nasiona marihuany

[0,16m2] [50W LED COB] 1xWHITE WIDOW FAST od SEEDSMAN & 1xPURE KUSH od GHS

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenBlues

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
55
Buchów
0
White Widow robi wrażenie :smokee: kusiii nie powiem :p
Nie mogę się doczekać :harvest:<joint>
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
60 dzień flow...



















śmierdzą tak, że nawet nie mam czasu kiedy im tych liści poucinać, zazwyczaj odpadają same :)

Jak znajdę trochę czasu na wieczór to dziś będzie ścina, trichomy mleczno burszytynowe.
 
Ostatnia edycja:

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Ile im jeszcze dajesz?
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Ile im jeszcze dajesz?

siemka, z racji tego ze nastepne pechy wykielkowaly, ścina nastapila wczoraj w nocy. Cala chata ***ala ale sie schizowalem...upik zrobie w chwili wolnej. Do tej pory paluchy mi ***ią mj. Trymu nie robilem tylko urywalem co wieksze wiatraki.
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Filtr nie pomagał? mi zawsze eliminuje 90% zapachu kiedyś szukałem najmniej walących , <peace> a teraz czego nie robie jest prawie 0 zapachu.
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Filtr nie pomagał? mi zawsze eliminuje 90% zapachu kiedyś szukałem najmniej walących , <peace> a teraz czego nie robie jest prawie 0 zapachu.

Źle mnie zrozumiałeś, smierdzialo na chacie jak je wyjąłem z boxa i scinałem. Dlatego podczas calego grow staralem sie ich nie wyjmowac. Foty strzelalem z partyzanta na szybkości. Filtr się sprawuje dobrze ba nawet bardzo dobrze. Kilka dni temu odwiedzili mnie bracia co siedzą w temacie a nie wyniuchali nic!
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
No i teraz cie zrozumiałem :) Ja kiedyś w bloku robiłem 80x80x180 10x Skunk#1 bez filtra,jedyne co mnie uratowało przed przypałem to to ze sasiedzi znaja sie tu od 3 pokoleń, i mówili kiedy koniec bo wali na wszystkich 4 piętrach a ja na parterze mieszkałem he, to były lata głupoty 18-22,podaj potem wynik i foty suszu bo jestem ciekaw pozdr.<peace>
 

GreenBlues

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
55
Buchów
0
Osobiście sam testuje COBy z wbudowanym zasilaczem na 220V
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
65 dzień flow... :harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:harvest:

Nastał dzień ściny, Pure kush dał za***iście zbite i aromatyczne topy natomiast WW mimo wizualnej większości dał podobny wynik, przy czym topy mniej zbite i aromtyczne - zobaczymy po curringu.

kilka fot:



































wynik mokrego z łodygami:

WWF - 108g.
PK - 85g.
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Siema ekipa,

sorki za mały poślizg z up'em ale czasu nie było choć foty czekały.

Wszystko suszyło się 4,5 dnia w boxie z włączonym wyciągiem i jednym mieszakiem, dałem też mały słoik ze szmatką na podbicie lekko wilgotności. Potem wrzuciłem wszystko do litrowych słoików na jakięś 2tyg. co jakiś czas otwierając.

PK wyszło za***iste w smaku i zapachu, struktura topa mega zbita.
WWF jest nieco mniej zbita, w smaku ciekawa choć rewelki nie ma. Zapach świetny.

pare fotek z suszenia, ważenia aż po finalne słoiki <lol>



















Waga suszu WWF ~ 23,5



waga suszu PK ~18,5



razem ok 42g. bardzo fajnego palonka

 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Topy trymem nieskalane, z lodyg nieobrane ;)
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Topy trymem nieskalane, z lodyg nieobrane ;)

To co widzisz na ostatniej focie to faktycznie topy nieobrane z łodyg. Waga ktorą podałem faktycznie to topy bez łodyg i liści. Na dniach wstawię foty palenia wtedy bedziesz mogl podziwiac i zachwalac :lol3:choc niestety nie poczujesz ich przez swoj monitor.
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Powitać towarzystwo:meksyk:

kończąc fotorelkę zamieszczam kilka fot suszu po miesięcznym curringu.


na focie poniżej ok.30g. za***istego palonka



PureKush - niesamowita odmiana i mimo, że od GHS wbija mnie fotel i robi dobrze pod sufitem, jaram ją jak chce się dobrze porobić, zazwyczaj wieczorami. Fajny intensywny smak, słodko orzechowo-kamienno-ziemnisty?:sunny: sam nie wiem jak go nazwać... ale daje radę.
W sumie jedno z lepszych moich palonek :spalony:









WiteWidowFast (Seedsman)

palonko nieco lżejsze od PK ale fajnie uzupełnia moją kolekcję ziela. Jaram ją zazwyczaj w ciągu dnia, nie pada na oczy, ma mniej intensywny zapach ale też i smak. Topy mniej zbite ale fajnie się pali w szkle, sćiąga się sporo fajnych mięsistych buchów.
Czy szybka? no nie wiem w sumie mogłaby jeszcze posiedzieć w ziemi ale jak zawsze się pospieszylem.
Znajomi zachwalają. W sumie na fotach nie różni się zbytnio od PK są mnie więcej podobnie kolorystycznie.











 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół