nasiona marihuany

[52w][LED][0.10m2][AF] - AK47 2.0

Wyszukiwarka Forumowa:

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Nie dygaj póki co.
Co ja bym zrobił. Podniósł trochę żarówki, zwiększył nieco wilgotność i robił opryski z samej wody kilka razy dziennie...
Pzdr
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Dzięki, odleglosci zarowki-roslina zwiekszyc juz nie moge bo doniczka stoi na podlodze a zarowki przymocowane są do gory boxa, odleglosc to ok 30cm wiec chyba nie tak mało, opryski zaczne robic, z wilgotnoscia tez cos pokombinuje
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Jak się nie da to się nie da. Trudno.
Liście trochę jak suchary wyglądajo...
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Siema ! U mnie wyglądało to podobnie. Mi pomogła zmiana wody na butelkowana, nie z kranu.
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Barwa to 2700k, do boxa 40x40 to jakis nawilzacz obowiazkowo bede musial kupic ;p

Siema ! U mnie wyglądało to podobnie. Mi pomogła zmiana wody na butelkowana, nie z kranu.

Ja wode z kranu o ph ok 8 przelewam do filtru dafi i mam ok 6,5, ale nie wiem, jakiej wody używasz?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Ja robię to samo, tylko czasem zamulę z wymianą filtra i jak już jest zużyty to pH=8. :)
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Ja jakoś nie ufam tej wodzie z kranu :D Chlor, jakieś dodatki, sam nie pije wody z kranu nawet przegotowanej, jedynie herbata czy coś ale samej to nie bardzo. Zazwyczaj podlewam wodą z biedronki Oaza ale zdarzy mi się inną, patrzę aby była źródlana, nie mineralna. Przy 1-2 roślinach to żaden problem. Co innego gdy roślin się ma już np. 5-10.
U mnie jedna roślina zareagowła kiepsko na wodę z kranu druga ma na to wy***ane, była mniejsza a teraz przegania siostre :D
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
"Do dezynfekcji wody kranowej służy chlor używany w wodociągach. Filtry dzbankowe usuwają go w procesie filtracji"

ja chyba zostane przy tym filtrze dafi bo szczerze nie narzekam, nie miałem problemu z ph póki co:D

[MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] mi sie nie zdarza zapomnieć wymienić :D ale i tak sprawdzam ph co 2-3 podlania
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Ja jakoś nie ufam tej wodzie z kranu :D Chlor, jakieś dodatki, sam nie pije wody z kranu nawet przegotowanej, jedynie herbata czy coś ale samej to nie bardzo. Zazwyczaj podlewam wodą z biedronki Oaza ale zdarzy mi się inną, patrzę aby była źródlana, nie mineralna. Przy 1-2 roślinach to żaden problem. Co innego gdy roślin się ma już np. 5-10.
U mnie jedna roślina zareagowła kiepsko na wodę z kranu druga ma na to wy***ane, była mniejsza a teraz przegania siostre :D

Kolego woda z butelki ( plastikowej) jest o wiele gorsza od wody z kranu. Zobacz jakie związki wydzielają się kiedy plastik się nagrzeje. A uwierz mi że całe paleyy butelek z wodą nie raz stoją na słońcu i się przegrzewają, takie podgrzanie butelki wydzielają związki już nieodwracalnie. Także woda z butelki to syf!!! A do roślin to też nie zawsze dana woda ma to same pH, zależy od partii
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
[MENTION=89166]GruMlody[/MENTION] jasna sprawa, czaje :)
Piszę jedynie co w mojej sytuacji zatrzymało przebarwienia :)
Masz rację, nie tylko woda w butelce to syf a ogólnie sam plastik degraduje naszą już niedokońca piękną planetę.
Pozdro !
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
z przykrością informuję, że nie mogę dalej prowadzić tej uprawy,
Szkoda, bo ładnie wystrzeliła i rosła, niestety nie mam fotek, ale było 12 szczytów
Na jakiś czas muszę przerwać, mam nadzieję że niedługo zobaczymy się na 0.16m2, lub dopiero na out.
Póki co niestety nie mogę, proszę o przeniesienie do niedokończonych :salut:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół