nasiona marihuany

[ 2 x 1.44m2 ] x [ 2 x 600w ] OdcieńZieleni indoor

  • Autor wątku OdcieńZieleni
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
nie palę od grudnia :sunny:


grudnia popoludnia.

no to moze wlasnie myslales o tym zeby zabakac? :]

nie no, zgrywam sie rzecz jasna! fajnie Ci to idzie.! mam nadzieje ze i mnie takie wyjda.! przypomnij mi w ktorym dniu przelaczyles je na flo?

OK! 26 dzien. porachowalem troszke i mam. :p no to ja tez juz zaraz przelaczam
 
O

OdcieńZieleni

Guest
dzień 80 w tym 46 kwitnięcia

Myślę, że do połowy maja będzie kosa, dostały ostatnią dawkę nawozów.
















 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Śliczności :bongo4:
Mam wrażenie, że strasznie zapie****ają na tym flo, 46 dzień a one na pierwszy rzut oka wyglądają na prawie gotowe :sunny:
Jak sytuacja z tymi otwartymi bananami, zauważyłeś żeby coś pohermiło czy udało się tego uniknąć?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
niektóre bardziej dojrzałe, niektóre mniej, tak jak to w życiu :sunny: ale fakt, lecą szybko dlatego myślę ze 10tyg flo im spokojnie starczy, pare pestek wydłubałem w 2-3tyg flo, pare bananów wy***ało jeszcze ale szybko je namierzyłem i wyciąłem, ch*j wie dlaczego tak powyskakiwały, nie miały stresu żadnego, no chyba ze mój głupi ryj :sunny: myśle ze sugar black rose będzie za tydzień gotowy do ścinki, porobie zdjęcia
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
piękne pałkersy... jednak akacze nie będą Ci tak długo kwitły jak mi i Zacierowi :D
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Dziękuje za ciepłe słowa, chyba ze 3 pheno tych akaczy się trafiły, następną aktualizację zrobię konkretniej, podpiszę rośliny, dzięki bogu że nie będzie tak dlugo kwitło jak u was, dlatego w planach mam wystartowanie do konca czerwca z power flower z cooltubami, w miedzy czasie poweguję cośna out, będzie spoczko :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Fajne krzaki, bardzo mięsiste mają topy :D
 
O

OdcieńZieleni

Guest
91 dzień w tym 57 flo

Cyknąwszy pare foteczek, blu drim i w 2akacze zostały ściete z racji tego, że były gotowe .. dziwne ale prawdziwe :sunny: przy okazji troche luźniej w boxie się zrobiło, planowana ścinka w następny weekend






















 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Jakie butelki na patykach :D ładne szczyty pewnie twarde? Wagowe pewnie też wyjdzie grubo. Piona
 
O

OdcieńZieleni

Guest
wszystkie zbite na kamienie, wagowo myśle, że przeciętnie, może w klocku się zamkne, pozdro
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Wracasz do PF? Czy cos innego bedziesz sadzil? Ciekawe czy te akacze podpasuja Tobie i wrocisz do nich.
Ladnie wygladaja, ale czy pachną ok?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
teraz jak pójdzie ścinka to dam 32 powerflowersów z 14dniowym wegem aka oldMAN :) szukam jakiejś dobrej cooltuby bo w lato będzie piekarnik przy 600w, ja nie mam takiego zmysłu powonienia, ale jedno co mogę powiedzieć to ***ią ostro skunem te akacze, nie doprecyzuje Ci jaki konkretnie to jest zapach bo nie mam takich zdolności, przy ścince tych 2 to cała chata ***ała jakbym jednocześnie conajmniej 20 sztuk trymował ... jeden programator sie z***ał, akurat byłem na miejscu więc ręcznie załaczyłem a nowy już podpięty
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Siema wszystkim, sory, że dopiero teraz wrzucam fotki ale nie miałem żadnego sprzętu do robienia zdjęć a nie chciałem robić takich, na których nic nie widać, krzaki ściete 16 maja czyli można powiedziec ze dokładnie w 10tyg flo, 3-4 sztuki mogły jeszcze tydzień postać ale zdecydowałem, że wszystkie razem pójdą pod nóż, temacik wyszedł całkiem spoko, około 1100g ładnych topeczków, dużo liści przytopowych uzyskałem przy trymie, które czekają aż bubble bagsy przyjdą i zrobimy z nich hasz :) ogólnie zadowolony z uprawy i nasion od gnoma po za wyrzucaniem bananów przez niektóre. Dziś poszły do wody powerflowersy od rqs w ilości 30 sztuk, LSD od Barneys farm i bubba gift od HSO, razem docelowo będzie 32 ale to w przyszłym tyg. założę relkę.











 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół