nasiona marihuany

[AF][LED]0.20m2]Tutankhamon od Pyramid Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Rośliny:
AF Tutankhamon od Pyramid Seeds
BOX: 45x47x75cm
Oświetlenie:
Led plantophonic 33w, fotoperiod 20/4
Medium:
AirPot 11l lekko uciety zgóry, ziemia light mix Biobizz
Wentylacja:
wlot i wylot pasywny + mieszający od pc(zbudowałem już sam filtr węglowy ze starego filtra powietrzą od koparki + wylot łazienkowy brak czasu na zamocowanie.
Nawozy:
Bio-grow, Bio-bloom, Bio-heaven,Top-max, Canna Pk13/14, Canna Flush, Ph- plagron, Canna cure + kropelkowy tester PH GHE
Trening:
LST
Warunki:Dzień 26-29C, wilgotność 40-60% / Noc 20-24C, wilgotność 50-70%

Witam!
Na poczatku chciałbym wszystkich przywitać. Jest to moja druga uprawa indoor pierwsza była kompletną porażka problemy z temperaturą programator padł i dużo błędów teraz ruszam z kopyta.
Nasionka, które wybrałem to AF Tutankhamon od Pyramid seeds doczytałem się o dużej mocy i energetycznej fazie:jaraczz::crazy:.
Co do tych nawozów mineralnych, które napisałem wyżej nie jestem przekonany do łączenia mineralnych z organicznymi ale jak wyczytałem może to dać lepszy efekt końcowy.

Nasionko po 24h wykiełkowało i wrzuciłem do kubka 0.5l owinąłem szarym workiem i okleiłem taśmą żeby korzenie nie miały kontaktu z lampą.

Dzień 3 -
wszystko idzie tak jak trzeba byłem trochę przestraszony że się tak wygięła łodyga i może się złamać ale wszystko jest ok.


Dzień 5 - z dnia na dzień rośnie jak na drożdzach nie mam z nią żadnych problemów

Dzień 11 - nie widzę żadnych niedoborów przedwczoraj została przesadzona do docelowaj donniczki i podlana śladową ilością BioHeaven 1ml/1l żeby pomóc jej w stresie. Zastanawiam sie kiedy zaczynac LST lampa wisi bardzo nisko i roślinka krzaczy sie jak szalona, podniosłem też lampe o 5 cm wyżej żeby troche się wyciągneła myśle że w 14 dzień zacznę lst


 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Siema, bioheaven na stres? Kup sobie canna rhizotonic na stres, jest tez dobry w rozwijaniu się korzeni.
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Masz racje nie doczytałem heaven pomaga w przyswajaniu odżywek, mam rhizotonic ale nie wiem czy dobrym pomysłem jest łączenie mineralnych z organicznymi nawozami
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Robię tak ją i chyba wszyscy moi koledzy. Więc śmiało po za tym... rhizotonic jest w 100% naturalny. Dobrze jest też mieć Mykoryze
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Jak ma być organiczne to jest jeszcze Alg-a-mic od Bio Bizz. Używam i jestem zadowolony. Co do mieszania organik / minerał nie wypowiem się, bo lecę na trypacku ciągle.

[MENTION=75055]Hodor[/MENTION] łap bucha za przejrzystą fotorelację &... "Hold the door!" :D


Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Dziękuje za wszystkie buszki i dobre słowa :jaraczz: Kolejny up po LST czyli 14 dnia życia jutro wieczór, dziś podlałem sama wodą żeby zdarzyła trochę wyschnąć wlałem jakieś 0.5l o ph 6. Mam pytanie czy wasz nawóz też śmierdzi dosłownie jak gówno chodzi mi tutaj o Bioheaven postał dwa dni w plastikowym dzbanku z podziałką i jego zapach był porównywalny do sraki Janusza po 3 tatrach, nie podlewałem tym wylałem do zlewu.
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Nawozy organiczne mają to do siebie, że ulegają rozkładowi. W sumie najlepiej jest dodać nawóz do wody przed samym podlaniem, 24h od wymieszania to max, choć nigdy nie przekraczam 12h i nic nie śmierdzi.

Jeśli zaraz po wymieszaniu jest okej, to już wiesz co się stało. Co do LST - jeśli podlałeś ją wczoraj 0.5L wody, to ja osobiście poczekałbym jeszcze chociaż jeden dzień. Z wierzchu ziemia może i przeschnie, ale ważne ile wody jest w roślinie. Ryzyko, ze łodyga pęknie w trakcie, lub po treningu jest teraz większe. Przy okazji odrosty jeszcze trochę urosną i łatwiej będzie je chwycić drutem, ale to tylko sugestie.

Tyś jest Bogiem w tym ogrodzie. :D


Pozdro!
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Nie wiem czy to mądry pomysł trenować jak jest taki niski a krzaczasty a w boxie mam dużo miejsca jak na 13 dzień strasznie duża na out mi tak nie rosło :spalony:

 
Ostatnia edycja:

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
[MENTION=75055]Hodor[/MENTION] pofatygowałbyś się obracać fotki ;)
Nie trenuj, jeśli ci to nie potrzebne i masz warunki
pzdr
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Też miałem takiego trola małego ale i tak zrobiłem LST i fajnie mi się szczyty rozwinęły więc ja polecam trening niskich karłów :D



Sory, że zdjęcie nie obrócone ale na tel siedze a chciałem Ci pokazać :D
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Ależ bardzo proszę wrzucałem do galerii obrócone ale #galeria tak poobracała już poprawiłem pozdro mordy.
mówisz trenować też chciałbym chyba musze jeszcze wyżej tą lampę podnieść, wisi tak nisko bo to tylko 33w i chciałem wykorzystać maxymalnie słoneczko
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Dzień 14
Wszystko ładnie do przodu cały czas podlewam samą wodą raz dostała małą ilość dawki BioHeaven planuje LST dziś wieczór ostatnie podlanie wczoraj o jakieś 1 w nocy jak wkładam cały palec do donniczki to jescze ma delikatnie wilgotno na samym dole boję się że jej nie zmieszczę do mojego szafeczki. Za wszystkie rady i buchy dziękuje<peace>
ps. wykałaczka dla porównania





I pamiętajcie Hold the door!!!!<rotfl>
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
LST Trening
Miałem robić wczoraj ale trochę z chłopakami popaliliśmy i nie chciałem w takim stanie dotykać się do roślinki. Mam nadzieje że ktoś się wypowie i jak coś doradzi wszystkie odrosty zostały przyglebione każdy jeden, stożek wzrostu jest też przy samej glebie. Po 3 dniach suszy nic nie pękło nie ***ało się.
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Ja glebowałem najpierw główny szczyt, obserwowałem jak się zachowuje i po jakichś 3 dniach poprawiałem LST :)

Z tego co czytałem to najważniejsze aby główny szczyt znalazł się poniżej odrostów wtedy one pójdą w górę razem z nim.
Powinno być ok :) Będę zaglądać bo mam pestkę od pyramid seeds i w następnym grow chyba będę wysadzać :)


Pozdro !
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Dzień 17 i problemy
Wszystko było ok rosła elegancko aż do lst, zglebowałem szczyt i w szystkie odrosty co było głupotą i zrobiła się gęsta jak sałata boje się że to wpłynie na wynik końcowy i roślina robi się karłowata więc powyjmowałem druty i puściłem ją wolno. Pisze ten post żeby ktoś doświadczony w indoor doradził mi coś bo już nie mam pomysłu lampy były na 10 cm od roślinki podniosłem o kolejne 5 cm, podnieść jeszcze wyżej?




I pamiętajcie bracia moi Hold The Door!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół