nasiona marihuany

czy to mozliwe?!

Wyszukiwarka Forumowa:

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
Siema wariaty,

Nurtuje mnie pewne pytanie, ktore pewnie wielu z was wyda sie glupie.
Spieram sie z pewnym "specjalista" ktory mysli czego to on nie robi i nie robil.

Czy spod 600w hpsa, 20-25 sztuk automatow bez treningu da rade wyciagnac 800 do 1000?

Fajnie by bylo jakby jakies osoby kompetentne i doswiadczone rozjasnily mi lekko temat.

Pozdrawiam
 
O

OdcieńZieleni

Guest
***nij mu liścia za sianie farmazonów, zresztą kto sadzi auto na komercje ...
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
no i takie odpowiedzi to ja szanuje, temat mozna przeniesc na smietnik.
 

deska

Well-known member
Rejestracja
Gru 19, 2013
Postów
60
Buchów
4
Jestem podobnego zdania co koledzy wcześniej jednak nie oceniałbym nigdy, że nie na 101% i ch....

kilogram to może przesada, ale wynik 800g przyjmując 25 roślin - wychodzi 32g per plant. Gdyby uprawiać w idealnych warunkach używając np. aeroponiki lub dobrze napowietrzonego dwc.... oczywiście rzecz najważniejsza Genetyka - czy roślina w ogóle ma taki potencjał.

W takim przypadku dalej byłbym zdania, że jest to bardzo ciężkie i bardzo sceptycznie bym podchodził do tego ale nie postawiłbym swojej głowy, tym bardziej z pewnością mistrza świata nie kazałbym innych bić po pyskach ;p
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Jestem podobnego zdania co koledzy wcześniej jednak nie oceniałbym nigdy, że nie na 101% i ch....

kilogram to może przesada, ale wynik 800g przyjmując 25 roślin - wychodzi 32g per plant. Gdyby uprawiać w idealnych warunkach używając np. aeroponiki lub dobrze napowietrzonego dwc.... oczywiście rzecz najważniejsza Genetyka - czy roślina w ogóle ma taki potencjał.

W takim przypadku dalej byłbym zdania, że jest to bardzo ciężkie i bardzo sceptycznie bym podchodził do tego ale nie postawiłbym swojej głowy, tym bardziej z pewnością mistrza świata nie kazałbym innych bić po pyskach ;p

No wszystko spoko, tylko 25 roślin pod 600W to dużo za dużo, i będą wyglądały jak patyki z których tyle nie wyjdzie.
 

deska

Well-known member
Rejestracja
Gru 19, 2013
Postów
60
Buchów
4
nie ma chyba sensu dalsza dyskusja jeżeli jesteśmy podobnego zdania, jednak 25 roślin pod 120x120 to nie jest taki kosmos znowu. Przy klonach w metodzie SOG to spokojnie do 36 wciśniesz.
Oczywiście takie zagęszczenie robisz klonami a w temat dotyczy automatów, ale i one potrafią dość zwarcie rosnąć ;p

tutaj fajny przykład z sąsiedniego forum 400w - 1m2 i coś ok. 600g wyciśnięte i to jeszcze nie hydro, tyle że klony już po selekcji a i ogrodnik zacny :)
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=208189&page=6.

tak czy siak pozostaję przy zdaniu, że z automatów 1kg to raczej bajka, 800 podobnie - ale cień szansy bym dał
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół