nasiona marihuany

Namiot 240x120x200 cm czy dobre Ledy

Wyszukiwarka Forumowa:

Linux14

Member
Rejestracja
Wrz 20, 2018
Postów
8
Buchów
0
Witam chciał bym dowiedzieć się jakie Led najlepiej pasowały by do owego namiotu:
Growbox 240x120x200 cm
Jako ze bawie się z tym juz dluższy czas postanowiłem zmienic całkiem box i kupic wiekszy, oraz zmienic swiatło z hps na Ledy, niestety przy ledach jestem totalnym lajkiem, budżed mam spory bo na caly zestaw wraz namiotem chce przeznaczyc ok. 6000zl. Teraz pytanie do was abym nie przeplacał, czy na owa powierzchnie namiotu nadadza sie 2 panele MARS HYDRO 192 x 5W, czy zamiast ich proponujecie cos lepszego w podobnej cenie, lub wogole inne. Jesli ma to pomoc podam reszte gratów ktore wsadze do boxa
Filt węglowy CAN Filtr-600-660m3/h
Wentylator kanałowy VENTS 520m3h z regulacją
2 mieszajace wiatraczki
 
D

Drziolo

Guest
Raczej powinieneś szukać czegoś w rodzaju :
ADVANCED STAR FULL CYCLE 800W
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
sprawdź sobie kanał MIGRO na jutubie, przetestował wszystkie marsy
 

BigBox

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
189
Buchów
0
Najlepsze na rynku światło to Gavita Pro 1650e LED o wydajności 2,6umol na /w gdzie hps ma zaledwie 1,2umol/w
najlepsze do tej pory ledy samsunga lm301b miały wydajność 1,9-2,1umola w panelach horticulture lighting group

Na tą chwilę śledząc najlepsze ledy w branży bez obaw można powiedzieć, że ta lampa bije na głowę wszystko i roz***ało chwilowo branżę.

nic na tą chilę lepszego nie znajdzieś


Greengenes Garden rozmawiał o niej w LIVIE na YT z GrowMau5 to największe kozaki branży , następny z bardziej zainteresowanych branżą to Migro YT , ma dużo fajnych filmów z testami diod.

PZDRO
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół