nasiona marihuany

Dezynsekcja namiotu po przędziorkach

Wyszukiwarka Forumowa:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,335
Buchów
3,311
Odznaki
10
Hej,

Czy ma ktoś może jakiś sprawdzony sposób na czyszczenie/dezynsekcje namiotu po przędziorkach?
Chciałbym wytępić to GUNWO raz na zawsze :)

Z góry wielkie dzięki.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Wrzuć do pralki na najniższe obroty i bez wirowania
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Wrzuć do pralki na najniższe obroty i bez wirowania

Przekonalem sie na sobie, ze pranie namiotu to sredni pomysl - u mnie folia sie rozwarstwila.
[MENTION=88011]Buzz Astral[/MENTION] zajrzyj sobie do growlogu kanabiska, z tego co pamietam padlo tam kilka pomyslow jak pozbyc sie dziadostwa. Umyj jakas chemia, octem, akoholem, wczesniej mozesz opryskac namiot srodkiem na robactwo.
 

ppp666

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2013
Postów
176
Buchów
0
Pryskanie wszystkiego czystym spirytem. Plus mycie donic i oświetlenia. Czynność powtórzyłem dwukrotnie, a potem nagrzałem pomieszczenie do 45'c bez żywych roślin ofc.
Wiatrak + lampa bez wyciągu. Wilgotność poniżej 10% spadła i pomogło.
Czas 1h.

Kupisz 200ml za 20zł i się zesrasz aby twój namiot niewybuch w momęcie włączenia światła. Więc wszystko powoli. Daj zarazkom się upić, włącz wiatrak żeby opary wywaliło, a dopiero potem OGIEŃ!!!! laqmpa i cacy temperatura
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,335
Buchów
3,311
Odznaki
10
Myślałem raczej o spirytusie salicylowym - szkoda prawdziwego xd
W takim razie będę kombinował z myciem. Teraz mi wielkich szkód nie narobiły, ale irytujące robale...
Dzięki za porady Panowie :)
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,077
Buchów
5,495
Odznaki
3
Myślałem raczej o spirytusie salicylowym - szkoda prawdziwego xd
W takim razie będę kombinował z myciem. Teraz mi wielkich szkód nie narobiły, ale irytujące robale...
Dzięki za porady Panowie :)

Ja myje płynem do okien. :D Uważaj, ze spirytem, myślę, że może być lipa.
 

Majki77

Member
Rejestracja
Lut 25, 2019
Postów
22
Buchów
0
Nie wiem czy ten sposób może w ogóle zadziałać, prawdopodobnie i tak powrócą. Jednak bardzo dobrze sprawdzają się nawet 2-3 profilaktyczne opryski z oleju z miodli indyjskiej(neem) w fazie wegetacji, moim zdaniem zupełnie eliminują problem a jak już napisałem wcześniej wracały do mnie wiele razy. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz używać oleju to może da sięjakoś zdobyć jakiś extrakt z tego(amamax/azatrol jakośtak), chociażw europie może być ciężko. Jeśli chodzi o ich fizyczne unicestwianie to bardzo dobrze działa ekstrakt z chilli.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Ja wypralem namiot i nic mu nie było, po prawie trzech latach upraw przydało mu się pranko.
Poza tym ja na robale stosowałam środek magus 200sc i 100% skuteczność po pierwszym oprysku, za drugim razem gdy pryskalem już profilaktycznie to wyjąłem oświetlenie z namiotu i spryskalem również cały namiot. Przedziorek nie powrócił i zginął natychmiast
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół