nasiona marihuany

[MH/HPS 250/400W in 0,64m2]Regular & Feminized Seed Of Marijuana.

  • Autor wątku Usunięty 65798
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
No ta Kerala to sativa, długo jeszcze powinna postać i będzie miotła, ale może być godne w działaniu. POza tym widać, że końcówki popalone, za dużo azotu jej podajesz. :p

Chemberry D łądnie oszronione, wyglądają na zbite szychy. Dobrze widzę? Jak z ich zapachem?

Blue Wolf miło wspominam, kiedyś je z pewnością jeszcze wysieję. :)
 
U

Usunięty 65798

Guest
No ta Kerala to sativa, długo jeszcze powinna postać i będzie miotła, ale może być godne w działaniu. POza tym widać, że końcówki popalone, za dużo azotu jej podajesz. :p

Chemberry D łądnie oszronione, wyglądają na zbite szychy. Dobrze widzę? Jak z ich zapachem?

Blue Wolf miło wspominam, kiedyś je z pewnością jeszcze wysieję. :)

Zgadzam się ta Kerala, bądż w sumie Karala sam nie wiem, jest sativką, tylko że mi się wyżerła mocno chciałem ratować i jak mówisz za dużo troche azotu poleciało, a głownie go potrzebowała. Niestety była już w takim stanie, że stwierdziłem, że nie ma sensu dalej jej trzymać.

3x Chemberry jakoś pomiedzy 30-40 dniem flow mocno wszystkie capiły, ostro chemicznie, teraz ten zapach gdzieś tam na drugi plan przeszedł, a główny tak kwiatowo-ziołowy jest.

Indygo berry #niższe feno co już jest w słoiczku pięknie pachnie własnie taką owocą berry.
Orange bud też bardzo ładnie pachnie, w tle wyczuwalna mandarynko-pomaranczowa nutka, ogolnie słodko.
Blue wolf #1 pachnie pieprzowo-ziołowo-ziemiście-owocowo ~ taka mieszanka wg mnie.
 
U

Usunięty 65798

Guest
Kolejne suche
Wynik z 3x Chemberry f2 = 55,86g


Blue wolf f2 #2 LED = 25,43g


Cream caramel x blue wolf #LED = 37,57g


Indygo berry x blue wolf #HPS = 34,96g



Jeszcze zostały 3x cotton candy będą scinane dość wcześnie ale niestety musze konczyć to przedstawienie, także za kilka dni będą koszone.
Afghani i Kerala x skunk się jeszcze suszą <coolpalacz>
 
U

Usunięty 65798

Guest
1x Afghani reg
15g troche mi przeschło to


1x Karala x skunk
też mi trochę przeschło, ale to na ciasto pójdzie na sto pro.
21,34g


3x cotton candy ( to jest jakiś żart z tą nazwą wszystkie capią i capiły, jak rosły, grzybami. 'Champignon mushroom haze' była by lepsza...)








No tak bym powiedział, że gdzieś 50g bo te łodygi jeszcze zostały i to tak widać, że lekko klepiący temat ale nic się nie zmarnuje pójdzie na ciasto też, tak jak cała reszta trymu z tej fr.


Jak tak sobie podliczyłem to wychodzi łącznie z prezentowanych roślin ok 420g ziółka. Plus wiadomo drugi plon w postaci trymu ale tego nie ważyłem.
Do następnej fr potrzebuje czasu, więc chwila cierpliwości i lece ponownie. Zestaw nawozów został nieco rozbudowany o kilka produktów 100% organicznych, więc będzie testowany ale nie zdradzam co, więc piona.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół