nasiona marihuany

Maroc x AK 47 semi-auto od f2seed

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Wrz 25, 2018
Postów
12
Buchów
0
Miał ktoś w swojej kolekcji tę krzyżówkę od f2seed? Szukam jakiś konkretnych komercyjnych połautomatów, na dniach maja być pestki od GGSa, lecza zawsze dobrze mieć jaką solidną alternatywę. A może macie jakieś sprawdzone półauto, które możecie polecić? Oczywiście wciąż mowa o komercyjnych odmianach.

Z fartem !
 

nociekawe

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2017
Postów
161
Buchów
1
Dostałem w gratisie 3 od nich. 1 wyszła. Rosło to nienajgorzej, rozmiarem były porównywalne do grzesiowych, ale na flo już tak kolorowo nie było, puchło to bo puchlor, koniec końców większość z niego spleśniało, coś tam trochę zostało. Było to 2 lata temu, a wtedy wrzesień był deszczowy i to tez dało się we znaki, ale mimo to szukał bym czegoś innego. ;)
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Zamawiałem kumplowi rok temu na out. Zadowolony jest z nich na tyle że chce je znowu. Widziałem tylko jedną fotkę z kosy, to na oko 150g mogło być z krzaka, a sadził pierwszy raz.
 
Rejestracja
Wrz 25, 2018
Postów
12
Buchów
0
Dzięki za odpowiedzi, na dwa posty szanse wynikają na 50/50 cenowo nie wygląda to źle więc pewnie przy zamówieniu wezmę kilka dla sprawdzenia, a może ktoś polecić od siebie jakieś dobre pół auto ?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
To i ja dorzucę od siebie-co prawda miałem czyste Ak półauto w '17 też gartis ale powiem tyle że to straszne gówno jak dla mnie i do Grześkowych nie ma co porównywać. Wyrosły patyki bez bocznych odgałęzień i w połowie flo jak złapała to plecha to wy***ałem wszystko do bagna bo nie było sensu sie z tym pier***ić. Zdecydowanie nie polecam-tylko zmarnowane miejsce i czas żałuje ze posadziłem. Może kros z Marokiem jest lepszy-chociaż osobiście wątpię.
 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
mialem trzy sztuki maroc x ak47 w 2017 dostalem jako gratis od f2. zaskoczyly bardzo szybko cos kolo polowy lipca bardzo duzo szronu wszystkie trzy wygladaly podobnie ale lisciascte dlatego raczej nie polecam mam tego jeszcze kilka pestek ale szkoda miejsca i czasu. w polowie sierpnia ktos sie nie bal i ukradl brakowalo im moze 2/3 tygodnie
 
Rejestracja
Wrz 25, 2018
Postów
12
Buchów
0
Coraz więcej nie przychylnych opinii, w dodatku muszę się przyznać, że zrobiony zakładałem ten temat i dziś po sprawdzeniu drugiej strony w tym dziale znalazłem temat o tej samej odmianie, i tam też nie za ciekawie to wygląda. Jakbym zamawiał pestki z f2 to wezmę na sprawdzenie z 3 szt. i dam znać po sezonie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół