nasiona marihuany

[HPS 250w][0.48][G13 haze,Liberty haze,Psicodelica,SLH][FG]

Wyszukiwarka Forumowa:

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,307
Buchów
3
Siema, Pierwszy raz w dziale indor, poprzednio tylko micro, będzie to moja druga uprawa pod 250w a pierwsza fotorelacja, pierwsza uprawa zakończyła się sukcesem 215g najlepszej jakości palenia w tym growlogu również cel to jakość, poprzednio były indyki teraz wziąłem sativy

Teraz będzie:
- G13 haze barneys farm 2szt.
- Liberty haze barneys farm 1szt.
- Super lemon haze 1szt.- na p
oczątku przesuszony, wraca z tamtego świata i walczy dzielnie, i mutant rośnie - RIP w jego miejsce przesadzony ak47 black diamond seeds
- Psic
odelica sweet seeds 1szt- w prostokątnej doniczce

Więc z takim zestawem wystartowałem
oficjalnie.

Co ciekawe zrobię uprawę całą podlewając wodą szungitową, pije ją i gotuje na niej to i podleje swoje kwiatki pierwszy raz, składuje ją w słoikach nie w plastiku i później przy podlewaniu w dużym garnku robię mieszankę nawozów [takę strategię obieram na tę uprawę]. Nie liczę na cuda w smaku ale sobie powydziwiam, gdyż jedzenie i sama woda jest dla mnie smaczniejsza niż jakakolwiek inna i zdrowa. Krotko:

Szungit jest uniwersalnym absorbentem. Akumuluje na swojej powierzchni do 95% wszystkich zanieczyszczeń – robi wodę przejrzystą, o smaku wody źródlanej. Woda z kranu, oczyszczona i aktywowana szungitem, nie posiada zapachu chloru, poprawia się jej smak i jakość. Oczyszczona woda jest delikatniejsza i smaczniejsza.

Parametry uprawy:

Box:
Szafa przystosowana pod uprawę 56x87x150, oklejona kocem ratunkowym
Światło:
Hps gib 250w z balastem gib nxe [125-190-250-super lumen 275], super lumen od połowy flo, do 23 dnia było 190w teraz już jest 250, odbłyśnik ponad 95% odbijalnośći
Wentylacja: Wlot pasywny, mieszak wiatrak tracer i wyciąg najważniejszy to dospel 250m3 z osobnym regulatorem obrotów, więc mam kontrole mieszaka czy wyciągu, podłączone do kratki kominowej wylatuje kominem w gore przez podwójny filtr węglowy
Warunki: Mam stacje pogody w dzień jest 20-25st 50-60 wilgoc, noc 18st 50-70 wilgoc
Doniczki/Ziemia: Cenna terra profesional+, dodałem dolomit i perlit nie żałowałem, na spodzie wyparzony keramzyt
Nawozy: Set Biobizz organiczny: bio grow, bio bloom , top max, fish mix, alga mix, dodatkowo wyjątkowo używam z plargon power roots i vita race w oprysku Ph mierzę kroplami. Dolomitu dla wyrównania pH nie będę żałował, sypię go czasami i podlewam dorym pH nie ma żadnych problemów.
Trening: Lst na każdej, fim/toping był robiony z tego fim tylko na mniejszej g13 wyszedł jak się rozwinie dalej zobaczę z czasem, na reszcie toping jedynie liberty samo lst, przewiduje również supercroping.

Także już koniec z tym wstępnym opisem teraz przejdźmy do zdjęć, starałem się robić je w odstępach czasu, teraz na od przełączenia bo i od przełączenia zaczynam tą fotorelacje będę robił zdjęcia raz na tydzień, następnym razem je wyciągnę podgolę i porobię zdjęcia z osobna.

12 dzień weg i 2 dni po przesadzeniu spod 70w

Super lemon haze mutant[gdybym dał do 14l psicodelice ehh trudno rośnie co rośnie]

16 dzień weg i robiony fim/toping


19 dzień weg i pierwsze lst

teraz to najładniejsza g13

super lemon haze 19 dzien weg


28 dzień weg czyli wczoraj przed przełączeniem na 12/12, dodatkowo doszedł w2l ak47 black diamond seeds od tygodnia to tylko dla uzupełnienia luki

super lemon haze coś rośnie ale g13 już go przykrywa lisciami

W centrum mniejsza g13 z urywek liberty haze i po prawej urywek psicodelica

Liberty haze

Tyle zdjęć następne już za tydzień. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,307
Buchów
3
Siema, w kolejnym upie po 5 dniach a 6 od zdjęć, niedzielka leniwa to i upa sobię zrobię.
Dzisiaj musiałem je wyciągnąć z boxa posprzątać i wyciąć zbędne liście i odrosty na samym dole a sporo ich było, no i zdjęcia zrobiłem.
Dzisiaj mamy 34 dzień uprawy i z tego 6 dni na 12/12, rośliny ładnie się pną do góry szczególnie G13 która rozrosła się na pół boxa i przykrywa regularnie mutanta slh, żeby zrównać poziom z g13 pod resztę podłożyłem rożne rzeczy, jedynie liberty haze się wyciąga na tyle ładnie że nic nie podkładałem.
Dobrze że wyciągnąłem bo g13 pije tak dużo że musiałem podlać bo sucho miała dalej, dostała cały setbiobizz, dodatkowo do kompletu dochodzi nawoz acti vera zawsze coś.
No i regularnie staram się odsłaniać odrosty żeby dostawały światła.
Teraz zdjęcia

Razem w boxie przed wyciągnięciem ich.


G13 haze



druga G13, ładna sałata, skończyłem miesiąc temu zapas g13 karmione nawozami plargon, nie mogłem się powstrzymać żeby jej w organicznej wersji nie wypróbować




Liberty Haze



Psicodelica 5l doniczka




SLH mutant


Dla uzupełnienia luki rośnie sobie powolutku ak47 blackdiamond seeds 2l ma do 2tyg już

ostatnia fota już spowrotem w boxie po operacji niech dochodzą do siebie i rosną dalej

Tyle :)
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,307
Buchów
3
Siema, w 40 dniu uprawy i z tego 12 na 12/12 idzie każda swoim tempem, najszybciej zbiera się za kwitnienie psicodelica zaś najwolniej mutant lh, na granicy jest abym go wywalił ale jeszcze dycha, nie wiem co z nim zrobię.
Najładniej się prezentują obie g13, zaczynają kwitnąć większej coraz więcej kłaczków przybywa, zaś mniejsza nieco wolniej.
Liberty haze przez tydzień wyrosła prawie połowę w gorę, na równi z lepszą g13 nawet zaczyna ją przewyższać, od siebie dodam że rośnie bardziej dziko w porównaniu do g13, lecz też zaczyna się coś dziać z kwitnieniem powoli rusza.
W tym tygodniu wiatrak się wyciągowy spalił po 1 uprawie ;/, wymieniłem na to co miałem pod ręką 180m3 kanałowy i dodałem mieszający na dole roślin taki sam tracer.



G13 haze



G13 haze mniejsza



Liberty haze



Psicodelica - jedno podlanie wodą i już żółknie ale już ją postawi na nogi dzisiaj dostała :2l-2ml b.grow-4ml b.bloom-2ml f.mix- 4ml a.vera- 2ml top max - 4ml alga mix, porządny zastrzyk energii


super lemon haze/ ak47

Tyle <peace>
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,307
Buchów
3
Siema, to nie up jedynie wieści z uprawy a mianowicie dnia wczorajszego skończył żywot slh , został mi w rękach przy doględzinach, okazało się że nie ma korzeni prawie a jakąś zgniliznę korzeniową dostał.
Na jego miejsce do jego doniczki przesadziłem ak47 z 2l butelki, potencjał ma ta roślina stąd decyzja żeby się nie ograniczał i ziemia nie marnowała po lh, korzenie według mnie miał bardzo ładne.

 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Miałem kiedyś to samo tylko w kokosie...
Dziwna sprawa.
 

Majki77

Member
Rejestracja
Lut 25, 2019
Postów
22
Buchów
0
Ciekawe z tym slh, jesli to zgnilizna to nie sadzilbym do tej doniczki ale zobaczymy co sie wydarzy. Dodatkowo, jesli box jest prostokatny zawieszenie lampy wzdluz krotszego boku da sporo lepsze pokrycie swiatlem.
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,307
Buchów
3
Witam, nie było upa bo w sumie to tydzień temu prawie tak samo wyglądały jedynie porosły w gorę, teraz po 12 dniach w tym 25 dzień 12/12 już całkiem lepiej się prezentują, zapisuje sobie wszystko z podlaniami żeby się połapać gdyż każda chce kiedy indziej pic i inną kolejność nawozów, przykład największa G13 pije co dwa dni po 2l i to mało jej jest.
Dzisiaj wymieniłem wentylator przyszła paczka i wymieniłem, tamten wydaje mi się nie wyrabiał i duchota była w boxie zobaczę teraz z tym.
Psicodelica - będzie musiała dostać dzisiaj nawóz, tak po za tym rośnie sobie niżej tych większych plantów ale daje rade;p
AK47 - po przesadzeniu wstąpiło w niego życie rośnie ładnie zdrowo, pojedyncze kłaki też już na nim się pojawiły.
Liberty Haze - największa w boxie, minimalnie się 2 szczyty przypaliły zgiąłem je resztę jakoś ponaginałem w boxie.
G13 haze - obie ładne zdrowe są jednak inne od siebie jedna wyższa, a druga niższa prawie o połowę.

G13 Haze





G13 haze, mniejsza





Liberty Haze





Psicodelica





Ak47



Tyle<peace>
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,307
Buchów
3
Siema, dzisiaj skromny up z wczorajszymi fotami, dlaczego skromny a dlatego że połamałem kilka dni temu wyższą g13 i liberty haze większość wyższych topów, świeże rany jeszcze są i obie się gibają na boki nie chce im krzywdy porobić niech się zagoi, więc nie będę ich wyciągał z boxa, będę musiał pomyśleć nad tyczkami jakimiś na te 2 rośliny
Przypaliło się kilka topów z liberty haze stąd decyzja o łamaniu trochę zapozno ale myślę bez tragedii jeszcze.
Mniejsza g13 kompaktowa się trafiła kwitnie sobie wolniej ale nie rośnie w gore nie ma z nią większych problemów.
Psicodelica też sobie rośnie i kwitnie całkiem, jej szczyty się dziwnie wyciągnęły do góry ale kwitną całkiem ładnie :)
AK rósł badyl już za wysoko został złamany, no i jakoś tam się zbiera za kwitnienie.


topek g13 większej połamanej

g13 mniejsza

Liberty haze

Psicodelica

i ostatni ak
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,307
Buchów
3
Siema w kolejnym upie tym razem więcej zdjęć, jak się nie mylę i dobrze liczę to jest 41 dzień na 12/12, coraz fajniej to się prezentuje :)
Dzisiaj wbiłem paliki podparłem te rośliny złamane bez tego nawet bym ich nie wyciągnął do zdjęć, teraz to się trzyma dobrze.
Podlewam często co 2-3 dni najwięcej pije g13 większa i liberty haze, daje nawóz nawet co podlanie i czasami dolomit jak wspominałem.
SuperLumen 275W już włączone od 2 tygodni zapomniałem wspomnieć.
Podoba mi się psicodelica ciekawa roślina długie topy a jest tylko w 5l, reszta też jest super.

G13 haze- wyższa roślina, łamana hardkorowo, zagoiły się rany ale się zrastają jeszcze.






G13 haze - druga mniejsza, wolno kwitnie ale jest kupę czasu jeszcze przed nią, będzie ładna za parę tygodni :harvest:







Libert haze






Psicodelica - wysoka roślina jak na 5l ma cieniutkie łodyżki a na nich całkiem długie topy, też sie chwieje na boki za tydzień już pewnie bez podpory tak nie postoi sama





Ak47 - ten to sobie powoli kwitnie, topy się wydłużają nawet jeden przerósł główny szczyt tej rośliny


Tyle, a na sam koniec topek z og kush rqs z identycznych warunków jak ta uprawa full organic, jak to jest takie smaczne to jakie to co rośnie będzie?!:D
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,307
Buchów
3
Siema po dłuższym czasie odświeżenie fotorelacji, wszystko ma się wporządku kwitnie ładnie jedna lepiej druga wolniej ale to dopiero 57 dzień na 12/12, już nawet flushuje niektóre do końca samą wodą reszta ostatnie dawki nawozu.
Najszybciej będę kosił liberty haze jakoś za 2-3 tygodnie ona najszybciej kwitnie z całego ogródka a następna będzie psicodelica też jest super geny eleganckie zresztą zdjęcia jakoś to przedstawią jak się mają moje panny.
Ak47 kwitnie nadrabia ma jeszcze trochę czasu gdyż z g13 wyższą się nie ma co spieszyć do ścinki i będzie trzymany aż g13 będzie zdatna do ścinki, a mniejsza g13 mowie tak gdyż wolniej rosła niż ta wyższa jej topy się świetnie prezentują to jest to coś :)

G13 haze - zapalikowana bez tego by samodzielnie nie stała i zdjęcie przedstawia ją w takiej postaci







G13 haze - mniejsza sztuka ale właśnie z ładniejszą strukturą kwiatów :)







Liberty haze







Psicodelica - przypominam to tylko 5l






Ak47






No na dzisiaj tyle :)
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,307
Buchów
3
Siema w kolejnym upie po 9 dniach i od ostatniego jest to jeżeli się nie mylę 66 dzień na 12/12, w tym tygodniu ładny progres wszystkie zrobiły z puchnięciem i powiem wam jest syto podoba mi się ślina już leci :D
Wszystkie są już flushowane samą wodą jak wspomniałem cały czas woda szungitowa, jak zobaczycie po zdjęciach niektóre flusha szybko odczuły, właśnie jedynie g13 wyższej zapodał bym ostatnią dawkę ale bez top maxa, dziś jej podlanie zastanowię się.
Liberty haze najszybsza roślina z tej uprawy już do ścinki jest gotowa przekwita miejscami i zaraz będę ją ścinał, paliłem sampelka tydzień temu i powiem jest moc, ale bardziej niż moc smak poezja ;p
Przechodzimy do upa

G13 Haze - obydwie trafiły się inne jak widać, pierwsza wyższa jak by nie widać ze puchnie nie widać końca, powiem że ma sporo kwiatów i to ją pewno spowalnia, też i jej popcornu na samym dole nie wyciąłem tak jak innym, a mniejsza to jest dopiero ładna kwiaty tak bardzo zbite że ciężko to sobie wyobrazić po prostu piękna jest
#1







#2









Liberty Haze - jak wspomniałem ścinka już nad nią czycha, kilka topow przyłamanych przy szczytach, cała przybrała pod końcówkami liści i na calyxach fioletowy kolor







Psicodelica - opisze ją tak, łodygi bardzo cienkie, topy bardzo długie i grube, jej struktura jest średnio zbita wydaje,,puszysta'' łatwo się rozchyla topy, ze względu na ilość kwiatu co do struktury jestem bardzo z niej zadowolony, dalej przypomnę że tylko 5l ma jest w centrum światła i aktualnie świeci 275w super lumen







Ak47 - nadrabia solidnie sami oceńcie






Tyle.
Pozdrawiam :)
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,307
Buchów
3
Siema lecimy dalej z kolejnym upem jest już 74 dzień przełączenia, puchną sobie ładnie sami zobaczcie.
Liberty haze skoszona w sobotę tydzień temu, już jest suche wynik 43g aktualnie.
Następna jest pod kose idzie psicodelica, gdyż widać po niej ze przejrzewa od środka topa i też już apetycznie wygląda.
G13 haze mniejsza jest bardzo twarda sztuka, chyba najtwardsze topy w karierze mojej, też już raczej bardziej nie spuchnie, będę się zastanawiał za niedługo nad nią, a wyższa g13 i ak47 zostaną trochę dłużej.

G13 haze
#1







#2







Liberty haze - jutro będzie tyldzie od kosy, to jej ostatnie zdjęcia, wyszła bardzo bardzo smaczna











Psicodelica - do następnego upa nie wytrwa w tym tygodniu ją ciacham







Ak47







Tyle.
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,307
Buchów
3
Siema w 83 dniu od przełączenia, w tym tygodniu skosiłem psicodelice dokładnie w 77 dniu 12/12 schnie jeszcze sobie, zdjęcia suszu w następnym upie. A dzisiaj pod kose poszły szczyty mniejszej g13, wyszły takie jak sobie można wyobrazić najlepszą strukturę kwiatu, jestem zadowolony bardzo zbite topy, wynik mokrego to 250g.
Została wyższa g13 i ak47, a g13 też już powoli kończy żywot gdy się za nią będę brał też i będę musiał za ak, nie będzie mi się go opłacało samego zostawiać, zresztą zaraz kolejny projekt się zaczyna, więc tak to się przedstawia w tym tygodniu a teraz zdjęcia :)

G13 haze - myślę że jeszcze ponad tydzień postoi i koniec
#1










#2 - naprawdę dużo zdjęć wybrałem, ale to już jej ostatnie takie foty
















tyle zostało z niej do napuchnięcia


Psicodelica - już jej nie ma koniec






Ak47







Tyle.
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,307
Buchów
3
Siema po długiej nieobecności, już projekt zakończony udokumentowałem je zdjęciami, dopiero teraz je wklejam.
Wyniki:
Liberty Haze - 38g
G13 haze #1 - 66g
G13 haze #2 - 51g
Psicodelica - 39g
Ak47 - 50g
RAZEM 244g, jestem zadowolony

G13 Haze wyższa - wynik z niej to 66g z całego planta łącznie z resztą którą zostawiłem do dojrzenia











reszta obu g13 haze, obie dały dodatkowo po 6g

#2 G13 haze mniejsza - wynik z niej to 51g łącznie z tymi 6g reszty, palenie bardzo zbite i bardzo mocne








Psicodelica









Ak47 - niedawno ścięty ponad tydzień temu, topy ładne trochę brakowało z 2 tygodnie ale wyszło smaczne lajtowe palenie w porównaniu do tamtych odmian siekier, jak na historie tego planta dał pokaźny plon sam się zdziwiłem 50g












plon z resztek g13 obok




Tyle. Jeszcze po curingu za jakiś czas foty jakieś wkleję i coś jeszcze dodam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół