nasiona marihuany

[AF][LED]0.20m2]Tutankhamon od Pyramid Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Liść po prostu się zużył, więc nie pękaj żaby. Roślina wygląda zdrowo, obserwuj ją dalej...
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Obsejwuję cały czas i widzę, że po tym drutowaniu mocno zahamowała przez stres mam jeszcze drugi problem ,może nie problem po prostu wcześniej nawet na wegu zaraz przed kwitnięciem k***iła nieziemsko na cały pokój teraz jest lekko wyczuwalny zapach. Kolejny upik już na dniach
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
No już chyba ten czas, że nie będzie rosła w oczach jak na poczatku, wątpie, ze to przez drutowanie... co do zapachu to nie wiem ale powiem Ci jedynie, ze też tak miałem. I w poprzednim grow i w tym. Zapach oczywix wraca :) Pozdro !
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Dzień 36/17 Flo
Witam pora na mały upik po 7 dniach. Chciałbym podziękować [MENTION=67744]HmBless[/MENTION] jeszcze raz za rade po drutowaniu odrostów i ostrym naginaniu + cropping roślinką jest dużo niższa i ma fuuujj odrośtów<peace>. Cropping nie zaszkodził roślinie jak można zauważyć na zdjęciach szczyt nie więdnie a przeciwnie zaczyna puchnąć. Martwiłem się ostatnio bo z tego stresu roślinka stanęła i bardzo zwolniła ale chyba wszystko wróciło do normy i zaczyna ładnie robić się puchata . Udało mi się zbić wilgotność do 50% temperatura wciąż podobnie 25-28'C w nocy 60 % wilgotności i jakieś 20-22'C. Ostatnio podlewałem co trzecie podlewanie nawozami ale widzę ,że nic jej nie jest potrzebne i przestaje lać przynajmniej przez dwa tygodnie później może wleci jakieś Pk 13/14 żeby zwiększyć trochę wynik końcowy ale już widzę ,że to będzie największy automat jaki miałem sami popatrzcie !
ps. Jak zawsze dziękuje za z***ki, buszki, i wasza niezastąpioną pomoc<joint>
HOLD THE DOOR!!!!:spalony:


I główny szczyt widać się podniósł
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Zastanawia mnie dlaczego tak pojaśniały wszystkie liście po 2 dniach z ciemnozielonych jasniutkie się zrobiły to jakiś niedobór czy za bardzo sram żarem?

 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Dzień 45/26 Flo
Niedobór bo tak to wygląda postępuje 3 dni temu podlalem 3ml biogrow , 2 bloom , 2 heaven i 2 top max ale nie pomoglo dzisiaj kolejne podlanie znowu dorzuce tego azotu mam nadzieje że jakoś to zachamuje bradzo bym prosił żeby ktoś się wypowiedział bo boje się że zerze siebie i tyle z tego będzie myśle też o fryzjerze żeby to poucinać trochę ale napierw wolełem napisać tutaj.



 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
bo boje się że zerze siebie i tyle z tego będzie myśle też o fryzjerze

Słyszysz samego siebie?
Przeczytaj wypowiedz [MENTION=70784]JIRO[/MENTION] w wątku u [MENTION=87236]Smoke&Kebs[/MENTION], bo chyba miała się tutaj pojawić.
Powodzenia
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Kurcze, szkoda, że zaczęła żółknąć bo mega za***iście Ci te szczyty powychodziły. Fajnie jakby Ci ktoś jednak podpowiedział co to za niedobór... Z tego co widzę to problem dotyczy raczej górnych/środkowych liści prawda ? PH z tego co pamiętam sprawdzasz kropelkowym ? Po dodaniu nawozów ? Powodzenia i bez paniki ;)
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Dzieki mordki za komentarze, poleciał fryzjer tych kompletnie żółtych wiatraków i uschnietych i podlałem 4ml grow, 2ml bloom, 4ml heaven, 1ml topmax i dodalem do tej mieszanki 0.4 ml canna pk 13/14 zobaczymy czy to poskutkuje wedłóg mnie to jest wina braku azotu bo była bardzo mało nawożona a ostatnie 4 -5 podlań zupełnie bez nawozów dodatkowo zaczyną śmierdzieć i w topkach pojawiły sie kryształki żywicy. Mam nadzieje że to trochę powstrzyma. Jeszcze może byc kwestia przesuszania bo raz na 3 dni dostalje 1l wody i dopiero podlewam jak liście opadają.
Czekam aż jakiś miszczunio się wypowie co już miał podobny problem. <palacz>

ps. Czytałem mistrza [MENTION=70784]JIRO[/MENTION] i jedyne co moge sobie zarzucić to ta "Reka do kwiatów" bo zagladam do boxa raz na 3 dni i nie przenawoziłem wiedze też mam jakaś tam popartą doświadczeniem ale niestety w outdoor a to całkiem inna sprawa
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Czesc [MENTION=75055]Hodor[/MENTION], kończysz relkę czy przenosimy do niedokończonych?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół