nasiona marihuany

[AF][LED]0.20m2]Tutankhamon od Pyramid Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Wypowiem się ale chciałbym aby ktoś doswiadczony potwoerdził. Na początku roślina może iśc trpchę w sałatę, nie za mocno oczywiscie. Później jest taki etap przed kwitnieniem, ze strzela mocno do góry.

Moim zdaniem zrobiłeś głupotę, że uwolnileś ją z LST.
Bylo zglebić głowny szczyt i czekać...
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Dzieki Kebson! Jeszcze nic straconego dzisiaj to zrobiłem czekam na odpowiedz weterana dostałem buchy od naszych moderatorów może coś powiedzą. Uwolniłem szczyt i podniosłem lampe żeby trochę się wyciągnął i następnie za dwa trzy dni znowu chciałem przypiąć
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
mordo, jak rośnie Ci taka sałata to się nie zastanawiaj i podnieś światło. Odrosty się wyciągną to wtedy zrobisz LST
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
A na to gitara, wyciągnie się i na glebe z nią ;) myślałem, ze nie masz możliwosci podniesienia lampy.
Polecam Asahi SL na stresy potreningowe, szybko wigoru dostają. Aczkolwiek po LST to nie jest konieczne.

Pozdro !
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Dziekuje Kanabisek i Kebson :joker:
Podniosłem lampy prawie do samej góry boxa są teraz na wysokości około 25cm zostawię tak i zobaczę co się będzie działo mam nadzieje, że wyciągnie sie trochę i będę mógł trenować szkoda ze dopiero w 17 dniu tak zrobiłem mam nadzieje że nie zacznie kwitnąć w tym tygodniu.:pl:
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Dzień 22/3FLO
Witam! Faraonka pokazała cipeczkę 19 dni i bardzo mnie to cieszy. Postanowiłem dorzucić do pieca trochę żarełka po 1ml biogrow,biobloom,topmax,bioheaven/1l i podłalem jakies 600ml nie spodobało się jej to i zauważyłem jedną mała plamkę zółtą i końcówki liści się powykręcały ale po 2 dniach wróciło do normy i plamka jak by znikła teraz będę ostrożny podlałem wodą i jeszcze 2-3 razy sama woda poleci ciekawi mnie w ile czasu dojdzie bo ma idealne warunki myślę ze max 70 dni i będzie gotowa. Dałem sobie spokój z tym lst żeby nie stresować jej skoro mam miejsce. I jak zawsze proszę o rady i dziękuje wszystkim co tu zaglądają!!!!


I jak zawsze HOLD THE DOOR!!!!!!!!<rotfl>
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Szkoda, że dałeś sobie siana z LST ale Twój ogródek - Ty decydujesz ;) Niech rośnie zdrowa !
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
[MENTION=87236]Smoke&Kebs[/MENTION]
Dałem sobie siana bo jak przeschła odpowiednie żeby nie połamać nic to zauważyłem białe włoski zobaczymy może z 5 będzie z niej :)
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Dzień 29/10FLO
Witam serdecznie kolejny upik i parę istotnych pytań. Mam obawy że nie zmieści mi się w boxie jak widać kwitnie ale nie puchnie tylko dalej bije do góry, dobrze że rośnie cieszę się ale chciałbym już zobaczyć puchate topki jakieś pomysły jak ją trochę powstrzymać od tego wzrostu lampę mogę jeszcze podnieść max 5 cm chyba będzie trzeba łamać i drutować . Martwią mnie też te oklapnięte liście przedwczoraj dostała jakie 700 ml wody z nawozami po 1ml grow,bloom,heaven,topmax a wygląda na to że już jej chce się pić wbijałem palec cały w ziemie to jest delikatnie wilgotno chyba zaraz podleje. Zastanawiam się jeszcze czy nie zrobić jej fryzjera bo gęsto rośnie powyginałem wiatraki tak żeby poodsłaniać topy. Te trzy wiatraczki żeby miała przewiew bo stoi w szafie i wlot/wylot pasywny nie chce dopuścić do plechy na tą chwile ma 26C i 50% wilgotności w nocy 20/60-70. Mam jeszcze canna pk 13/14 i kusi żeby chociaż dwa trzy razy jej podlać.
I oczywiście dziękuje za wszystkie buszki i komentarze :spalony:



 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Masz jeszcze dużo miejsca po bokach, podlej i kilka dni po podlaniu jak łodygi zrobią się bardziej elastyczne możesz je lekko ponaginać, nie musisz łamać, naginaj stopniowo a zaoszczędzisz stresu roślinie. Wg mnie to za dużo podlewasz, liście nie są oklapnięte bo "roślina głodna" tylko właśnie jest za mokro, nie podlewaj z 2-3 dni... a żeby rozwiać wątpliwości podnieś doniczkę, jeśli jest sucho, będzie lekka

edit.
a co do liści to nie ucinaj na razie, ewentualnie za tydzień z 3-4 liście możesz wyciąć, w końcu roślina po coś je ma ;)
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
[MENTION=67744]HmBless[/MENTION]
No to będe musiał ogarnąć jakoś te wentylatorki może w rogach boxa, muszą byc troche od ścianki żeby miały czym dmuchać. Co do podlewania, podlałem dzisiaj bo myślałem że ma za sucho w tych airpotach strasznie mi szybko ziemia wysycha i jak wsadziłem cały palec to było sucho donniczka też była lekka. Myślałem że pozbędę się problemu airpotami teraz załuje że to kupiłem chociaż wydaje mi się że lepiej w tym rośnie
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
ja bym odpuścił na razie nawozy,wygląda że ma wszystko..trzymaj wilgoć w ziemi i też nie przesuszaj za mocno (choć to lepiej niż za mokro)

na razie nie tnij nic,daj jej się rozkręcić
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Siema mały upik z boxa poszedłem za radami HmBless i drzewca <peace>, powiedziałeś o miejscu po bokach boxa odrosty poszły na bok mieszające w rogi boxa i nic nie wycinam tylko schowałem lekko wyginając pod topki liście które przeszkadzaly światłu. No i trochę przesadziłem poleciał cropping głównego szczytu(dalej jest przydrutowany) wiem z naszego kochanego centrum wiedzy czyli #com ,że roślince nic się nie stanie i dzięki temu pójdzie więcej siły w inne odrosty ale mam pytanie czy jak zostawię to nagięte tak jak jest to nie obumarnie topson? Mam nadzieję że dzięki temu pomieszczę tego potworka. Macie fotki żeby nakreślić sprawę jasno.
Dziekuje za wszystkie buszki chodzę nastukany jak po BHO :zjarany: oraz za wszystkie pomocne rady jak zawsze czekam na z***ki


I pamiętajcie bracia HOLD THE DOOR !!!!!!!!!!!!!!! :LOOL:
Ps. Po podlaniu listki poszły w górę więc everything it's under control !!
 
Ostatnia edycja:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
wiem z naszego kochanego centrum wiedzy czyli #com ,że roślince nic się nie stanie i dzięki temu pójdzie więcej siły w inne odrosty ale mam pytanie czy jak zostawię to nagięte tak jak jest to nie obumarnie topson?


przy ekstremalnym łamaniu, 4 złamania na 1 odroście wykonane w tym samym czasie, doszło do mnie u sytuacji, że szczyt rośliny był lekko przywiędły, a liście oklapnięte. Tak jakby plant miał problem z transportem wody przez złamaną i zgięta pod kątem łodygę. Mimo wszystko roślina doszła do siebie, także spokojna głowa zią :)
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Witam
Jakieś pomysły co jej może dolegać dostała ostatnio 2ml bio grow i 1 ml topmax,heaven + 2ml bloom. Jak na moje to albo coś z ph chociaż robie roztwór 6.5 ph i dodaje do tego nawozy ewentualnie pozbywa się dolnych liści i jej azotu brakuje. Proszę o porady

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół