nasiona marihuany

Co sądzicie o tym spocie?? Fota!!

Wyszukiwarka Forumowa:

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
Słońce praktycznie od wschodu do zachodu. Niedalekoala ambona myśliwego ale spot będzie niewidoczny za drzewami. Rośliny będą od tej strony z której jest zrobiona fota tylko że bardziej w prawo większe drzewa więcej wody i trudniejszy dostęp. Bagno bagno bagno. Żeby robić kopce za dużo pracy . Myślę o jakiejś kladce a na niej rośliny af w foliowych doniczkach. Myślę o kilku spotach w różnych miejscach na tym bagnie. Powiedzmy 5 kładek po 20 szt

 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
Ha ha Le dałeś teraz.
Kozacki spot mam podobnego też będe tam coś działał.
Również jest ambona, jeśli to daleko od jakiejś miejscowości to śmiało.
Uwaga na drony jak blisko mieszkają ludzie ;:)
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
No właśnie od ludzi nie daleko. Bo po drugiej stronie po lewej są domy. Wieczór i dobre camo a trzciny duże wejście w woderach.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
Jeśli chodzi o warunki pogodowe będzie to idealne miejsce. Za***iscie dużo słońca będziesz tam miał.
Można podjąć ryzyko jednak nie nastawial bym się tylko na tym miejscu. Zrób sobie Jeszce jednego apota.
Ile chcesz wysadzić tutaj roślin i jakie to będą sezony automaty?
Ziemia tam jest torfowa czy zwykła czarna ziemia?
 

PATO PATO

bez animuszu ani rusz
Rejestracja
Gru 13, 2015
Postów
268
Buchów
25
Po co kładki ? jeśli jest za głebokie bagno odpuść. przy kopcach sie nie u***iesz tak jak przy tych kładkach itd.
generalnie u mnie jest taka zasada jak bagno do kolan w marcu to mogę kopce robić bo mam świadomość że opadnie wody ;)
 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
moim zdaniem trzciny najgorszy motyw zawsze mi spoty w trzcinach odpadaja niebiescy jakos lubia takie miejsca...
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Nic nie wnioskuje z tej fotki, wszędzie widzę laski sosnowe (grzybiarze złodzieje drewna itp) i ta ambona niepokojąco wnioskuje, ogólnie spot słaby.
Jest jeszcze możliwość obok zagajnika olchowego tam ziemia pewnie dobra i mniejsze ryzyko ze ktoś będzie olche ciął w kwietniu i maju, zobacz tam.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Za bardzo odkryty teren. W taki miejscu nigdy bym nie wysadził 100 krzaków. Co z tego ze w jednym miejscu zostawisz 20 a 100-200 metrów dalej kolejne 20? Jak znajda jeden to i drugi tez. Wtedy na 100% beda drony i szybko znajda resztę. Spod od spota lepiej aby był ten kilometr-dwa a najlepiej kilka i to w bardziej zarośniętych warunkach. Mam podobne miejsca i na nich ani jednego krzaka. Unikam takich spotów. Myśliwi i leśnicy znają takie tereny dobrze, lepiej niz Ty. Jak nie masz sprawdzonej miejscówki tylko dziewiczy teren to sie nie wpie****aj z taką ilością. Dobrze Ci radzę, uważaj na siebie dzieciaku.
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
Za bardzo odkryty teren. W taki miejscu nigdy bym nie wysadził 100 krzaków. Co z tego ze w jednym miejscu zostawisz 20 a 100-200 metrów dalej kolejne 20? Jak znajda jeden to i drugi tez. Wtedy na 100% beda drony i szybko znajda resztę. Spod od spota lepiej aby był ten kilometr-dwa a najlepiej kilka i to w bardziej zarośniętych warunkach. Mam podobne miejsca i na nich ani jednego krzaka. Unikam takich spotów. Myśliwi i leśnicy znają takie tereny dobrze, lepiej niz Ty. Jak nie masz sprawdzonej miejscówki tylko dziewiczy teren to sie nie wpie****aj z taką ilością. Dobrze Ci radzę, uważaj na siebie dzieciaku.

Przekonales mnie . Odpuszczam pozdrawiam.
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Mam prawie takiego samego spota jak ty. Z 5 lat temu była tam jedna ambona a teraz postawili tam z 5 nowych na całej długości polany.
Spot idealny bo słońce od rana do wieczora ale chyba też go odpuszczę.
Jedyne co to może automaty posadzę i jeżeli ty byś miał sadzić tam to tylko auto i w małej ilości jak ja. Pozdro :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Czy spot jest dobry, to będzie wiadomo w pazdzierniku jak krzaki zetniesz, wcześniej tylko zgadywać możesz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół