nasiona marihuany

Tydzień, dwa? ocena doświadczonych plus pytania:))

Wyszukiwarka Forumowa:

Pan Konopko

New member
Rejestracja
Lut 19, 2019
Postów
4
Buchów
0
Witam, jest to mój pierwszy grow i dokładnie nie wiem kiedy ścinka a niecierpliwy jestem :)) a może ktoś potrafi ocenić ile będzie +- 300g będzie? dodam że box ma 1m2 i 6roślin 2x sexbud, 3x critical+ 2.0, 1x Phantom OG. Lampa CMH 315w Philips. jest to 60dzień od przełączenia 12h









 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Tydzien do dwoch. Sprawdź jakiej barwy sa trichomy. Mleczne z mała ilością bursztynowych jest najlepszym momentem do ścinki. Zalezy jak komu upalenie pasuje. Jak kanapowiec to poczekaj na wieksza ilość bursztynowych. Lejesz jeszcze nawozy? Jak tak to zaprzestan juz. Woda woda woda. ! Fsjnie wyglądają ;) z 300 moze nie. Chociaz...kto wie. Blisko tego wyniku bedzie.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Byś kupił sobie z allegro mikroskop kieszonkowy za 10zl i śmiga ci na lata...Sam wiesz kiedy tniesz...pokazał byś tego phantom og od barney bo tez mam takie a nie widziałem u nikogo tego
 

Pan Konopko

New member
Rejestracja
Lut 19, 2019
Postów
4
Buchów
0
Lupe mam, na lisciach sa brązowe, lecz w glebi topa tylko mleczne ewentualnie troche brązu ale bardzo mało, nie leje juz nawozów, a Phantom jest na 2 fotce i tutaj
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
No to stary. Jak brąz na liściach to jutro zapowiada Ci sie milutki wieczor. Albo wolne sobie wez. :p ja bym juz ciął. Jak bum cyk cyk. Skoro masz mikroskop to czemu sam nie zadecydujesz? Troche lektury i bedziesz wiedzial kiefy to robic :)
 

Pan Konopko

New member
Rejestracja
Lut 19, 2019
Postów
4
Buchów
0
Chodzi o to że nie byłem pewny czy na listkach starczy brąz, czy wgłąb topka też powinno być brązowo
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Ocena trichomów na liściach w zupełności wystarczy.
i nie trzeba rozchylać topa żeby to sprawdzić dogłębniej :)
 

Drake48

New member
Rejestracja
Kwi 22, 2019
Postów
1
Buchów
0
Ocena trichomów na liściach w zupełności wystarczy.
i nie trzeba rozchylać topa żeby to sprawdzić dogłębniej :)
A będziesz palił liście, czy topa ? Jak na topie są mleczne to nic ci nie da, że na liściu są brązowe. Jak chcesz fest upie****acza to czekaj na brązowe trichomy na TOPKU. Jak chcesz dobre przyjemne to tnij przy mlecznych, A jak chcesz lekki haj to przy przezroczystych.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Wow dzięki za lekcje.
Zawsze sprawdzałem na liściach bo to je spalam a topy wyrzucam do śmieci jako zbędny odpad. Teraz, dzięki tobie będę to robić inaczej, dziękuję za pouczająca lekcję.

@@@@@@@@
Kolego sprawdzaj normalnie trichomy na liściach przygodowych.
ocena ich koloru będzie w zupełności wystarczająca.
Pozdrawiam
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Gdy większość trichomow jest mleczna to poziom thc jest najwyższy, im więcej brązu tym więcej cbn.

Df_wVPWUYAENf41.jpg
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
[MENTION=91022]Pan Konopko[/MENTION] chyba juz po wszystkim.! co??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół