nasiona marihuany

Fiolet

Wyszukiwarka Forumowa:

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Siema ludziska pomoze ktos nie wiem co jej dolega , jest to automat amnesia xxl ( 9.01.19r)
nie mam zieonego pojecia skad ten kolor na poczatku pojawial sie na kilku listkach teraz jest wszedzie , nie mam problemow z ph nie przelewam nie przesuszam , nawozy biobizz 3 pack , uzywam co drugie podlanie . Z racji tego ze to moja pierwsZa uprawa nie wiem czy rosnie szybko czy powoli ale od jakiegos czasu nie zaobserwowalem zmian jedynie te wloski robia sie powoli brazowe . Pozdrawiam





---------- Post Zaktualizowany 01:00 ---------- Data pierwszego postu 00:58 ----------

 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
moim skromnym zdaniem jest to brak P i K
pozdrawiam
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
moim skromnym zdaniem jest to brak P i K
pozdrawiam

Dostaja nawozy to za malo ? Co polecasz zrobic ?

---------- Post Zaktualizowany 11:00 ---------- Data pierwszego postu 10:24 ----------

. Fotka bez led-a

---------- Post Zaktualizowany 11:02 ---------- Data pierwszego postu 11:00 ----------



---------- Post Zaktualizowany 11:05 ---------- Data pierwszego postu 11:02 ----------

Jesli nie trafilem w dobry dzial prosze o przeniesienie ... co do kwiatkow to liscie takie robia sie od pierwszego zakwitniecia... nie wiem jak powinny rosnac ale jak dla mnie rosna powoli
 

deska

Well-known member
Rejestracja
Gru 19, 2013
Postów
60
Buchów
4
jaką mają temp. w dzień i w nocy ? (fosfor nie jest pobierany i transportowany w niskich temperaturach)
wygląda to na brak fosforu (fiolet na łodygach),
(podczas kwitnienia roślina znacząco zwiększa zapotrzebowanie na potas ale również na fosfor)
zastosuj dodatek nawozowy PK (np canna PK 13/14 lub inny)
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
jaką mają temp. w dzień i w nocy ? (fosfor nie jest pobierany i transportowany w niskich temperaturach)
wygląda to na brak fosforu (fiolet na łodygach),
(podczas kwitnienia roślina znacząco zwiększa zapotrzebowanie na potas ale również na fosfor)
zastosuj dodatek nawozowy PK (np canna PK 13/14 lub inny)

Dzien 29/30 noc 22/24 C
Nawozy biobizz
ten bedzie dobry ? bio bloom
NPK: 2,0 – 6,0 – 3,5
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,799
Buchów
2,011
[MENTION=91030]yyzielonyy[/MENTION] moim zdaniem to fioletowy fenotyp i nic jej nie jest. Jedynie dał bym jej trochę azotu bo liście żółte już masz a to trochę za wcześnie. Który to dzień mniej więcej?
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
[MENTION=91030]yyzielonyy[/MENTION] moim zdaniem to fioletowy fenotyp i nic jej nie jest. Jedynie dał bym jej trochę azotu bo liście żółte już masz a to trochę za wcześnie. Który to dzień mniej więcej?

Dzien 49 tylko ze podaje nawozy bogate w potas fosfor azot


Mowisz dac azoti kolega wyzej potasu i fosforu czyli nawozu np bio bloom od bio bizz bo akurat mam od nich 3 pack . nawozy stosuje co 2 podlanie jest to nawoz na kwitnienie (npk 2.0 6.0 3.5) czy moze podlac nawozem na faze wzrostu bio grow (npk 8.0 2.0 6.0)
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,799
Buchów
2,011
Daj 50% grow i 100% bloom. Powinno być git a fioletem się nie przejmuj
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,799
Buchów
2,011
Nie wiem jakie tam dawkowanie jest. Zalecaną dawkę miałem na mysli
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
deska@ ma chyba rację za wcześnie na odbarwianie się liści w tym etapie, brak fosforu zmienia barwę i wzrost rośliny, a o tym tez wspominałeś.
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Nie wiem jakie tam dawkowanie jest. Zalecaną dawkę miałem na mysli

Wielkie dzieki koleszko ..

---------- Post Zaktualizowany 17:23 ---------- Data pierwszego postu 17:22 ----------

deska@ ma chyba rację za wcześnie na odbarwianie się liści w tym etapie, brak fosforu zmienia barwę i wzr ost rośliny, a o tym tez wspominałeś.

Dlatego zmiksuje tw dqa nawozy co kolega wyzej wspomnial i zobaczymy jaka bedzie reakcja
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Zeby nie zakladac nowego tematu ,moze pomozecie mi tez w tym wypadku dziewczyna od 9.01 w ziemi
Podlewam co 3 dni co drugie podlanie z nawozem , moje pytanie brzmi co jej moze dolegac ze co 3 dzien opadaja jen liscie niektore sa powykrecane a w ziemi ma jeszcze wilgotno






Sory za fotki

---------- Post Zaktualizowany 00:30 ---------- Data pierwszego postu 00:21 ----------



---------- Post Zaktualizowany 00:31 ---------- Data pierwszego postu 00:30 ----------

 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Skoro liście straciły turgor ( są miękkie i sflaczałe ) oznacza to, że roślina nie pobiera wody. Albo jest za mało podlewana, albo za dużo i korzenie zgniły.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół