nasiona marihuany

Za dużo temperatura POMOCY

Wyszukiwarka Forumowa:

cebulaczek

Member
Rejestracja
Mar 4, 2017
Postów
16
Buchów
0
Siema, mama growboxa 80x80x200, a w środku 600w:pl: nie mam na razie kasy na cała wentylacje i myślałem czy nie zamontować wentylatora(100m3/h WYCIĄGAJĄCEGO z namiotu od góry(tam gdzie zbiera się ciepłe powietrze), a na dole zostawić otwarty taki otwór pasywny. Da coś takiego radę, czy lepiej zrobić tak ze wentylator będzie WTŁACZAĆ powietrze za growboxa do środka?? Dodam, ze temperatura poza boxem to ok 5-10stopni

Pozdrawiam
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
600w na 0.64 to lekko za duzo, ciezko bedzie ogarnac temperature... no i 5-10 stopni w nocy bedzie za malo. Potrzebujesz lepszego wentylatora, przydalby sie wentylowany odblysnik i jakas farelka na noc - przy skokach temperatury 10-30+ nic z tego nie bedzie.
 

cebulaczek

Member
Rejestracja
Mar 4, 2017
Postów
16
Buchów
0
Ja razie trzymam je 24/0(automaty)potem będę kombinować myślałem, tez zeby kupić po prostu cooltuba, ale jak dziś zamówię to i tak będzie dopiero we wtorek, a ja potrzebuje coś na teraz. Na razie zrobiłem tak, ze wentylator pompuje zimne powietrze do boxa
 

cebulaczek

Member
Rejestracja
Mar 4, 2017
Postów
16
Buchów
0
Diamondbox, 2m spoko bo zawsze lepiej upchniesz filter i inne, a cena tez spoko
 

cebulaczek

Member
Rejestracja
Mar 4, 2017
Postów
16
Buchów
0
Rzeczywiście, moj błąd, box ma 180wysokosci, a co do temperatury to 2 wentylatory wtłaczają powietrze do boxa i mam lekko uchylone drzwi, wiec jest okej. Mimo to późnej będzie zapach wiec planuje kupno leda Mars Reflector 96 600W LED Grow Light. Wie ktoś jak to jest z temperatura takiego leda?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Bez wentylacji nie wróżę pomyślnego zakończenia uprawy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół