nasiona marihuany

Coś szybkiego, klepliwego i azotowego

Wyszukiwarka Forumowa:

ubabuba

Member
Rejestracja
Lut 17, 2019
Postów
9
Buchów
0
moje dzieci cierpią na duże niedobory azotu. Szukam czegoś organicznego bogatego w azot co sie bardzo szybko przyswaja. Myślałem nad mocznikiem, ale długo się rozkłada. Może mocznik dolistnie, czy to zadziała od razu? A może coś zupełnie innego? Do ziemi dalem ostatnio mocznik i BioGrowa, dolistnie Alg-a-mic. Wcześniej tylko Biohumus i się skończyło niedoborami
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Więc to pewnie nie azot bo biohumus ładnie dostarcza go do rosliny
Chyba że podlałeś nim dwa razy w ciągu życia i wsadziles planta do jałowej ziemu
 

ubabuba

Member
Rejestracja
Lut 17, 2019
Postów
9
Buchów
0
Objawy pasują pod azot 100% jak przeszukałem neta. W ogóle boję się, że mi od tego zaczęły kwitnieć przed czasem, bo niektore włoski już brążowieją :O myślicie,****że się ogarną czy już je mam traktować jak kwitnące? To auto jak coś
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Może liście żółkną przez fluktuacje pH, a nie przez deficyt azotu. Dużo tego mocznika dałeś do gleby? Lepiej zadziałałby w oprysku, bo nie miałby wtedy kontaktu z glebą i szybciej by się wchłonął. Jak włoski brązowieją na tym etapie kwitnienia (zakładam, że mówisz o początkowym) może to świadczyć o przenawożeniu. Ile tych nawozów lałeś? W jakiej glebie sadziłeś? Wrzuć lepiej fotę, bo skazujesz nas na wróżenie z fusów. :freak:
 

ubabuba

Member
Rejestracja
Lut 17, 2019
Postów
9
Buchów
0
O przenawożeniu nie ma mowy. Do ostatniego podlewania dostawały tylko Biohumusa i to nigdy w dawkach większych niż zalecana. Ziemia zwykła z budowlano-ogrodniczego (teraz myślę, że to był błąd). Rośliny mają od wsadzenia w ziemie ponad 50 dni jakos. Dodaje zdjęcia dziewczyny najbardziej dotkniętej problemem Tu zdjęcie całej, jak widać od dołu liście żółciótkie jak cytryna Tu sam liść No, a tu widać o co mi chodzi z tym kwitnieniem
 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
Dziwi mnie w ogóle po co ci coś organicznego jak wsadziłes rośliny w ziemię na***ana mineralnymi nawozami... Tak jak wspomniał żul mocznik w oprysku
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół