nasiona marihuany

[AF]Tutankhamon 3 dzień.Przekrzywiona łodyga

Wyszukiwarka Forumowa:

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Witam!
Mam problem moje maleństwo przekrzywiło się na lewą strone i pytanie do was czy nie złamie się i wyszstko pójdzie na marne. Chciałem ją potrzymać w tym kubku do 10 dnia może 14 i przesadzić do airpota 10l wtedy bym podsypał po same liście.
[FONT=Verdana,Arial,Tahoma,Calibri,Geneva,sans-serif] [/FONT]
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Śmiało możesz ją tak trzymać nic jej nie będzie.
Chyba, że chcesz to możesz podsypać tą łodygę ziemią i delikatnie obniżyć lampę.
 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
automata bym odrazu do tego airpota wsadzil szkoda go stresowac
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Faraon ma się dobrze dzień 5 dzisiaj. Dziękuje za szybką odpowiedz. Lampa jest około 10 cm od sadzonki na moje oko się nie wyciąga. Dręczy mnie parę pytań a nie chciałem zakładać nowego tematu a mianowicie:
Do którego dnia trzymać ją w tym kubku i czy przy przesadzaniu użyć jakiś nawozów posiadam canna rhizotonic który jak się doczytałem mógłby pomóc ale chciałem leciec na bio mam biobizz grow, bloom, heaven, top max?
Ziemia w airpocie wyschła na wiór nadaję się do czegoś czy lepiej wyrzucić(bio lightmix) jest problem taki że zostało mi mało ziemi w worku nie starczy na wymianę całej musiałbym znowu zamawiać kombinować czy wystarczy ją dobrze nasączyć i będzie jak z worka?

 
Ostatnia edycja:

ppp666

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2013
Postów
176
Buchów
0
Ja przesadzam młode jak już korzenie są widoczne i dochodzą do dna. Niema co czekać. One rosną i się rozwijają lepiej jak mają w co się rozwijać. Przesadzaj do docelowej, lub pośredniej i się martw później co z nimi robić.
Rośliny przetrzymane w małych donicach u mnie wykazywały mniejszy wzrost korzeni i po ścince otaczająca gleba była mało ukorzeniona. Minimalnie wręcz. Więc rozrost korzeni w pewnym etapie zostaje zatrzymany. Plony też pewnie procentowo mniej było...
 
Ostatnia edycja:

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Elegancko będę obserwował aż się korzenie pojawią. A jak z tą glebą wysuszoną przez lampę? I jak ktoś coś poradzi ?
 
Ostatnia edycja:

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Wszystko wyjaśnione proszę o zamknięcie i dziękuję za każdą pomoc
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół