nasiona marihuany

[ 2 x 1.44m2 ] x [ 2 x 600w ] OdcieńZieleni indoor

  • Autor wątku OdcieńZieleni
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
Siemanko !!!

Sprzęt :

BOX = 2 x 1.44m2 (1.2x1.2x2)
WENT = Wlot pasywny, wyciąg Prima Klima 420m3/h plus tłumiki akustyczne, 2 mieszające
FILTR = Prima Klima ECO LINE 478-620
ŚWIATŁO = Na wega PHYTOLITE 600W MH, na flo PHYTOLITE 600W, zasilacz GiB NXE 600w
ZIEMIA = Na początek lightmix wymieszany z guanokalong, pózniej sterlux
DONICZKI = Na początek 3l, pózniej przesiadka na 11l
NAWOZY = Zestaw od Canny, hesi boost, ocet do zbijania ph, tytanit, siarczan magnezu
DODATKOWY OSPRZĘT = programatory czasu, stacje pogody, nawilżacze powietrza, miernik ph

Sionka :

15 x ak47 ( gnomes seeds )
4 x superskunk ( gnomes seeds )
4 x BBxWR ( gnomes seeds )
1 x sugar black rose ( deliciuos seeds )
1 x blue dream
( humboldt seeds )


Założenie jest takie, aby zrobić raz, może na niektórych plantach 2 raz topping, 30 dni wega maxymalnie i przełaczyć na flo, także standardowo, planty pokazały łebki 4 lutego, od tego czasu liczę wega, niektóre mają poślizgu 2 dni, ale pózniej sie wszystko wyrówna.


5 luty




10 luty



16 luty

normal_52363093_508110803048704_8288425937905647616_n.jpg
[/url]

Dziś prawdopodobnie tym najwiekszym zrobię topping, wrzuce fotki po zabiegu :) lampion 60cm nad szczytami, pożywka 6.0 + rizohronic - pozdrówki
 
Ostatnia edycja:
O

OdcieńZieleni

Guest
Zobaczmy jak AK47 bedzie szedl. PF sie juz znudzil?

HEhe, PF dobre kwiatki, napewno jeszcze będę je wysiewał, ale po nieudanym starcie w konkursie gnoma, chodzi o puszkina, obiecałem, że się lekko zrehabilituję i odwdzięczę gnomowi, więc padło na ak, ss i bbxwr, zobaczymy co z tego wyrośnie, też przetestuję ziemię sterluxa, na outdoor się spisała, więc przy indorze też powinno być lajtowo, zresztą 80l worek za 20zł to jak za darmo :)

 
O

OdcieńZieleni

Guest
Siemanko, parę foteczek cyknąłem, 19 dzień wega. Myślę, że spokojnie do 30 dnia będę przełączał na flo.



Jako poprzeczki do boxa zakupiłem trzonki do mietły, w chińskim za 3 ziko, idealnie miały 120cm hehe :)
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Za***iscie idą :) ale jest gosciu na forum co w 8 dniu miał prawie jak Twoje hehehe
 
O

OdcieńZieleni

Guest
a widziałem tego Antka, chyba uranem nawoził xd po toppingu zapuściłem boom boom spray, niektóre planty za szybko ciąchłem i lekko przymuliłem, niektóre oszczędziłem, ogólnie zobaczymy jak wyjdzie, wczoraj profilaktycznie oprysk z siarczanu magnezu 15g na liter
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Dawkowanie dobre :) tez daje 15g na liter :p to nastepny up 12/12 :D
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Jak wysoko trzymasz hpsa od szczytów ?

bobek czy Ty chcesz mnie wk***ić? ja moge pomóc, nie ma problemu ale nie w takich sprawach, gdzie odpowiedz jest do znalezienia w 5sekund, więc ogarnij pałkę bo dostaniesz pancza w głowe, ok?

Do sedna, wczoraj przesadzałem do 11litrowych donic i odpaliłem 2 boxa, 3 nie przesadziłem bo mała za***ka poszła.
Dzień 23 myślę, że 2 marca odpale 12/12











Dotychczas lana sama woda + rhizotonic ph 6.0-6.1
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 74888

Guest
Od kąd wyszły z ziemi lejesz rhizotonick z wodą i jeszcze 1 pytanie ile lałeś wody na 3l doniczki ? Sory za te wczesniejsze glupie pytania ale nie chce nic zepsuć :/
 
O

OdcieńZieleni

Guest
rhizo od 7do12 dnia połowa dawki a pozniej cała dawka, 4ml na litr, ja lałem ~250ml na doniczkę to nie znaczy, że Ty bedziesz musiał tyle lać, to zależy od warunków w boxie, temp czy wilgotności, podnosisz doniczkę i sprawdzasz czy jest ciezka czy lekka, jak lekka to podlewasz
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Ja bym te pierwsze odnogi upie****il zaraz nad liscieniami. One zawsze chu**we sa. Ale jak wolisz. :)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
podczas wegetacji upie****ać liście to jest zbrodnia a Ty mi sugerujesz zeby jakies odnogi ciął, ochujałes chyba :sunny:
 
Ostatnia edycja:
O

OdcieńZieleni

Guest
Siema, mały up, dzień 32, 6 dzień indukcji ... cały czas podlewane samą wodą albo z rhizotonicem, ph 6.1














 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół