nasiona marihuany

Niekonwencjonalne suszenie w boxie pomysły

Wyszukiwarka Forumowa:

Zielony789

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
116
Buchów
0
Witam, przed sezonem outdoor 2019 zbieram wszelkie informacje i rozwiązuje problemy związane z moją nadchodzącą uprawą.
W tym roku chce posadzić około 7 sez i 3 auto, problem jest taki że nie mam gdzie wysuszyć takiej ilości. Stąd pytanie jeśli bym zrobił prowizorycznego boxa przeznaczonego tylko do suszenia udało by się?
Przedstawię mój plan. Box myślę że o wymiarach około 50x70x100-130cm stałby w szafie w pokoju. Zamontowal bym jeden wiatraczek PC na dole do dmuchania na suszki a drugi na górze z filtrem węglowym wyciągający. Jakieś pochłaniacze wilgoci (kupne, ryż, ścinki, papierki). Chodzi o jak największą dyskrecję, w pokoju może być trochę czuć ziolko aby w całym domu nie waliło<rotfl>

Uprzedze, że wyczytałem sporo sposobów, ale niestety nie mam fajnego strychu, ani stodoły, ani starej chatki za lasem hehe, stąd moje kombinowanie.

Jak myślicie? Oceńcie, doradzcie, uda się? :spalony:
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Uda sie. Ja susze w namiotach uprawowych, produkt leży na siatkach do tego przystosowanych - jak masz czas mozesz to wszystko zrobic wlasnorecznie. Wentylacja z filtracją i jest w porządku.
 

Zielony789

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
116
Buchów
0
Tak dokładnie chciałem zrobić na siatkach, i tak mma kupę czasu na zrobienie tego więc wszystko będzie dokładnie wykonane i przemyślane. <lol>
Raczej mój box będzie prowizoryczny mam zamiar zrobić go z grubego kartonu np z lodówki lub złączyć dwa, i czy zapach mocno nie będzie się przedostawal przez karton czy trzeba by było go nie wiem taśmą owinąć czy jakąś folią?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak poprawnie zamontujesz wentylację to nie będzie.
 

Zielony789

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
116
Buchów
0
A mógłbyś rozwinąć wypowiedź? Opisz jak wygląda prawidłowo zamontowana wentylacja? <lol2>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół