nasiona marihuany

Problem z temperatura i wilgotnością

Wyszukiwarka Forumowa:

Ukanabisan

Member
Rejestracja
Lut 22, 2019
Postów
12
Buchów
0
Witam mam growboxa w szafie bo nie mam wyjścia i mam kłopot nie umiem sobie poradzić z temperatura i wilgotnością temp 30-31 stopni a wilgotność 30-38 % wentylator i filtr chodzą 24/7 ale nie mogę zbić temperatury wilgotność mam teraz na 38% bo wrzuciłem pojemnik z kranówką ale jak zbić temperaturę nie mam pojęcia może ktoś coś doradzi
 

Ukanabisan

Member
Rejestracja
Lut 22, 2019
Postów
12
Buchów
0
Lampe mam led teraz do weg 45w a wiatrak normalny taki mieszający z klipsem ok 20cm średnicy + dodatkowo dwa wentylatyrki z kompa ja wiem ze to pewnie dlatego ze box jest w szafie ale nie mogę go wystawić na zewnątrz

---------- Post Zaktualizowany 01:05 ---------- Data pierwszego postu 01:04 ----------

Za chwile będę musiał dorzucić więcej światła a wtedy temp dojdzie do 38 stopni
 
O

onehit

Guest
Jeśli jest to szafa z plandeką z tyłu, zrób w niej dziure na samej górze.
Ciepłe powietrze ucieka do góry.

Edit:
Nawet jeśli nie masz plandeki z tyłu to musisz zrobić dziure, żeby uratować dziewczyny.
 

Ukanabisan

Member
Rejestracja
Lut 22, 2019
Postów
12
Buchów
0
W ciągu 1,5 h spadło prawie 3 stopnie kontroluje co 15-20 min czekam dalej
 
O

onehit

Guest
Powiedz jeszcze jak masz zamontowane wentylatory? Na wlocie wylocie?
 

Ukanabisan

Member
Rejestracja
Lut 22, 2019
Postów
12
Buchów
0
Wentylator mieszający zaraz pod lampa wyciąg u góry a dwa z kompa na dole przy siatce do wlotu, ten mieszający wali spod lampy tak ze delikatnie chwyta pannę z góry a te na dole lecą tak jakby kilkanaście stopni w górę można powiedzieć ze w górna cześć donicy
Dodam jeszcze tylko ze panna ma ok 10 cm wiec jest to dosyć skupione wszystko , lampa ok 20 cm od szczytu i ta wysokość utrzymuje podnoszę ja do góry praktycznie codziennie o ząbek albo dwa
 
O

onehit

Guest
Wentylator mieszający zaraz pod lampa wyciąg u góry a dwa z kompa na dole przy siatce do wlotu, ten mieszający wali spod lampy tak ze delikatnie chwyta pannę z góry a te na dole lecą tak jakby kilkanaście stopni w górę można powiedzieć ze w górna cześć donicy
Dodam jeszcze tylko ze panna ma ok 10 cm wiec jest to dosyć skupione wszystko , lampa ok 20 cm od szczytu i ta wysokość utrzymuje podnoszę ja do góry praktycznie codziennie o ząbek albo dwa

Oblicz objętość boxa i sprawdź czy twój wiatrak ma odpowiednią wydajność
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół