmiany Feminizowane:

x1 Cookies Kush - BARNEY'S FARM (Genetyka: GIRL SCOUT COOKIES X ROLEX OG KUSH)
x0 Somango XL - ROYAL QUEEN SEEDS (Genetyka: SOMANGO X CRITICAL 47) Nie wykielkowala
x1 Strawberry Sour Diesel - DEVIL'S HARVEST (Genetyka: STRAWBERRY COUGH X SOUR DIESEL)
x1 Bubblegum - 00 Seeds
x1 Ayahuasca Purple - Barney's Farm (Genetyka: Red River Delta x Master Kush)
x1 King's Banner x White Whidow
x0 Black Domina 98 x White Whidow Nie wykielkowala

Odmiany Regularne od [MENTION=75896]De'ath[/MENTION]: Dzięki za pestki, sprawdźmy co za diabły wyrosną.

x2 Rose Especial F3 (1/2) Nie wykielkowala
x2 Bad Dawg/AoF x Rose Especial F3
x2 Death Star/Flo x Rose Especial F3
x2 GG4/Bandit Haze x Rose Especial F3

Mam nadzieje ze finalnie wyjdzie 6/7 Panienek z tylu pestek
Setup:

Box: 80x80x180 - 0.64m2 (GreenHouse)
Balast: Lumatek 250w+SL & 400w+SL
Swiatlo: Cooltube 150mm ~ Veg - 250w MH Omega 6400k Flo: 400w Lumatek Full Bloom 2050k
Wyciag: Black Orchid Mixed Flow Fan~125mm 280m3/h [Wlot pasywny] + 2 Mieszajace
Filtr: 125x300 600m3/h
Nawilzacz: PureMate PM 908 Digital Ultrasonic 4.5L - ze stacją pogodowa i Automatycznym systemem nawilzania.
Donice: Veg: 2-3L Flo: 11L
Medium: Veg Lightmix Flo: Allmix + Mykoryza Great White Premium + keramzyt.
Nawozy: / Bio Grow / Bio Bloom / Top Max / Alg a Mic / Canna Rhizotonic /
Trening: Wujek ben,LST
FR: Veg: (21-28 dni) 18/6 Flo: 12/12
Cel: Bez spiny nabyć jeszcze więcej doświadczenia, Do konca z fartem i skromne 150g dobrego palenia.
Podlewanie: Sprawdzona woda mineralna 6.2Ph
Bajery: Stacja pogodowa, Regulator wentylatora, Timer

Na flow załatwię jakiś elektryczny osuszacz powietrza (Średnio ściąga 250ml w ciagu 2-3 dni)
Już piszę że chcę dołączyć do Team'u, kolejny grow będzie na Biotabs :)

Za regi złapałem się pierwszy raz więc będzie dobrze jak ktoś coś podpowie gdy będzie potrzeba. Na bieżąco będę was informował jak wygląda sytuacja.

To chyba wszystko z mojej strony, Wielkie dzieki zainteresowanym za doping! Liczę na łagodność panienek by grow przebiegł bez większych potyczek. Podpowiedzi jak i (lekkie) slowa krytyki mile widziane. Pozdrawiam!

Fotka wstepna: [Monster]

20190227_002845.jpg


Minęło 15 godzin pestek w wodzie, teraz poszły na waciki. Kolejny up bedzie jak już poskladam namiot a sionki trafią do wstępnych doniczek. Pozdro!

20190227_055510.jpg
 
Ostatnia edycja:

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,618
Odznaki
8
Narazie podziwiam tylko kozackie kubeczki.
Pozdro i szczęścia.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Powiedz mi [MENTION=89777]BioFarmer[/MENTION] - co to za sprawdzona woda mineralna? :p
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Znalazłem w sklepie jedną która ma ph takie jakie mi odpowiada, większość podchodzi pod 8. Czyli bardziej jak kranowa, sprawdzona dlatego że używałem ją we wcześniejszym grow :D
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
No to sie pochwał co to za wodziksa. Nie lepiej wychodzi kranówką odstana i pH- ?
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Raczej nie kranowka bo i tak kupuje zapasy mineralki dla dzieci a ona ma idealne ph. Dziś po pracy zrobię up

Jedena z Rose especial zamula, puscila kielek ale taki brazowy i nie wiem czy nada się ta pestka czy już inne na wacik rzucac

Wczoraj dolozylem Bubblegum ale cos muli i do tego Somango też coś zamula. Bo reszta pestek już w ziemi tylko te na wacikach zamulaja. Zobaczymy za parę h co się przyjmie a co jeszcze doloze na wacik
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Czemu wysadziłeś tylko po dwa regi z każdego? :crazy:
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Dlatego że musiałem włożyć również parę fem, a ostatecznie chcę mieć 6-7 panien. Do tego teraz nie mam jak ogarnąć małego namiotu dla planta by zrobić pestki. Więc zostawiłem sobie po 3 z każdej odmiany regow na kolejny grow.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Siemanko, szybki up

Pestki są już w ziemi, z tych które wymieniłem w pierwszym poście 2 zamulaly. Dolozylem do wszystkich bubblegum od 00 Seeds. Mianowicie zamulaly (Somango, Bubblegum, Rose Especial) Zamulajace wlozylem dopiero dziś do ziemi podsypując mykoryze do każdej z doniczek.
Również dziś dostałem pestki od [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] i z nich wybrałem 2 [Kinng's Banner x WW I Black Domina 98 x WW] do tego doszła jeszcze Ayahuasca Purple od Barney's Farm. Następny up jak panienki wyjdą z ziemi. W kolejnym up zrobię podsumowanie co mam w Namiocie.

20190301_155824.jpg
 
Ostatnia edycja:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
No Ayahuasca Purple to jestem bardzo ciekawy :) Lubię bardzo Barney's, ale zauważyłem że te ich nowe odmiany w więkoszości są średnio dopracowane (stabilne). Trzymam kciuki i czekam na dalszy rozwój wydarzeń :)
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
No mam już odniesienie co do tej odmiany jest przekocur, jest lepkie jak jakiś lukier. Błyszczy się jak byś brokatem za***al. Bardzo stabilne drzewko.
Klepie ostro, i ona ma coś w genach że lekka psychodela się załącza. Coś jak byś się ukopcil dobra sativa lekkie stany paranoii się załącza. A tu masz topy tego, z zewnątrz nienwidac tak fioletu Ale jak kruszysz to sam fiolet.

20190301_150154.jpg
 
Ostatnia edycja:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Ciężko znaleźć za***isty fiolet ;/
Miałem teraz Purple Kush'a od Kannabi i był bardziej czerwono/różowy niż fioletowy.
Producenci przesadzają z podkręcaniem tych zdjęć ;p
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
No ogólnie więcej było widać tego fioletu jak była świeża, ale gdy rozwalasz topy to różowo fioletowo. No i po skruszeniu sam fiolet także jest ok. No i klepie bym powiedział troszkę za mocno ale akurat by się u***ac i w 5 min do wyra bo później może być ciężko :D.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Siemanko! 1 Dzień Veg

Przyszedł czas na odświeżenie tematu pięknymi zdjęciami, trochę ich zrobiłem będąc po bongu, poniosło mnie ale zdjęcia ładne dla oka.

Więc do sedna, pestki wychodzą na raty i ciężko będzie określić 1 dzień veg dla kazdej z osobna więc wszystko podlicze jako 1 dzień dla wszystkich. Chociaż Strawberry Sour Diesel z kaskiem i 1szt somango której naprawdę wolniej idzie, nie wiem jak liczyc poczekamy zobaczymy. Do tego Bubblegum też po reanimacji zbiera się wolniej. Jedna z Rose Especial F3 nie wyszła z ziemi.
Wciąż Czekam aż wyjdzie z ziemi Black Domina 98 x WW

Wypisze co jest obecnie w namiocie. Razem 14szt

Odmiany Feminizowane:
x1 Cookies Kush
x0 Somango XL - Nie wykielkowala
x1 Strawberry Sour Diesel
x1 Bubblegum
x1 Ayahuasca Purple
x1 Kinng's Banner x WW
x0 Black Domina 98 x WW - Nie wykielkowala

Odmiany Regularne
x1Rose Especial F3
x2 Bad Dawg/AoF x Rose Especial F3
x2 Death Star/Flo x Rose Especial F3
x2 GG4/Bandit Haze x Rose Especial F3


Warunki: Dzień 26-27°c w Nocy 20-21°c Wilgotność: 24h~65-70%
Ile roslinek zostanie? Sam nie wiem ;) nie ma co pisać rosną sobie powoli. Czas na foty. Któreś ze zdjęć idzie do Photo od The month.

Całość:

IMG_0785.JPG

IMG_0756.JPG


Top Ayahuasca Purple:( Ktoś mi powie co to za Banan na tym topie?)

IMG_0747.JPG


Ayahuasca Purple:

IMG_0769.JPG


Bad dawg x AoF: (obecnie już nie ma pestki na sobie)

IMG_0695.JPG


GG4 x BH i DS/Flo

IMG_0783.JPG


Wszystko ogarnąłem z telefonu, tak wiec buszki dla mnie za takie poświęcenie :D Pozdrawiam i następny up w weekend.
 
Ostatnia edycja:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Łap buszka wariat! ;P
Ziemi do połowy doniczek żeby podsypać rozumiem? Mądre :)

Ayahuasca Purple jest świeżą odmiana od Barney's.
Testowałem ostatnio ich 3 nowe odmiany i na każdej wyszedł jakiś "bananik"...
Szukaj pestek w takim razie ;p


Tutaj widać w **uj bananów :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół