nasiona marihuany

Bezpieczna Miejscówka

Wyszukiwarka Forumowa:

perescoo

Member
Rejestracja
Wrz 9, 2018
Postów
21
Buchów
0
Witam wędruje z pytaniem czy macie jakieś sposoby jak zabezpieczyć spota bądź sprawdzić czy jest bezpieczny
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
Niezawodny sposób to posadzić tam i sprawdzić czy uda Ci się zebrać na tym spocie plon. Jeszcze nikt lepszego nie wymyślił. Im trudniej Ci tam wejść tym większe prawdopodobieństwo że innym też.
 

CrazyRider

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
128
Buchów
26
Powiedział co wiedział. Posadzić i sprawdzić.

Są różne sposoby zabezpieczania spotów-od różnorakich cieniutkich żyłek(przykładowo przewody miedziane z małych silników elektrycznych,tak cienkie,że ciężko to w palcach zobaczeć a co dopiero przy ziemi na gruncie),po sposoby na zostawianie bilonu na spocie,fotopułapki,butelki z napisem "przewróć mnie" i tak dalej. Fotopułapki kiedyś miały sens na MMS,teraz nie za bardzo-każdą kartę trzeba rejestrować na imię i nazwisko a lepiej nie zostawiać takich gratów imiennych na spocie:freak2:
Podsyłam link do takiej fotopułapki z alichińczków,100 zł to nie wygórowana cena:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Z tego co wiem, to nie można podlinkowywac, kartę łatwo ogarnąć na inne dane. Od siebie dodam ze dla mnie warunkiem koniecznym jest to, ze znam bardzo dobrze okolice, w których spot się znajduje.
 
Ostatnia edycja:

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
No ja starałem sie osobiście nie chodzić nigdy tą samą drogą, sadzenie wyższych gatunków roślin, dobrą opcją bylo by wysianie pokrzyw do okoła, fajnie tez pomyśleć o widoku z góry widziałem, ze gdzieś gościu zrobił górkę i do okoła niej sadzil, no i środki na zwierzaki a no i wystrzehaj sie smiecenia choćby czy swiecenia fleshem
 

CrazyRider

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
128
Buchów
26
Z tego co wiem, to nie można podlinkowywac, kartę łatwo ogarnąć na inne dane. Od siebie dodam ze dla mnie warunkiem koniecznym jest to, ze znam bardzo dobrze okolice, w których spot się znajduje.

Świeży jestem na forum,o ile tak jest to niech moderator usunie link z posta-za mocno chciałem pomóc:smokee:

I Rakso dobrze prawi,szczególnie z tym flaszem-ludzie idą na spota w nocy i cykają foty z flashem 15 plantom i myślą,że ich nie widać:sunny: A dla bezpieczeństwa na droge zamiast białej latarki to wojskową,o czerwonym kolorze
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
751
Buchów
481
Przede wszystkim. Szukaj jakichkolwiek oznak pobytu człowieka w danym miejscu lub otoczeniu. Wystarcza zwykle papierki, butelka czy niedopałek. Kiefys jak znalazłem jakies papierki niedaleko spota to patrzyłem na datę przydatności do spożycia. Mniej wiecej ustalałem termin czas pobytu człowieka na tym miejscu. Ludzie nieświadomie zostawiają po sobie znaki. Połamane gałęzie, śmieci. Warto tez przyjrzeć sie na ślady dzikiej zwierzyny. Mozna niedaleko takiego miejsca posadzić bo wiadomo ze dzika zwierzyna lubi ciche miejsca zdala od ludzi. A pozniej zabezpieczyć rosliny przed wlasnie tymi zwierzętami. Taka moja teoria co do praktyki. :)
 
L

Lord of Old School

Guest
Witam wędruje z pytaniem czy macie jakieś sposoby jak zabezpieczyć spota bądź sprawdzić czy jest bezpieczny

Nie ma czegoś takiego jak bezpieczny spot, zawsze trzeba być na oriencie.
A jak już chcesz zminimalizować ryzyko to polecam fotopułapke.
PS.Staraj sie szukać miejscówki głęboko w krzokach do dokoła i czaj czy nie ma tam jakichś śmieci ambon itd
 

perescoo

Member
Rejestracja
Wrz 9, 2018
Postów
21
Buchów
0
Byłem dzisiaj na planowanych miejscach spotów wydaje mi się że jest okej chociaż nieopodal pierwszego było pare smieci (stara puszka po piwie ale widziałem może ogólnie z 3/4 smiecie w tej okolicy ale raczej dość stare) ale poszedłem dalej i wlazłem w głąb krzaków było tam sie serio trudno przedostać i wszystko bylo do okola zarośnięte oraz duzo drzew było pokrytych mchem no to zostawiłem butelkę i dalej w drogę w drugim miejscu (około 300m dalej) znalazłem całkiem spora ilość odchodów jakiegoś zwierzęcia wiec wszedłem wglab krzaczysk i znalazłem się całkiem blisko rzeki w niezłe zakamuflowanym miejscu zostawiłem butelkę wyszedłem i zakończyłem dzisiejsze łowy czekam na rezultaty czy butelki będą stały na swoich miejscach dajcie znać co myślicie oraz prosiłbym abyście wypowiedzieli się na temat jak zabezpieczyć roślinę przed zwierzyną i tymbardziej ludźmi.

Wydaje mi się ze dobrą opcją byłby zakup nasion pokrzyw i posypanie ich wokół rośliny oczywiście nie tak bezpośrednio przy niej no ale pokrzywy nie wystraszą zwierzą tylko ludzi
 
L

Lord of Old School

Guest
Byłem dzisiaj na planowanych miejscach spotów wydaje mi się że jest okej chociaż nieopodal pierwszego było pare smieci (stara puszka po piwie ale widziałem może ogólnie z 3/4 smiecie w tej okolicy ale raczej dość stare) ale poszedłem dalej i wlazłem w głąb krzaków było tam sie serio trudno przedostać i wszystko bylo do okola zarośnięte oraz duzo drzew było pokrytych mchem no to zostawiłem butelkę i dalej w drogę w drugim miejscu (około 300m dalej) znalazłem całkiem spora ilość odchodów jakiegoś zwierzęcia wiec wszedłem wglab krzaczysk i znalazłem się całkiem blisko rzeki w niezłe zakamuflowanym miejscu zostawiłem butelkę wyszedłem i zakończyłem dzisiejsze łowy czekam na rezultaty czy butelki będą stały na swoich miejscach dajcie znać co myślicie oraz prosiłbym abyście wypowiedzieli się na temat jak zabezpieczyć roślinę przed zwierzyną i tymbardziej ludźmi.

Wydaje mi się ze dobrą opcją byłby zakup nasion pokrzyw i posypanie ich wokół rośliny oczywiście nie tak bezpośrednio przy niej no ale pokrzywy nie wystraszą zwierzą tylko ludzi

http://www.wiki.haszysz.com/index.php/Jak_bronic_sie_przed_zwierzyna_lesna
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Byłem dzisiaj na planowanych miejscach spotów wydaje mi się że jest okej chociaż nieopodal pierwszego było pare smieci (stara puszka po piwie ale widziałem może ogólnie z 3/4 smiecie w tej okolicy ale raczej dość stare) ale poszedłem dalej i wlazłem w głąb krzaków było tam sie serio trudno przedostać i wszystko bylo do okola zarośnięte oraz duzo drzew było pokrytych mchem no to zostawiłem butelkę i dalej w drogę w drugim miejscu (około 300m dalej) znalazłem całkiem spora ilość odchodów jakiegoś zwierzęcia wiec wszedłem wglab krzaczysk i znalazłem się całkiem blisko rzeki w niezłe zakamuflowanym miejscu zostawiłem butelkę wyszedłem i zakończyłem dzisiejsze łowy czekam na rezultaty czy butelki będą stały na swoich miejscach dajcie znać co myślicie oraz prosiłbym abyście wypowiedzieli się na temat jak zabezpieczyć roślinę przed zwierzyną i tymbardziej ludźmi.

Wydaje mi się ze dobrą opcją byłby zakup nasion pokrzyw i posypanie ich wokół rośliny oczywiście nie tak bezpośrednio przy niej no ale pokrzywy nie wystraszą zwierzą tylko ludzi

A ta butelka w jakim celu hhahaha? Żeby ktoś po Tobie posprzątal tak samo jak miedziane druciki ludzie ogarnijcie się i że niby co ktoś sieb wy***ie o druta i odejdzie?bedzie wk***iony i dopiero tam wejdzie zobaczyc co się dzieje...
Chcesz wiedzieć czy ktoś tam chodzi?
Zostaw coś wartościowego np scyzoryk nóż kur.. Co kolwiek co się komuś przyda.
Jak ktoś za***ie to wiadomo że ktoś chodzi.
A Ty co byś zabrał pusta butelkę do domu? Równie dobrze ja zwierzak może wywrocic...
No chyba że jak wyżej kolega pisał opie**** dookoła drutem jeszcze siatkę daj i drut kolczasty nikt nie zobaczy a jak coś będzie bal się wejść... GENIALNE żeby się dać wykryc
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
Powiedział co wiedział. Posadzić i sprawdzić.

Są różne sposoby zabezpieczania spotów-od różnorakich cieniutkich żyłek(przykładowo przewody miedziane z małych silników elektrycznych,tak cienkie,że ciężko to w palcach zobaczeć a co dopiero przy ziemi na gruncie),po sposoby na zostawianie bilonu na spocie,fotopułapki,butelki z napisem "przewróć mnie" i tak dalej. Fotopułapki kiedyś miały sens na MMS,teraz nie za bardzo-każdą kartę trzeba rejestrować na imię i nazwisko a lepiej nie zostawiać takich gratów imiennych na spocie:freak2:
Podsyłam link do takiej fotopułapki z alichińczków,100 zł to nie wygórowana cena:

Powiedział co wiedział <lol>

Same za***iste sposoby, nie wiem co lepsze ten z butelką czy z żyłką...

Tak samo Twoje mądrości co do fotopułapki...
 

perescoo

Member
Rejestracja
Wrz 9, 2018
Postów
21
Buchów
0
A ta butelka w jakim celu hhahaha? Żeby ktoś po Tobie posprzątal tak samo jak miedziane druciki ludzie ogarnijcie się i że niby co ktoś sieb wy***ie o druta i odejdzie?bedzie wk***iony i dopiero tam wejdzie zobaczyc co się dzieje...
Chcesz wiedzieć czy ktoś tam chodzi?
Zostaw coś wartościowego np scyzoryk nóż kur.. Co kolwiek co się komuś przyda.
Jak ktoś za***ie to wiadomo że ktoś chodzi.
A Ty co byś zabrał pusta butelkę do domu? Równie dobrze ja zwierzak może wywrocic...
No chyba że jak wyżej kolega pisał opie**** dookoła drutem jeszcze siatkę daj i drut kolczasty nikt nie zobaczy a jak coś będzie bal się wejść... GENIALNE żeby się dać wykryc

Akurat zostawiłem butelki z napojami no sugar na wypadek gdyby ktoś był cukrzykiem jak ktoś trafi na to i nie będzie się bal to se weźmie i wypije proste
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Akurat zostawiłem butelki z napojami no sugar na wypadek gdyby ktoś był cukrzykiem jak ktoś trafi na to i nie będzie się bal to se weźmie i wypije proste

Nastepnym razem zostaw kanapki, ale bez szynki jakby ktos byl wege. Zglodnieje to zje.
 

CrazyRider

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
128
Buchów
26
Zamaskowana fotopułapka jest najlepsza-niezłym jesteś ignorantem skoro tego nie widzisz,nie raz w tematach ludzie dawali zdjęcia z fotopułapki leśniczych na spocie,policjantów jeszcze nie widziałem :)

Co do tego pana co pisał o "wy***aniu się" o drut miedziany:jokes on you,bo te druty są 4 razy cieńsze niż żyłki wędkarskie i palcem byś to przerwał w kroku i byś się nie połapał:pr:
Lepsze są wasze pitolenia-zasadź i sprawdź,moje gratulacje:lol3:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół