nasiona marihuany

[AF][SEZON] Terraza del sur - 2019

Wyszukiwarka Forumowa:

Konnopny

fu*k SYSTEM
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
103
Buchów
0
Witam wszystkich bardzo serdecznie, na wstępie pragnąłbym zaznaczyć że nigdy nie uprawiałem Konopi, aczkolwiek od wielu lat co jakiś czas zaglądam na forum te jaki inne jaram się uprawą 2-krotnie kupowałem sprzęt lecz za każdym razem sytuacje losowe zmuszały mnie do zrezygnowania z sadzenia.


Zapraszam Wszystkich do oglądania, doradzania, opie****ania, delektowania, podniecania!

Aktorki zapewniła firma DINAFEM SEEDS
3x Moby Dick XXL AF
1x Moby Dick AF

Trening
LST
Defoliacja


Podłoże
4x Airpot 15L
~30% Włókna COCO
~20% Perlit
~15% Ziemia czarna Wysokiej jakości
~35% Canna Terra professional bez plusa.
W wyżej zaznaczonych danych zawarte są już składniki z paczki canny ( perlit ) + dodane produkty


Warunki Klimatyczne
Dzień
~18-25+++
Noc
~12-16+++
Wilgotność
~40%+++

Obecnie (21.02.2019) idealnie 11h słońca od wschodu do zachodu taras na którym będzie uprawa znajduje się w kierunku południowym bez żadnego cienia przeszkadzajek etc zakładam od 10 godzin w pełnym słońcu z każdą dobą dzień się wydłuża i już za miesiąc od dzisiaj będzie 12h słońca.

Nawozy
Connoisseur GROW a+b
VooDoo Juice
B-52
Rhino Skin
Sensizym
Sensi Cal Mag Xtra
Connoisseur BLOOM a+b
Big Bud
Cannaboom Tiburon ( Hiszpański booster wysokiej jakość zachwalany przez tubylców dostałem jako gratis )
Bud Candy
Overdrive
Flawless Finish

Growlog będę prowadził systematycznie i dość skrupulatnie.
Ponieważ sam śledzę tylko i wyłącznie takie fotorelacje.
Żeby nie było wrzucam na start 3 fotki. ( ostrość dość słaba następne zdjęcia będą już robione normalnym sprzętem )






displayimage.php


Dziś 21.02.2019
 
Ostatnia edycja:

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
Będziesz robił wega w boxie?
 

SebMcTrawka

Jaracz z zawodu ?
Rejestracja
Cze 20, 2018
Postów
66
Buchów
1
Powiedz czy ta ziemia canny potrzebuje mieszania z czymś bo właśnie wczoraj kupiłem pod automaty i zastanawiam się czy wystarczy sama ziemia czy coś dodać ?
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Ziemia Canny jest spoko sama w sobie - nie trzeba jej z niczym mieszać.
Polecałbym kiełkować w jakiejś nienawożonej ziemi - np. Lightmix od Plagrona lub BioBizza.
 

Konnopny

fu*k SYSTEM
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
103
Buchów
0
Będziesz robił wega w boxie?
Nie :)
Powiedz czy ta ziemia canny potrzebuje mieszania z czymś bo właśnie wczoraj kupiłem pod automaty i zastanawiam się czy wystarczy sama ziemia czy coś dodać ?
Ziemia canny nie potrzebuję żadnych dodatków.
Natomiast producent Dinafem zaleca do Moby Dicka auto stosować ziemie z zawartością 30% kokosa takie udziwnienie Zobaczymy :)

------------

Dziewczynki mają się dobrze dwie już wypuściły biały ogonek niecałe 24h od wrzucenia do kieliszka w którym początkowo przebywały 4-5h następnie poleciały na talerzyk z wacikiem.
Pozostałe się troszkę ociągają :) jest elegancko :)

W międzyczasie przygotowałem ziemie i doniczki
Dziewczyny jutro po południu lecą odrazu w doniczki docelowe <peace>
Jutro też rozkminie jakąś mała siateczkę oby żaden ptaszek mi tego nie skubną :)
Podstawki i jakiś styropianik pod spód aby nie ciągnęło za mocno zimnem od tych płytek też będzie.
Zrobiło się po prostu ciemno i nie chciałem zwracać za mocno uwagi sąsiadów po nocy :)

22.jpeg
 
Ostatnia edycja:

Konnopny

fu*k SYSTEM
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
103
Buchów
0
Powodzenia z growlogiem ,będę systematycznie zaglądał.
Siemano ! :joker::joker:

---------------------------
23.02.2019

2x Moby Dick XXL już w doniczce.
1x Moby Dick w doniczce.
1x Auto NoName XXL wciąż na waciku aczkolwiek widać już malutki zarys kiełka na pestce, w przeciągu 24h będzie gotowy, tak mi się wydaje. :sunny:

Fotki będą jak tylko coś wyjdzie z gleby. :)

Peace !
 
Ostatnia edycja:

SebMcTrawka

Jaracz z zawodu ?
Rejestracja
Cze 20, 2018
Postów
66
Buchów
1
Czekamy czekamy sam już nie mogę doczekać się kiedy zacznę jeszcze z miecha trzeba czekać ;(
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Spoko na tarasiku w espani krzaczki, me gusta. Bedo ładne potworki... Propsy za dociczki, pozdro i z fartem <shiza>
 

Konnopny

fu*k SYSTEM
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
103
Buchów
0
Czołem !
Dzień 1 25.02
normal_Sponsor.jpg
[/url]

Pogodynka z internetu pokazuje temperaturę powietrza 19, jako że planty stoją na pełnym słońcu myślę że spokojnie mają 23+ jestem wręcz przekonany

Moby Dick

Moby_Dick_day1.jpg


Moby Dick XXL

moby_xxl_day1.jpg


Moby Dick XXL koleżaneczka

mobydickxxl_day1_harmano.jpg


Ogród/patent

patent.jpg


No Name XXL

kielekafter_70h.jpg


Ten biały kiełek jest już w takim stadium od co najmniej 30h i nie idzie nic, stoi w miejscu.
Dam mu ostatnie 48h namysłu potem wy***ie go na zbity pysk :sunny: i wrzucam do kieliszka następnego Moby dicka XXL.


I to by było na tyle nie ma puki co się rozpisywać spryskuje je zraszaczem z wodą o PH 6+.
Wydaję mi się że wszystko jest okej od wrzucenia do kieliszka do obecnego stadium minęły 4 doby.



Dziękuję za komentarze i rady ELO !:bounce:
 
Ostatnia edycja:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Te siatki to bym zdjął i założył klosze z całych butelek aby zrobić maleństwom mini szklarnie... Z tymi denkami i siatka też spoko ale trochę bez sensu tak mi się wydaje... Pozdro:crazy:
 

Konnopny

fu*k SYSTEM
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
103
Buchów
0
Jasne że tak już to przebudowuje :)
Wiesz jak jest zajarany łep artysta kombinator się załączył i siatka nie mogła się zmarnować :pl:
Zwłaszcza że była zdobyczna wzięta z budowy gdzie pracuje i cieć (strażnik) murzyński sie jeszcze przybuntował jak to kradnę 1m kwadratowy siatki, dostał srogą wiązankę spuścił głowę i tyle było go słychać.
 

Konnopny

fu*k SYSTEM
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
103
Buchów
0
Miałem dzisiaj nic nie wrzucaj ale fajnie dziewczyny się rozwijają to pokazuje szerszemu gronu.


Dzien 2 26.02

Pogoda
Bez zmian super słońce poświeciło.
14 z samego rana natomiast maksymalna temperatura wyniosła 22+.
Wilgotność 60-70

Podlewanie
Wczoraj wieczorem po 20ml centralnie pod łodygę wody z Voodoo Juice rozmieszanym 1ml/litr.
Dziś wieczorem spryskane delikatnie czystą wodą.

Moby Dick
mobby.jpg


Moby Dick XXL
moby_xxl.jpg


Moby Dick XXL Koleżaneczka
To jest plancik który najdłużej się prostował po wyjściu na powierzchnie.
Delikatnie mu pomogłem w tym dzisiaj.

kolezaneczk_moby_dick_xxl.jpg


---------

Dziewczyny stoją pod kloszami zrobionymi z butelek 8 litrowych przeciętych na pół natomiast wieczorem po zajściu słońca zdejmuje klosz żeby troszkę pooddychały świeżym powietrzem. Na noc znowu założę.

Wczoraj ~20.00 poleciał Moby Dick XXL do kieliszka po 10h na wacik.
 
Ostatnia edycja:

Konnopny

fu*k SYSTEM
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
103
Buchów
0
Dzień 6 3.03

Witam czas na mały update z mojej strony :pr:

Podlewanie
Dziewczyny w 3 dniu życia dostały pierwszą poważną dawkę wody jakieś 500/600ml na głowę z Voodoo Juice 1ml/litr
Dziewczyny w 5 dniu życia dostały 500/600ml na głowę z Voodoo Juice 2ml/litr + mikoryzę MycoPlant od Firmy TRABE 2.5g/litr
Trabe_MycoPlant-Polvo-Grow.jpg

Woda Standardowo kranówka przefiltrowana filtrem BRITA odstana kilka godzin tak z 12 max badana testerem kropelkowym GHE wykazał kolor żółciutki ~ 6PH.
Suczki są konkretnie spryskiwane 2-3 razy dziennie. (głównie chodzi mi o pryskanie na kuleczki i wokół plantów słońce pali dosyć mocno )

Meteo

Od pierwszego dnia życia czyli przez ostatnie 6 dni pogoda była znakomita mniej więcej wyglądało to tak:
Bez20tytulu.png

W dzień myślę że spokojnie można dodać kilka stopni gdyż taras jest w pełnym słońcu i wystarczy że chwile tam posiedzę a już mnie pali w plecy.
Wschód słońca 7:44
Zachód 19:21
Zaliczyliśmy tylko jeden słabszy dzień w którym było dość pochmurnie aczkolwiek słońce przebijało się na luzaczku.
Od wczoraj planty stoją 24/7 na dworze ze względu na to że w domu (noc) nie ma żadnej cyrkulacji powietrza i jest dosyć sucho stwierdziłem że czas najwyższy.

Plany
Czekam teraz do konkretnego wyschnięcia doniczek 3 dni powinno być git, teraz wleci sama woda 500/600ml.

Wrażenia
Wydaje mi się że wszystko idzie w miarę okej aczkolwiek czekam na wasze opinie i porady.
No i to by było chyba na tyle.

Wykiełkowałem też jedną sezonówke Feminizowaną która jest już w małej doniczce gdy tylko wyjdzie z ziemi dam update co to będzie za gwiazda. <lol>

Moby Dick
moby.jpg

mobby~0.jpg


Moby Dick XXL
xxxl.jpg

xxl_28329.jpg

displayimage.php


Moby Dick XXL Koleżaneczka
kolezaneczka.jpg

kol_28229.jpg


Moby Dick XXL Szklaneczka ( 1 dzień na wolności )
xxl_day1.jpg


Tarasik
ogrod_day6.jpg

displayimage.php

ogrod_day6_28229.jpg

Pozdro !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół