nasiona marihuany

[52w][LED][0.10m2][AF] - AK47 2.0

Wyszukiwarka Forumowa:

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Witam, po krótkiej przerwie! :)

Bez zbędnego przedłużania, zapraszam:

Growbox:
32x32x62 wyłożony Mylarem

Światło:
4x Żarówka LED A60 E27 13W PHILIPS (łącznie 52w, 6084 lumenów)
18/6 do końca

Wentylacja:
Wentylator osiowy Simple Ventika D100D (~95m3/h)
Filtr węglowy CAN-ORIGINAL 75-100m3/h (podłącze jak będzie już czuć roślinkę w pokoju)
Mieszający AAB Cooling Silent Jet Fan 12 (~104m3/h) na 12v

Ziemia i Donice:
Start w 0,3L Light-Mix BioBizz + Mikoryza + perlit, drobny keramzyt na dnie

Docelowo 9,5L All-Mix BioBizz + Coco + Mikoryza + Guanokalong + Perlit + Keramzyt na dno
Woda o Ph 6,2-6,8

Warunki:
Dzień - 26-27*C / ~55% wilgotności
Noc - 21-22*C / ~65% wilgotności

Nawozy :
Weg:
Guanakalong, Biogrow, RootJuice, Alg-a-Mic, Mikoryza Great White Granular One
Flo:
Palm Tree Ash - Popioły z Palmy, NPK 0-1-30,
BioBloom, TopMax, Alg-a-Mic
W razie potrzeby:
FishMix, Acti-Vera, CalMag

Nasiono:
Auto Ak47 2.0 - Bulk Feminized Seeds

W planach miałem LSD - Barney's Farm, niestety nie wykiełkowało (nasionko z gratisu)
więc na watę od razu poszły Super Skunk który też nie wykiełkował i Ak47 2.0, którego miałem w poprzednim grow. Kiełkowałem tak jak zawsze, i w 95% zawsze kiełkowało. Możliwe że miałem pecha przy tym zamówieniu bo 4 z 7 nasion poszło w....

17 Lutego - Dzień 1


Dzień 3 - poza zdeformowanymi końcówkami które są od początku, wszystko jest ok :)
 
Ostatnia edycja:

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Widze, że przygotowanie za***iste. Fajne wenty, dobry filtr, fajne swiatełko. Zasiadam w pierwszym rzędzie. A mam takie pytanie, możesz pokazać w całości boxa jak on wygąda ?

Powodzenia !
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
mokra skarpeta w roli nawilżacza :D

Nie jedna, a 4! Po grow wyciągam i używam dalej, także nic się nie marnuje <peace>

a tak serio, chu to daje bo wilgotność mam na poziomie 35%.... a muszę w czymś chodzić bo jeszcze w kostki pizga więc skarpet więcej tam nie dam <lol2>
chyba muszę skarpetki wymienić na jakąś szmatkę albo mniejszy ręcznik
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
O fajno, też jadę na zyrandolowych ledach ale noname jakieś. Chętnie będę tu zaglądał :) trzymam kciuki.
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Polecę może nie najtańszy, ale dobry nawilżacz ultradźwiękowy, którego zresztą sam używam: Beurer LB-12. Mimo hpsa w mikro, nigdy nie miałem problemu z niską wilgotnością. Skarpety lepiej spiszą się suche - na stopie... :D
 

micha85

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2019
Postów
88
Buchów
0
Dosyc spora donica jak na AF I taka wysokosc boxa. Nie myslales o mniejszej I nizszej?
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Polecę może nie najtańszy, ale dobry nawilżacz ultradźwiękowy, którego zresztą sam używam: Beurer LB-12. Mimo hpsa w mikro, nigdy nie miałem problemu z niską wilgotnością. Skarpety lepiej spiszą się suche - na stopie... :D

A mogłem do zdjęcia w boksie zotawic tylko roslinke i wiatraczek i nikt by się nie czepiał :crazy:
To moj ostatni indoor na dllugo dlatego takie rozwiazanie i nie bawilem sie w nawilzacze :) pewnie jakbym dalej mial mozliwosc uprawy to bym w taki zainwestował. Ale dzieki za rade i prosze sie nie nasmiewac <peace>
Tak btw dalem szmatke wieksza i wilgotnosc z 33-35 wzrosla do 50-55 :)

Dosyc spora donica jak na AF I taka wysokosc boxa. Nie myslales o mniejszej I nizszej?

Chcialem zeby donica jak najbardziej wypelnila boksa :) jest to kwadratowa 14L obcieta i ma wymiary 23,5cm gornej krawedzi x 20cm olnej krawedzi x 20cm wysokosci co daje okolo 9,5L, o wysokosc sie nie martwie, jest tylko jedna roslina a nie dwie jak poprzednio, dobry trening i po problemie :)
 
Ostatnia edycja:

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Nikt się nie naśmiewał - oddaj Bogu co boskie, cesarzowi co cesarskie... a skarpety na nogi i heja! Jeśli większa szmatka daje radę - super! Chciałem tylko polecić dobry nawilżacz do mikro, ale skoro to ostatnie mikro na dłużej - nie było tematu. :freak:
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Siema siema,

Jak to na wegu, nie ma co oglądać, dlatego taki mini up'ik co by to wyrównać do copiątkowych aktualizacji :)

Wilgotność utrzymywała się na 55-57%, teraz jest ok 48%, w nocy +/- więcej o 6-8%
temp 27-28*C
odległość od lamp to 13cm

dzień 6


Dzięki za buchy i do za tydzień!
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Dzień dobry wieczór!

Przesadzałem roślinkę także postanowiłem zrobić kilka fotek :)

Warunki w boksie:
Dzień - ~28*C, 45-50% wilgotności
Noc - ~20*C, ~60% wilgotności

Dzień 11






 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Witam w piątek!

Napiszę tylko, że Roślince bardzo się podoba w nowej doniczce :)
Nie ma co oglądać także dwa zdjęcia i do zobaczenia za tydzień!

Dzień 13
13_dzien_1_03.JPG


13_1_dzien_1_03.JPG
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Dobry wieczór! :)

5 marca, czyli 17 dnia zauważyłem włoski, o 10 dni szybciej niż w poprzednim grow.

Temp. 28.6*C, wilgotność 46% w dzień, w nocy ok 20*C i ok 60% wilgotności.

Tak informacyjnie odnośnie tego co się działo, co robiłem
Do tej pory podlewałem wodą o ph ok 6,5 z RootJuice(za każdym razem od 5 dnia), raz BioGrow i raz FishMix 1ml/L, ale coś chyba końcówki popaliło więc odstawiłem, trzy razy acti-vera 2ml/L i Alg-a-Mic 1ml/L
Światła jest chyba ciut za dużo bo piętro przy piętrze prawie, oby na flow wystrzeliło trochę w górę.
Korzenie rosną praktycznie od razu pod powierzchnią, widać jak odegnie się bok doniczki, wszystkie piękne, białe i włochate. Jeden korzonek nawet wyszedł na wierzch!
Od tygodnia roślinę już czuć, myślę, że po weekendzie założę filtr.
Dalej nudno bo weg, ale porównując z poprzednim grow to właśnie od ok 20 dnia dopiero mi wystrzeliła i to konkretnie, także powinno być ciekawie za tydzień.

W sumie to chyba tyle, wspomnę tylko, że przymierzam się do kupna boxa 40x40 a w nim sezonówki <coolpalacz>,
o ile będę mógł dalej robić in.


Dzień 20
20_1_dzien_8_03.JPG


Wspomniane popalone końcówki



I taki mini bonus żeby to nie było tylko dwóch zdjęć, koktajlowe w lightmixie :)

20_dzien_8_03.JPG


Pozdro i do za tydzień, chyba, że będzie coś się działo to wrzucę fotki :)
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Siema dzień po aktualizacji na dwóch liściach pojawiły się zmiany jakby przepalenie, albo popalenie od lampy, tyle że właśnie tylko na dwóch liściach, w tym jeden pod innymi

Warunki it, post wyżej wszystko napisane, od teraz będę lał wodę z RootJuicem


Cała roślina, trzeba kliknąć w zdj żeby powiększyć



z bliska



Przejmować się tym, czy olać? od czego to może być, proszę o pomoc bo mój wątek bardziej wygląda na blog a nie "forum" ;p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół