nasiona marihuany

[MH/HPS 250/400W in 0,64m2]Regular & Feminized Seed Of Marijuana.

  • Autor wątku Usunięty 65798
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 65798

Guest
z moich obserwacji też wyciągam takie wnioski

Dlatego też, od dzisiaj w namiocie z eballastem: fotoperiod zmienił się z 24/0 na 12/12 i świeci jeszcze mh 400w.
Dodatkowo wczoraj i przedwczoraj poprawiałem defoliacje roślinkom oraz liczba się ich zmiejszyła aż o jeden, czyli z 16 roślinek zrobiło się 15, zawsze coś :D

Pod ledem ledisonem: pure kush wyoutował, a w jego miejsce wylądowało najsłabiej rosnące 1x chemberry d reg od kota z dużego namiotu i 1x NEV/MALAWI x WHITE FIRE na miejsce 1x Kerala x Skunk, która poszła do dużego namiotu. Jeszcze troszke podweguje i dopiero będę przełączać.

Foty niebawem. Pozdro
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 65798

Guest
Hej, forum w koncu wróciło :) a u mnie w miedzyczasie się "porobiło" hehe.

Pod ledisonem 120w 50x50x120h kilka dni po mh też zostało przełączone światełko na 12/12. Jeszcze się nie określiło nic.

Pod mh 400w 80x80x180 zostało 9 roślinek same femki, nie pomieściłbym tego wszystkiego gdyby nie to, że się zwolniła przestrzeń i reszta tam poleciała :D Kilka dni po już było ponownie zapchane, większość tutaj już pokazała płeć damską, światełko myślę, że za chyba tydzień dam hps. Blue wolfy f2 na chwile obecną są największe. Aktualnie jest tak:

A ta reszta 6 sztuk (czyli regi z dużego i jeden moham ram) poszła pod marsa hydro 300W (real ma koło 125W) Full spectrum do 60x70x130h


Dodam, że regi ( mają medium = sam light mix) dostały pierwszy raz nawóz MAKRO, mówa tutaj o fish mixie od biobiza w dawce 1/4ml/l. Teraz sie zaczną schody jak z rąsi papu trzeba bedzie dawac haha. Femki mają tabsy dodatkowo, im tylko top maxa będę dawać co najwyżej może alga mic jak będzie trzeba.
Pozdro
 
U

Usunięty 65798

Guest
Zaczne od tego, że jeżeli ktoś się zastanawia nad kupnem oświetlenia led od mars hydro dokładnie model 300W ten pierwszej generacji to odradzam ten ruch. Wczoraj musiałem zmienić oświetlenie w boksie 60x70x130h bo przed wczoraj zauważyłem spalone 4 diody, a wczoraj było już 14 diód spalonych (czarne diody to te spalone widac). Lampe mam od jakoś 20-21 miesięcy i świeciła 12 000 - max 13 000 h. Gdzie producent wspomina o 50 000 - 100 000 h life span, więc krótko podziałała w porównaniu do "deklarowanej" żywotności. Wentylator się kręcił i chłodził radiator, więc na pewno nie od przegrzania bo sie akurat pod tym wzgledem wgl nie grzała się lampa. Została mi ta konstrukcja po niej z tą resztą działających diód, nie wiem czy jest sens je wymieniać czy może lepiej odinstalowac wszystko i dać nowe diody clu048 na małej mocy 1/4 max 1/3 i driver do nich ? Co o tym myślicie?

Fart, że akurat miałem zastępczę światło tak to by była lipa. W boksie 60x70x130h jest led cob naked cree 120W soczewka 120* 3000k + 4x 20W Emos 2700k = łącznie 200W na 0,42m2

Wszystkie określiły się jako panny:
CHEMBERRY D f2 3 szt.
NEV/MALAWI x WHITE FIRE 1 szt.
Kerala x Skunk 1 szt.
Mohan Ram x Blue Wolf 1 szt.


W namiociku 50x50x120h

dwie roślinki z czterech zaczynają wywalać jaja, tak mi się przynajmniej zdaje. Right? Dwie pozostałe (Afghani 2 szt.) narazie cisza.
NEV/MALAWI x WHITE FIRE 1 szt.

CHEMBERRY D 1 szt.

A w 80x80x180 już pod hps'em 400w są roślinki od 3 dni.
cream caramel x blue wolf 1 szt.
blue wolf f2 2 szt.
mohan ram x blue wolf 1 szt.
indigo berry kush x blue wolf 2 szt.
Super skunk 1 szt.
Orange bud 1 szt.
Northern light 1 szt.



 
U

Usunięty 65798

Guest
Jajcarze
Afghani 1 szt


N/M x WF 1 szt

Chemberry d f2 1 szt


I razem po wycięciu

Korzenie


Zostało jedno afghani, które pokazalo płeć damską, akurat jej foty nie robiłem jak zacznie kwitnać porządnie to porobie nowe foty.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 65798

Guest
Yo, rosliny rosną se.
80x80x180
Z fleszem

bez flesza

młode kwiaciory

sorki aparat swiruje z kolorkami






60x70x130
Z fleszem

i bez







Afghani strasznie się coś ociąga, słabo wygląda, gdzie niegdzie ma takie troche mutantowe liście, a w jednym miejscu wyrosły dwa liscie. Pusto ma tam wokoło ale już zadbałem o to i zaraz tu podrzuce podvegowane koleżanki 3x cotton candy delicious seeds femki bedą nie bawem. 50x50x120:



 
U

Usunięty 65798

Guest
Wygolone doły - liście i słabe odrosty.

0,64





0,42 ( nie wiem kurna dlaczego akurat tylko w tym growboksie robia mi sie te *****e fale na zdjeciach, moze ktos cos wie aby temu zaradzic?)








0,25


 
U

Usunięty 65798

Guest
Hermy, hermy i jeszcze raz hermy.
ale co jak i gdzie, zapytacie.
otóz od kilku dni walcze z bananami na kilku sztukach od [MENTION=57187]BOOM[/MENTION] a. W fotorelce [MENTION=41110]krzoku[/MENTION] też zamieścił informacje o jajcach.
1szt moham ram x blue wolf - najmocniej hermi
1szt blue wolf f2 i 1szt cream caramel x blue wolf - mniej ale jednak też.
Te 3 sztuki zostały wydzielone poprzez zamiane miejsc. Trafiły do 0,25 a roślinki stamtąd do 0,64 :3
Były mocniej shermione bo jak wspomniałem walcze bo to co pokazalem to pojawilo się od wczoraj lub było na tyle małe, że mogłem przeoczyc. A i tez nasionka mam... Znaczy to co widzialem co sie na zewnatrz tworzy to wyrywalem bo najczesciej przy tym banany były... Nie wykluczam, że na innych sztukach które są w 0,64, a były razem z tymi hermiącymi, są nasionka też tworzące się. Ale czy tego jest tak dużo - raczej nie ale jednak jest tam ta tendencja z tego co widze. Przyglądać się trzeba do tego co wyrasta z tych pestek.

0,25
a w nim te 3szt hermiace się.
Szkoda je niszczyć, bo mniejszy plonik bedzie ale zawsze cos bedzie, a ten zapach zwłaszcza cream caramel to juz wgl ;)
Jajca po strzelonych fotkach rzecz jasna wyrwana i najprawdopodobniej taka rutyna mnie czeka.
moham ram x blue wolf

cream caramel x blue wolf

blue wolf f2


i reszta fot z tego boksa






Po zmianach w 0,64



3x cotton candy jeszcze indukują


1x Afghani


Super skunk gnom

orange bud

indygo berry x blue wolf


drugie indygo berry x blue wolf




blue wolf f2


nothern light rqs



w 60x70x130 na szczeście nic nie hermi i ten moham ram x blue wolf co tutaj siedzi póki co nic wywala a puchnie dobrze.


chemberry



nev / malawi x white fire

karala x skunk


moham ram x blue wolf


 
P

pozytyw

Guest
ostro. palec mnie napie****a od przewijania :D organik power ! chemiki to nędzna imitacja, gdzie haj kończy się na 25% osiągając jego 100% a w organice dopiero się zaczyna od 25% i jest 4(sta)x lepszy niż nędzne jakwy to nazywacie "mineralne" (chemiki) mehehehrh
 
U

Usunięty 65798

Guest
80x80x180h 400W HPS
1x Blue wolf f2 (na tyłach po środku)
2x Indigo berry x blue wolf ( jedno na tyłach z lewej, druga w srodkowym rzędzie na prawo)
1x Nothern light RQS ( na tyłach po prawej)
1x Super Skunk gnomesgarden ( środkowy rząd lewo)
1x Orange bud taniesianie (środkowy rząd po środku :D)
1x Afghani ( na przodzie po samej lewej )
3x Cotton candy delicious seeds ( na przodzie te co dopiero się rozkręcają z flow)
















60x70x130h phytoline 120W led naked 3000k cree + 4x20W żarówka emos 2700k = 200w
3x Chemberry ( te sztuki niemal że identyczne na tyłach)
1x Moham ram x blue wolf ( lewo przód)
1x Blue wolf f2 (sródek przód)
1x Cream Caramel x blue wolf (prawo przód)















50x50x120h 4x30W led cob ledison 4000k = 120W
1x Karala x skunk (lewo tył)
1x NEV/MALAWI x WHITE FIRE (prawo tył)
1x Moham ram x blue wolf (środek)





:bounce:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Bys podpisal te fotki czy cos...
 
U

Usunięty 65798

Guest
Bys podpisal te fotki czy cos...

Mówisz i masz :D
Ciężko z czasem bylo, już zeedytowałem post, coś tam popodpisywałem, żeby tak w miare było wiadome gdzie co jest. Next upa postaram się lepszego zrobić.
Co moge dodać od siebie na ten moment:
*Na pewno już nie dam 2 tabsy na te donice 5,6 litra i 7 litra materiałowe bo mi większośc krzaków pokazała przenawożenia - mniejsze bądż wieksze popalenia. Wcześniej dawałem 1 tabsa na te donice to musiałem dokarmiać czyli wynika, że optymalna dawka to tak 1,5 tabsa na 5 litrów light mixa.
*Na chemberry (3 sztuki) też znalazłem po kilka jajców za***iście mocno ukrytych, i na super skunk oraz orange bud również.
 
U

Usunięty 65798

Guest
Dobry den,
Możliwe, że coś trzeba będzie ciachnąć dużo wcześniej, mowa o jednym moham ramu x blue wolf ( w 0,25m2) bo coś plecha po wczesniejszej dokładnej - z nadmiarem utylizacji nie odpuszcza, a dzieje się to począwszy od najniższych partii lisci i topków. Trochę też było na NEV/MALAWI x WHITE FIRE - identycznie od dołu.
Zatem upek się zacznie od prezentacji 0,25m2
Całość

Moham Ram x Blue Wolf


Nev / Malawi x White Fire


Karala x Skunk



a tu z lewej n/m x wf a z prawej mr x bw


Teraz będzie 0,42
Rzut na całość

Chemberry od prawej (wszystkie tak samo/bardzo podobnie chemicznie capią tak)


Chemberry po środku


Chemberry od lewej



Moham ram x Blue Wolf


Blue wolf f2


Cream Caramel x Blue Wolf


I na koniec 0,64

Afghani


3x Cotton Candy



Super Skunk


Orange Bud


Indygo Berry x Blue Wolf #niższe feno


Nothern Lights


Blue Wolf f2


Indygo Berry x Blue Wolf #wyższe feno


I takie tam z góry ujęcia :mar:



Do następnego !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół